Leaderboard SETEVA - SSS
Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra

Nord 1 i040210B Hochregal 1Technologie paletového dopravníku vyžaduje především úsporná řešení pohonu s vysokou přetížitelností. NORD DRIVESYSTEMS dodává optimálně přizpůsobenou, individuálně konfigurovatelnou a flexibilní technologii pohonu, která snižuje počet verzí a náklady, zejména při přepravě palet a palet z klecí s válečkovými nebo řetězovými dopravníky.

K aplikacím pro jednoduché paletové dopravníky vyvinula společnost NORD účinnou kombinaci pohonů sestávající z asynchronního motoru a frekvenčního měniče NORDAC BASE. Toto řešení pohonu je speciálně přizpůsobeno požadavkům technologie paletového dopravníku a poskytuje spolehlivou technologii s robustním designem. Měnič NORDAC BASE může být kombinován se všemi motory s převodovkou NORD a může být také flexibilně rozšiřován podle požadavků zákazníka. Standardizace vede ke snížení počtu verzí, což snižuje zásoby náhradních dílů, optimalizuje údržbu a šetří náklady ve smyslu TCO (celkové náklady).
Řešení s trojfázovými asynchronní motory do výkonu 1,5 kW má vysokou přetížitelnost, robustní provedení a dlouhou životnost. Frekvenční měniče jsou instalovány na motorech a jsou vybaveny integrovaným PLC. PLC zpracovává data ze snímačů a pohonů, poskytuje diagnostické možnosti a komunikuje s nadřazeným řídícím systémem. Předinstalovaný software pro řízení, parametrizaci a diagnostiku je konfigurován speciálně pro pohon technologie paletového dopravníku.
Pohonné jednotky mohou být integrovány do všech běžných sběrnicových systémů. Rozhraní AS nebo rozhraní I/O jsou zvláště vhodné jako jednoduché a nákladově orientované řešení pro komunikaci v technologii paletového dopravníku. Měniče lze vybavit i jiným sběrnicovým systémem (Ethernet, CANopen,Profibus,...)
Spolehlivé, flexibilní, robustní a s malými nároky na údržbu, to vše díky kombinaci asynchronního motoru a NORDAC BASE. NORD vytvořil aplikační řešení pro pohon paletových dopravníků.

www.nord.com


Conrad_2021_big square

Kalendář akcí

<<  Květen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
chinaplast 2021_01