Google překladač: English Deutsch

Společnost Eaton zabývající se řízením energie představila své rychlospojky řady FF modernizované konstrukce, které pomohou výrobcům mobilních strojů splnit poptávku trhu po vysokotlakých a vysokoimpulsních řešeních. Jsou vhodné pro rozmanitá průmyslová odvětví a jejich použití zahrnuje připojovací prvky pro zemědělské stroje, kolové nakladače, rypadla, buldozery na stavbách, přívěsy nákladních vozidel, údržbová zařízení na železnici, připojovací prvky v lesních strojích, jako např. pily na dřevo, rázová kladiva na pobřeží i mimo něj, jakož i zařízení na úklid sněhu.

 DSC7403

Sortiment rychlospojek Eaton s plochým čelem se vyznačuje zlepšeným průtokem až o 25 procent a vysokými tlaky až 400 barů pro maximalizaci výkonu strojů i v těch nejnáročnějších aplikacích. Rychlospojky FF modernizované konstrukce pomáhají snižovat poklesy tlaku a ztráty energie. To má za následek nižší spotřebu paliva a energie. Zvýšené průtočné schopnosti i u menších velikostí nabízí větší konstrukční flexibilitu, jelikož lze použít menší hadice.

„Potřeby trhu se posouvají ke kompaktnějším řešením, která vyžadují vyšší provozní tlaky," uvedla Ron Molijn, manažer prodeje výrobků. „Konstruktéři pracují na zvýšení kompaktnosti zařízení, jelikož standardní provozní tlaky 250 barů dle normy ISO 16028 již nepostačují. V mobilních aplikacích jsou vysoké tlaky a s tím související vysoké impulsní tlaky klíčem pro robustnější a dynamičtější aplikace."

Nové rychlospojky FF Eaton překračují požadavky normy ISO 16028 na provozní tlaky a dosahují hodnoty 400 barů pro statické, stabilní nebo bezrázové aplikace v porovnání s 250 bary požadovanými normou. Vyznačují se tlakem při roztržení 1 400 barů a jmenovitým tlakem dle ISO 350 barů pro dynamické aplikace se středními hydraulickými rázy, což je opět více než hodnota 250 barů definovaná v normě. Modernizovaná konstrukce zahrnuje ekologickou povrchovou ochranu Guardian Seal, která poskytuje až trojnásobnou odolnost vůči korozi. Při zkouškách v solné komoře se zjistila odolnost vůči korozi minimálně 720 hodin, což pomáhá zajišťovat vyšší ochranu proti korozi a snížení údržby a prostojů, jakož i zvýšení produktivity a spolehlivosti v náročných prostředích.

Výkon v provozu je podporován snadno viditelným barevným značením pro bezchybné zapojování spojek. Dále tyto spojky nabízí alternativní konstrukční zástrčku s možností připojení pod tlakem (CUP), která umožňuje připojení při zbytkovém tlaku až 350 barů pomocí patentovaného ventilu odpouštění. Tyto vlastnosti pomáhají eliminovat problémy s připojováním až do maximální tlakové úrovně 350 barů. Jelikož již není nutné odtlakování pomocí nástrojů, nedochází k poškození spojky, což zamezuje prostojům stroje kvůli údržbě.

www.eaton.com/hydraulicsKalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news