Google překladač: English Deutsch

Společnost Eaton, zabývající se řízením energie, představila nové UPS ze své řady 9PX o výkonu 2,2 kW a 3 kW, které jsou vhodné k zajištění vysoce kvalitní ochrany napájení pro virtuální servery, hyperkonvergovaná řešení, síťová zařízení a malá datová úložiště. Hlavní charakteristikou těchto inovativních UPS je jednotkový účiník, což znamená, že u daného jmenovitého výkonu jsou zařízení UPS schopna napájet více zařízení než tradiční UPS.

aet1

Tyto produkty se dále vyznačují výjimečně vysokou účinností, což snižuje náklady na elektrickou energii a požadavky na chlazení. Navíc jsou k dispozici v síťových verzích, které podporují pokročilé virtualizační schopnosti.

Nové UPS řady 9PX společnosti Eaton jsou k dispozici ve velikosti 2U – ty umožňují efektivní využití prostoru v tradičních hlubokých IT stojanech, a ve velikosti 3U, které jsou vhodné ideálně k použití ve stojanech s omezenou hloubkou nebo pro ochranu tradičních IT zařízení v samostatně stojícím prodvedení.

„Tyto nové UPS přenáší výhody našich modelů 9PX výšších výkonů, které již prokázaly svůj úspěch a svou oblíbenost, do menších aplikací," uvedl Christophe Jammes, marketingový manažer výrobků ve společnosti Eaton EMEA.

„Například jednotkový účiník je něco, co je pro naše zákazníky velmi důležité, protože v jeho rámci je jmenovitý činný výkon číselně identický se jmenovitou činnou zátěží, kterou je schopen napájet. V důsledku toho mohou uživatelé získat ze svého UPS větší užitečný výkon – obvykle o 11 % – nejsou již tedy nutné žádné výpočty ke stanovení velikosti zátěže, kterou může UPS podporovat."

Tyto nové UPS systémy se vyznačují topologií dvojitoé konvere, která zajišťuje účinnou ochranu proti všem typům problémů s kvalitou napájení, a obsahují vnitřní bypass pro zachování napájení zátěže v případě přetížení nebo poruchy UPS.

UPS Eaton řady 9PX odpovídají požadavkům programu Energy Star a při provozu v online režimu jsou schopny dosáhnout účinnosti 94 %, což pomáhá udržovat provozní náklady a dopad na životní prostředí na minimu.

Všechny modely mají vestavěný LCD displej, který poskytuje úplné stavové informace a provozní analytické údaje společně se sledováním spotřeby energie až na úroveň skupiny zásuvek. Ovládání skupin zásuvek je zajištěno pro dvě skupiny, což usnadňuje postupné spouštění, přednostní odstavování nedůležitých zařízení a vzdálené opětovné spouštění odstavených serverů.

Systém pokročilé správy baterií Eaton Advanced Battery Management (ABM) prodlužuje životnost baterií až o 50 %. Potřebují-li baterie vyměnit, funkce výměny za provozu znamená, že to lze provést bez přerušení napájení na jednotlivých úrovních zátěže.

Síťové verze nových UPS řady 9PX připravené pro virtualizaci nabízí těsnou integraci s virtuálními prostředími VMWare, HyperV, RedHat a Citrix, což usnadňuje zavádění automatických zásad obnovy po havárii souvisejících s výpadkem napájení. Navíc může být zařízení 9PX sledováno přes oblíbené cloudové správce VMWare vRealize a Microsoft MS SCOM.

Více informací o UPS řady 9PX UPS 2 200–3 000 kVA naleznete na adrese www.eaton.eu/9px3kva.

aet2Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..