Google překladač: English Deutsch

prima obr2Nový souřadnicový měřicí stroj TomoScope® XS Plus pro výpočetní tomografii poskytuje dvakrát větší měřicí rozsah v porovnání s TomoScope® XS. S transmisní trubicí Werth jsou možná měření s vysokým rozlišením při velkém výkonu v rekordně krátkých časech. Monoblok konstrukce trubice, generátoru a vakua dělá rentgenky téměř bezúdržbové, díky tomu poskytuje velmi dlouhou provozuschopnost. Výsledkem otevřeného designu trubice je neomezená životnost, protože díly podléhající opotřebení mohou být vyměněny.

Dostupné trubice s maximálním napětím 130 kV nebo 160 kV pokrývají široké spektrum aplikací jak pro plastové dílce, tak i pro kovové obrobky.

V rastrové tomografii se postupně pořizují rentgenové snímky z různých oblastí obrobku. Objem obrobku se rekonstruuje ze snímků z různých poloh otáčení obrobku a využitím patentovaného procesu sub-voxeling se vypočítají body na přechodech materiálu. Tímto způsobem lze měřit větší obrobky až do délky 450 mm.

Alternativně lze menší objekty zachytit ve vysokém rozlišení jednotlivě, nebo více objektů současně s úsporou doby měření. Výsledky měření jsou kompletní objemy obrobků při libovolném rozlišení ve všech souřadnicových osách (až 60 miliard voxelů). Mračno měřicích bodů umožňuje jak porovnávání jmenovitých hodnot se skutečnými hodnotami, pomocí kterých lze na první pohled identifikovat problematické oblasti, tak měření geometrických charakteristik.

Nový stroj je vhodný i pro inline aplikace. To je částečně umožněno rekonstrukcí objemu obrobku v reálném čase, paralelně s měřením, softwarem pro rychlou analýzu a OnTheFly tomografii.

S přístrojem TomoScope® XS Plus tak Werth Messtechnik představuje další generaci kompaktních počítačových tomografů. Stroj nabízí cenově výhodnou celkovou koncepci s nízkými nároky na prostor a hmotnost.

www.merici-pristroje.cz

prima obr1Kalendář akcí

<<  Leden 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..