Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

PlastkoPlastikářský cluster vás pozve na konferenci Plastko 2024, která se uskuteční 17.-18. dubna 2024 ve Zlíně.

Celý článek...

Adtec 1 Picture Page2Cílem projektu bylo zavedení inovativní technologie nízkouhlíkové dopravy v rámci podnikání a využití způsobu čisté dopravy. Mezi způsobilé výdaje projektu byl zahrnut nákup 1ks elektromobilu kategorie M1 TESLA Model 3.

•    Název programu: Nízkouhlíkové technologie – Elektromobilita – Výzva V
•    Název projektu: Elektromobil do společnosti ADTEC s.r.o.
•    Jméno žadatele: ADTEC s.r.o., Vídeňská 137/117 a, Brno, 619 00, ČR, IČ 26927047
•    Termín realizace: 3. 6. 2020 – 28. 6. 2021
•    Způsobilé výdaje: 1 227 926,00 Kč bez DPH
•    Dotace: 368 377,80 Kč
•    Registrační číslo CZ.01.3.14/0.0/0.0/19_252/0022139

Celý článek...

Elesa 2024-03 Aluprofile na webS hliníkovými profily se setkáme téměř všude. Najdeme je ve výrobních halách, skladech, prodejnách, na výstavách a pracovištích, ale třeba také ve venkovním prostředí, ať už v domácnostech či veřejných prostorách, jako různé přístřešky, kryty teras či zábradlí. Běžně jsou na trhu dostupné v šestimetrových délkách. Společnost Elesa+Ganter je ale nyní uvádí na trh v transportně přívětivějších rozměrech dvou a tří metrů. A to včetně veškerého potřebného příslušenství a dalších komponent, které se při vytváření konstrukcí z hliníkových profilů mohou hodit.

Celý článek...

TMTS bilaNa 8. ročníku Tchajwanské mezinárodní výstavy obráběcích a tvářecích strojů (TMTS 2024), kterou pořádala Tchajwanská asociace obráběcích a tvářecích strojů a příslušenství (TMBA), se v halách 1 a 2 výstavní haly Nangang po dobu pěti po sobě jdoucích dnů představilo více než 600 vystavovatelů a 3 350 stánků.

Celý článek...

Amtek VIDAVýznamný distributor elektronických součástek, společnost AMTEK, uspořádala v brněnském VIDA! science centru akci k 33. výročí své existence. hosté se seznámili s novinkami v oblasti elektrotechnického průmyslu a měli možnost vyslechnout si prezentace o aktuálních trendech včetně zapojení AI.

Celý článek...

TZ HENNLICH 2024 04 04 Úspory v zemědlství - Rychlejší mazání strojů díky kluzným pouzdrům igubalSpeciální kluzná pouzdra iglidur pro zemědělské stroje uspoří náklady a čas potřebný k mazání strojních součástí. Úspory nákladů pro zemědělce jsou v současné době klíčové, o čemž svědčí jejich mnohé protesty nejen v Česku. Zlepšit finanční situaci zemědělců může přitom nejen změna vládní politiky, ale i rozumné využívání nových technologií. Firma HENNLICH je v Česku výhradním dodavatelem speciálních kluzných pouzder iglidur firmy igus, které při instalaci do zemědělských strojů a techniky významně snižují náklady a čas potřebný při mazání a údržbu strojních součástí. Oproti standardnímu řešení navíc šetří životní prostředí. Firma HENNLICH toto technické řešení představí na mezinárodním veletrhu zemědělské techniky TechAgro, který se uskuteční od 7. do 11. dubna na brněnském výstavišti. Najdete nás v hale P na stánku číslo 042.

Celý článek...

1 IMG 4831WORLDWIDE SERVICES najdete na výstavě TMTS ve stánku číslo M1527. Agentura je pozitivní a cílevědomý partner pro podnikání, publikační informační služby i vydavatelské zázemí, včetně zastupování firem na zahraničních trzích. Od svého založení v roce 1988 doprovází firma tchajwanský zpracovatelský průmysl nespočet let. Zaměřuje se na reklamní agenturní pro mezinárodní B2B časopisy a rozšiřuje se na marketingovou integraci trhu. Jak říkají zakladatelé, trvalá hodnota výroby spočívá v pečlivých detailech.

Celý článek...

1 P1040666Společnost Tongtai, která začínala jako specializovaný výrobce obráběcích strojů, letos slaví 55 let své existence a stala se předním výrobcem obráběcích strojů s nejrozsáhlejší produktovou řadou na Tchaj-wanu. V návaznosti na ústřední osu rozvoje společnosti prostřednictvím konceptu "Inteligence, automatizace, hybrid, Net zero, servitizace, nová odvětví a nové procesy" a zavedením sedmi řešení zahájila společnost dvouosý transformační plán digitální a ekologické transformace. Pevně směřuje k cíli vybudovat inteligentní ekosystém obráběcích strojů. Společnost Tongtai během veletrhu TMTS2024 vystavuje tři stroje, včetně paralelního dvouvřetenového CNC soustruhu MT-1500 s dvěma revolvery, horizontálního pětiosého obráběcího centra HTT-500 a vertikálního obráběcího centra VP-12, to vše na stánku č. Q0512.

Celý článek...

P1040574Největšího profesionálního výrobce otočných stolů najdete na TMTS ve stánku č. Q1004-2. Detron se zavázal navrhovat a konstruovat nejkvalitnější produkty NC otočných stolů díky zkušenostem, odhodlání a inovacím našeho mezinárodního týmu pro výzkum a vývoj.

Celý článek...

Goodway 127. března byl na výstavišti Taipei Nangang slavnostně zahájen mezinárodní veletrh obráběcích strojů TMTS Taiwan International Machine Tool Show, který se koná každé dva roky. Letos pod hlavičkou skupiny Goodway Group představí společnosti "Goodway" a "Awea" svůj nejnovější vývoj v souladu s aktuálními tržními trendy a pokroky za poslední dva roky, a to pod názvem "The Ultimate 5 axes Machining Power". Na ploše stánku o rozloze 500 metrů čtverečních budou vystavovat řadu špičkových modelů na trhu, včetně 5osých obráběcích center, víceúčelových strojů, víceosých soustružnických center, automatizačních systémů a inteligentních systémů. Návštěvníci si mohou na vlastní kůži vyzkoušet bezkonkurenční možnosti obrábění na stánku J0818 v hale 1 výstaviště Nangang.

Celý článek...


Začátek
Předchozí
1