Google překladač: English Deutsch

HydrogenExperti z celého světa, kteří se zabývají vodíkovými technologiemi, míří do Prahy. Ve dnech 20.–22. března 2024 se v české metropoli uskuteční již 14. ročník tradiční evropské odborné konference s názvem Hydrogen Days 2024. Konference vedle výzkumných a strategických přednášek nabídne také řadu vzdělávacích seminářů.

Celý článek...

Cressto 1 feature graphic S-logger-google playMěření tlaku je známá a velmi rozšířená disciplína v mnoha průmyslových odvětvích. Pro MAR je měření tlaku, společně s měřením teploty a vlhkosti, jednou z klíčových veličin. Přičemž škála měřících rozsahů se pohybuje přes několik řádů. Od jednotek pascalů [Pa] měřených v čistých prostorách, či při řízení spalovacích procesů, až po stovky a tisíce megapascalů [MPa] v různých hydraulických systémech apod.

Celý článek...

Murr 3 Digitaler-ZwillingSpolečnost Murrelektronik již dlouho vnímá volání automatizačního průmyslu po efektivních, inteligentních a jednoduchých instalačních koncepcích. A Vario-X je naší odpovědí! Tento modulární systém přináší decentralizované senzory a akční členy do přímého prostředí stroje a nabízí flexibilní a škálovatelné řešení pro všechny aplikace. V kombinaci s digitálním dvojčetem zvyšuje Vario-X úroveň digitalizace na novou úroveň. To znamená výraznou úsporu času a nákladů při instalaci, plánování, provozu a servisu.

Celý článek...

HBC 02 1702042879045Více než 60 účastníků z 31 zemí se zúčastnilo již tradičního setkání na BootCampu 2023 v Crailsheimu. Mezinárodní prodejní a servisní síť se sešla na HBC BootCampu v Německu od 7. do 9. listopadu 2023. Náš výrobce nás hostil tři dny ve svém hlavním sídle v Crailsheimu, kde jsme si vyměňovali nápady se všemi globálními pobočkami a partnerskými společnostmi HBC i autorizovanými prodejci o inovativních technologiích a produktech, aktuálním vývoji trhu, nových aplikacích a prodejním potenciálu a mnohem více. To znamená, že se v budoucnu můžete vždy spolehnout na prvotřídní zákaznické poradenství a špičkové služby v nejlepší kvalitě HBC – po celém světě a kdekoli nás potřebujete.

Celý článek...

Amper ElesaPrůmyslová výroba dnes často vyžaduje umisťování různých elektronických zařízení, jako jsou čidla, kamerky, skenery apod., přímo do výrobních linek na dopravníky. Zároveň je nutné řešit, jak zabezpečit, aby se do elektroniky strojů, zařízení a vůbec pojistek umístěných ve výrobě nedostal žádný olej, mastnota či jiné nečistoty. Vedle toho, pokud ve výrobě používáte stroje či jiné technologie, které generují statickou elektřinu, je nutné zajistit, aby byla správně odvedena do země a danou elektroniku nepoškozovala. Pojďme se nyní podívat, jak to efektivně vyřešit. A zároveň, pokud budete ve dnech 19. až 21. března na největším mezinárodním veletrhu elektroniky Amper, tak kam si máte zajít pro bližší informace a kde se můžete podívat na konkrétní demonstraci.

Celý článek...

MSV bannerV Brně se chystá 65. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu. Od 8. do 11. října 2024 se na výstavišti představí široká nabídka průmyslových řešení a inovativních výrobních postupů. Souběžně s MSV se uskuteční i veletrhy IMT, PLASTEX, FOND-EX, WELDING a PROFINTECH, takže si na své přijdou profesionálové z nejrůznějších oblastí. Pokud se chcete zúčastnit jako vystavovatel, nenechte si ujít zvýhodněné ceny do 31. března 2024.

Celý článek...

HIWIN 1 AUTOMATIZACE RIZENI POHYBUŘada odborných seminářů s workshopy pro Průmysl 4.0. Praha, Brno, Ostrava, Košice a Trenčín. Duben 2024. Společnosti HIWIN, Danfoss a Beckhoff připravily řadu bezplatných odborných seminářů, na kterých představí trendy v polohovacích systémech, pohonech a v automatizaci pro průmysl 4.0. Semináře jsou určeny pro odbornou veřejnost z řad projektantů, konstruktérů a programátorů.

Celý článek...

AKTUÁTORY

13 Březen 2024

TEA 00Firma T.E.A. TECHNIK nabízí aktuátory různých typů a provedení. Aktuátory jsou polohovací systémy, kterými je možno nahradit hydraulické a pneumatické systémy. Je to lineární pohon převádějící rotační pohyb na přímočarý. Používají se pro nastavování, naklápění, zvedání jiných částí zařízení či břemen nebo pro polohování. Výhodou aktuátorů je přesnost polohování a řízení pohybu, jednoduchá montáž, malé zástavbové rozměry a nenáročná údržba. Jsou vhodné pro krátkodobý nebo přerušovaný provoz.

Celý článek...

BMC roba drive checker• Pro zkušebny, stroje, výrobní zařízení
• Kompenzuje nesouososti hřídelí
• Torzně tuhé spojení
• Přenos momentu bez vůlí

Celý článek...

Spektra 01Úspora energií je prioritou mnoha průmyslových odvětví a nástroje, které v tom pomáhají jsou termokamery a speciální akustické kamery umožňující rychlé odhalení závad, úniků plynů / stlačeného vzduchu a zabránit tak zbytečným ztrátám a škodám a prodloužit životnost a zvýšit spolehlivost a bezpečnost strojů a zařízení.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news