Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

DK 1 ML3015GX-F image48Podzim je ve strojírenském světě neoddělitelně spjat s Mezinárodním strojírenským veletrhem v Brně a DK machinery nemůže u této prestižní události chybět.

Celý článek...

Wemac 1Říjnový Mezinárodní strojírenský veletrh je za dveřmi, a proto Vám firma Wemac, specialista na odsávání a filtraci v kovoprůmyslu, představuje další novinku, kterou si budete moct prohlédnout na jejich stánku. Najdete je v hale P, stánek 108. Tou novinkou je zbrusu nová filtrační jednotka LAS 260.1 od německého dodavatele, firmy ULT. Je lehčí, efektivnější a úspornější než její předchůdci a má nový, modernější design. Pojďme se s ní v krátkosti seznámit.

Celý článek...

GHV 1 MOTUS PraxeSe spínacími prvky pro rezistivní a induktivní zátěže se konstruktéři potýkají takřka denně. Čelí výzvě v podobě výběru vhodného spínacího prvku, který bude dimenzován pro požadovaný výkon spínaného zařízení. Přitom musí splnit mnoho kritérií, která vycházejí z projektu. Německý výrobce Wöhner se touto problematikou zabývá již řadu let a neustále rozšiřuje své produktové řady tak, aby pomohly konstruktérům tento problém minimalizovat. Pokud řešíte vhodné způsoby spínání rezistivních a induktivních zátěží i Vy, pak je tento článek právě pro Vás.

Celý článek...

TME 1 panduit landing 2023 ...komponenty pro různé průmyslové aplikace. Dosud bylo zboží značky Panduit v katalogu TME zastoupeno především v oblasti kabelů. Výrobce však nabízí mnohem širší portfolio velmi kvalitních průmyslových výrobků, například konektory a fastony, které právě dorazily do našeho e-shopu.

Celý článek...

NSK 1 70762 NHNS Series NSK Linear Guides w Ultra-Smooth Motion TechnologyNová konstrukční opatření pro ultra plynulý pohyb, vyvinutá společností NSK pro její populární univerzální lineární vedení řady NH/NS, jsou první svého druhu na světě. Díky použití pružných valivých prvků dosahuje patentovaná konstrukce vysoce konzistentního průběhu dynamického tření, který je ideální pro velmi přesná kontrolní a měřicí zařízení.

Celý článek...

Fronius 1.-PW MSV EXENTOSpolečnost Fronius se na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně (od 10. do 13. října 2023) bude věnovat klíčovým fenoménům, které pohánějí svařovací technologii vpřed. Ve všech odvětvích narůstají požadavky na kvalitu, potřebných odborníků je však velmi málo. Kromě toho nabývá z ekonomického i ekologického hlediska mimořádného významu ochrana zdrojů, především přídavných materiálů, plynu a energie. Rozhodující je proto předcházení výrobě s vadami a nákladným dodatečným pracím.

Celý článek...

Dexon ozvuceni-skolyVe vaši škole je jen obyčejné zvonění? Tak to škola působí starým dojmem. Pro žáky to není přívětivé. A vyučující jsou ve stresu.

Celý článek...

Nordson-EFD-PICO-XP-Jetting-SystemCOVID-19 přiměl mnoho výrobců zdravotnických prostředků, produktů pro testování v místě péče a v blízkosti pacienta a nositelných zdravotnických prostředků k přehodnocení a modernizaci svých možností dávkování montážních kapalin - od manuálních aplikací přes dávkování na pracovním stole až po laboratorní testování a automatizovanou výrobu na lince.

Celý článek...

Schrack VISIO 50 CLASSIC 2Nová řada VISIO S je designovým řešením pro všechny typy instalací. S designem rámečků Classic i Cubic v kombinaci s přístroji VISIO S se působivě snoubí styl, kvalita i funkčnost.

Celý článek...

HENNLICH 2023 09 04 HENNLICPrvní miniaturní válečkové lineární vedení na světě od světového lídra, společnosti THK zařadila nově do svého portfolia litoměřická strojírenská firma HENNLICH. Miniaturní lineární vedení řady HRG dosahuje maximální výkon v kombinaci s extrémně kompaktními rozměry. Tato kritéria jsou klíčová pro zařízení používaná v polovodičovém průmyslu, například pro výrobu čipů, kde je kladen velký důraz na kompaktnost komponent.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Duben 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2425262930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..