Google překladač: English Deutsch

Elesa 2024-03 Aluprofile na webS hliníkovými profily se setkáme téměř všude. Najdeme je ve výrobních halách, skladech, prodejnách, na výstavách a pracovištích, ale třeba také ve venkovním prostředí, ať už v domácnostech či veřejných prostorách, jako různé přístřešky, kryty teras či zábradlí. Běžně jsou na trhu dostupné v šestimetrových délkách. Společnost Elesa+Ganter je ale nyní uvádí na trh v transportně přívětivějších rozměrech dvou a tří metrů. A to včetně veškerého potřebného příslušenství a dalších komponent, které se při vytváření konstrukcí z hliníkových profilů mohou hodit.

Celý článek...

TMTS bilaNa 8. ročníku Tchajwanské mezinárodní výstavy obráběcích a tvářecích strojů (TMTS 2024), kterou pořádala Tchajwanská asociace obráběcích a tvářecích strojů a příslušenství (TMBA), se v halách 1 a 2 výstavní haly Nangang po dobu pěti po sobě jdoucích dnů představilo více než 600 vystavovatelů a 3 350 stánků.

Celý článek...

Amtek VIDAVýznamný distributor elektronických součástek, společnost AMTEK, uspořádala v brněnském VIDA! science centru akci k 33. výročí své existence. hosté se seznámili s novinkami v oblasti elektrotechnického průmyslu a měli možnost vyslechnout si prezentace o aktuálních trendech včetně zapojení AI.

Celý článek...

TZ HENNLICH 2024 04 04 Úspory v zemědlství - Rychlejší mazání strojů díky kluzným pouzdrům igubalSpeciální kluzná pouzdra iglidur pro zemědělské stroje uspoří náklady a čas potřebný k mazání strojních součástí. Úspory nákladů pro zemědělce jsou v současné době klíčové, o čemž svědčí jejich mnohé protesty nejen v Česku. Zlepšit finanční situaci zemědělců může přitom nejen změna vládní politiky, ale i rozumné využívání nových technologií. Firma HENNLICH je v Česku výhradním dodavatelem speciálních kluzných pouzder iglidur firmy igus, které při instalaci do zemědělských strojů a techniky významně snižují náklady a čas potřebný při mazání a údržbu strojních součástí. Oproti standardnímu řešení navíc šetří životní prostředí. Firma HENNLICH toto technické řešení představí na mezinárodním veletrhu zemědělské techniky TechAgro, který se uskuteční od 7. do 11. dubna na brněnském výstavišti. Najdete nás v hale P na stánku číslo 042.

Celý článek...

1 IMG 4831WORLDWIDE SERVICES najdete na výstavě TMTS ve stánku číslo M1527. Agentura je pozitivní a cílevědomý partner pro podnikání, publikační informační služby i vydavatelské zázemí, včetně zastupování firem na zahraničních trzích. Od svého založení v roce 1988 doprovází firma tchajwanský zpracovatelský průmysl nespočet let. Zaměřuje se na reklamní agenturní pro mezinárodní B2B časopisy a rozšiřuje se na marketingovou integraci trhu. Jak říkají zakladatelé, trvalá hodnota výroby spočívá v pečlivých detailech.

Celý článek...

1 P1040666Společnost Tongtai, která začínala jako specializovaný výrobce obráběcích strojů, letos slaví 55 let své existence a stala se předním výrobcem obráběcích strojů s nejrozsáhlejší produktovou řadou na Tchaj-wanu. V návaznosti na ústřední osu rozvoje společnosti prostřednictvím konceptu "Inteligence, automatizace, hybrid, Net zero, servitizace, nová odvětví a nové procesy" a zavedením sedmi řešení zahájila společnost dvouosý transformační plán digitální a ekologické transformace. Pevně směřuje k cíli vybudovat inteligentní ekosystém obráběcích strojů. Společnost Tongtai během veletrhu TMTS2024 vystavuje tři stroje, včetně paralelního dvouvřetenového CNC soustruhu MT-1500 s dvěma revolvery, horizontálního pětiosého obráběcího centra HTT-500 a vertikálního obráběcího centra VP-12, to vše na stánku č. Q0512.

Celý článek...

P1040574Největšího profesionálního výrobce otočných stolů najdete na TMTS ve stánku č. Q1004-2. Detron se zavázal navrhovat a konstruovat nejkvalitnější produkty NC otočných stolů díky zkušenostem, odhodlání a inovacím našeho mezinárodního týmu pro výzkum a vývoj.

Celý článek...

Goodway 127. března byl na výstavišti Taipei Nangang slavnostně zahájen mezinárodní veletrh obráběcích strojů TMTS Taiwan International Machine Tool Show, který se koná každé dva roky. Letos pod hlavičkou skupiny Goodway Group představí společnosti "Goodway" a "Awea" svůj nejnovější vývoj v souladu s aktuálními tržními trendy a pokroky za poslední dva roky, a to pod názvem "The Ultimate 5 axes Machining Power". Na ploše stánku o rozloze 500 metrů čtverečních budou vystavovat řadu špičkových modelů na trhu, včetně 5osých obráběcích center, víceúčelových strojů, víceosých soustružnických center, automatizačních systémů a inteligentních systémů. Návštěvníci si mohou na vlastní kůži vyzkoušet bezkonkurenční možnosti obrábění na stánku J0818 v hale 1 výstaviště Nangang.

Celý článek...

GermanNejvětší výstava obráběcích a tvářecích strojů na Tchaj-wanu, Tchaj-wanská mezinárodní výstava obráběcích a tvářecích strojů (TMTS) 2024, kterou pořádá Tchajwanská asociace výrobců obráběcích a tvářecích strojů a příslušenství (TMBA), dnes oficiálně zahájila pětidenní extravaganci. Akce shromáždila přední inovace a technologie v oboru a přilákala k účasti více než 600 vystavovatelů. Německá obchodní kancelář v Tchaj-peji (GTO) spolu se svou servisní jednotkou DEinternatioanl Taiwan Ltd. uspořádala "německý pavilon", největší výstavní plochu pro jednu zemi na letošním veletrhu obráběcích strojů, kterého se účastní 23 špičkových německých společností.

Celý článek...

TMTS open 1Dnes se otevřely brány veletrhu TMTS 2024, přinášející na Taiwan nejnovější inovace a mezinárodní podnikatelský duch! Díky našemu kolegovi jsme v srdci dění, kde se setkává technologie budoucnosti s globálním obchodem. Výstava se letos koná ve zcela nových halách, které poskytují vystavovatelům i návštěvníkům skvělé podmínky. Přinášíme vám reportáž, včetně fotografií z úvodu TMTS, zahajovacího ceremoniálů i momentek z veletrhu.

Celý článek...