Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

Nordson-EFD-PICO-XP-Jetting-SystemCOVID-19 přiměl mnoho výrobců zdravotnických prostředků, produktů pro testování v místě péče a v blízkosti pacienta a nositelných zdravotnických prostředků k přehodnocení a modernizaci svých možností dávkování montážních kapalin - od manuálních aplikací přes dávkování na pracovním stole až po laboratorní testování a automatizovanou výrobu na lince.

Celý článek...

Schrack VISIO 50 CLASSIC 2Nová řada VISIO S je designovým řešením pro všechny typy instalací. S designem rámečků Classic i Cubic v kombinaci s přístroji VISIO S se působivě snoubí styl, kvalita i funkčnost.

Celý článek...

HENNLICH 2023 09 04 HENNLICPrvní miniaturní válečkové lineární vedení na světě od světového lídra, společnosti THK zařadila nově do svého portfolia litoměřická strojírenská firma HENNLICH. Miniaturní lineární vedení řady HRG dosahuje maximální výkon v kombinaci s extrémně kompaktními rozměry. Tato kritéria jsou klíčová pro zařízení používaná v polovodičovém průmyslu, například pro výrobu čipů, kde je kladen velký důraz na kompaktnost komponent.

Celý článek...

Dexon bezpecnostAť už jde o průmyslový, zábavní, nebo soukromý objekt, pro jeho zabezpečení používáte kamery. Vidíte, co se děje. Jste ale pasivní a nedokážete ihned zasáhnout.

Celý článek...

BMC 1 Robatic- -Automation-Koordinovaný systém zaručuje nejvyšší úroveň provozní a funkční bezpečnosti a zvyšuje produktivitu strojů prostřednictvím prediktivní detekce chyb a údržby. Firma mayr® power transmission je předním výrobcem bezpečnostních brzd, omezovačů kroutícího momentu a hřídelových spojek. S ohledem na specifické požadavky zákazníků má společnost zkušenosti s vývojem produktů na míru zákazníkovým potřebám. Mnoho renomovaných výrobců strojů po celém světě důvěřuje řešením od společnosti mayr® power transmission.

Celý článek...

Eelesa 1 rukojetiJako každým rokem i letos přivezeme na veletrh MSV 2023 celou řadu novinek z našeho neustále se rozrůstajícího portfolia. Stále klademe důraz na co největší užitečnost, kvalitu zpracování, ale zároveň i moderní atraktivní design. Zajímavou novinkou tak mohou být madla EMPC. S barevnou krytkou, která ctí barevné ladění Vaší společnosti. Další designovou novinkou našeho sortimentu jsou rukojeti GN 8351 se šroubem, respektive GN 8341 s vnitřním závitem. Tyto produkty navíc splňují vysoké hygienické standardy, včetně modrého těsnění a jsou tak vhodné do pracovišť, kde jsou nejpřísnější hygienické normy vyžadovány.

Celý článek...

HBC 01HBC-radiomatic je spolehlivý partner a lídr v oblasti radiových ovládacích systémů. Jsme česká firma s bohatou historií a silným zázemím. S hrdostí můžeme říci, že jsme v průběhu let vyrostli v uznávaného a respektovaného dodavatele v oblasti bezdrátového ovládání a automatizace.

Celý článek...

DG 01 IMG 3533Podpis memoranda o spolupráci mezi VŠB-TUO a rychle rostoucí českou společností, specializující se právě na vysoce přesné obrábění, DG Solutions, symbolizuje spojení vědy, technologie a vysoce precizního obrábění.

Celý článek...

Bibus 00 Sun-Hydraulics ENESUN Hydraulics je přední technologická společnost, která navrhuje a vyrábí vysokovýkonné vestavné hydraulické ventily a rozvaděče, které ovládají tlak, průtok a směr jako součásti tekutinových systémů. Společnost s více než 50letou tradicí má jednoduchý cíl - nabídnout inovativní a inteligentní produkty s vysokou úrovní kvality a servisu. Jedním z takových produktů je exkluzivní ventil ENERGEN™, který vyrábí elektrickou energii - vše v jednom zpětném ventilu!

Celý článek...

TME chlodzenie RDEfektivní chlazení elektronických zařízení vyžaduje nejen výběr správného řešení, ale také jeho sladění z hlediska účinnosti a technických parametrů. Výrobci nabízejí řešení přizpůsobená specifickým potřebám a velmi přísným požadavkům. V tomto článku se seznámíme s řešeními dostupnými na trhu a poukážeme na jejich nejsilnější stránky.

Celý článek...