Google překladač: English Deutsch

Společnost Epson uvádí na trh SureLab D7 Studio. Aktuálně je studio vystaveno na veletrhu Photokina (stánek B11, hala 2.2, Koelnmesse). Toto přizpůsobitelné a flexibilní řešení lze upravit tak, aby vyhovovalo potřebám uživatelů. Lze jej používat v obchodech buď jako samoobslužný objednávkový terminál a po doplnění tiskárny SureLab D700 i jako výrobní mikrolab za pultem.

Epson-1


SureLab D7 Studio bylo navrženo tak, aby vytvořilo příležitost pro fotografické podniky a přední maloobchodní prodejce. Dokáže vytvářet tisky, panoramatické snímky, skládačky a pohlednice nejvyšší kvality na širokém spektru médií, včetně matných, leštěných nebo lesklých médií na bázi papíru a ve velkém rozsahu velikostí (od 4palcových po A4 wide a v délkách 3,5- 39 palců). Podporuje celou řadu vstupních formátů, jako jsou paměťové karty, USB, CD/DVD, bluetooth, facebook či chytré telefony/tablety, díky čemuž snadno, rychle a kreativně reprodukuje návrhy a fotografie s prvotřídními výsledky.
Kateřina Sedláčková, ProGraphics Account Manager CZ/SK společnosti Epson říká: „ Maloobchodům v centrech měst a fotografickým profesionálům otevírá příležitosti pro využití nových obchodních nápadů založené na výrobě obrovského množství nejrůznějších individualizovaných produktů s přidanou hodnotou. Tito inovátoři potřebují krátkodobá výrobní řešení, která jsou cenově dostupná, snadno použitelná, flexibilní a spolehlivá - jsme přesvědčeni, že pro splnění těchto požadavků nemá nikdo lepší pozici než Epson."
SureLab D7 Studio zahrnuje samoobslužný objednávkový terminál s dotykovou obrazovkou a dvě tiskárny. Přidat lze další tři rozšíření, která zvyšují počet tiskáren propojených s terminálem až na celkových osm. Lze je používat současně a všechny se ovládají prostřednictvím objednávkového terminálu s 22palcovou multifunkční dotykovou obrazovkou.
Úspěchy společnosti Epson v profesionálním fotografickém tisku zaručí ověřená technologie tiskových hlav Micro PiezoTM a inkoust UltraChrome D6-S ostrou a živou kvalitu obrazu. SureLab D7 Studio nevyžaduje náročnou údržbu a má trvanlivou řezačku, která pomáhá zkrátit dobu odstávek a šetří čas i peníze.

Epson-2Kalendář akcí

<<  Únor 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..