Google překladač: English Deutsch

Výrobky Epson zaznamenaly dvojnásobný úspěch v podobě ocenění Evropské asociace digitálního tisku (EDP) 2014, která byla minulý týden vyhlášena na veletrhu FESPA Digital. Asociace EDP označila tiskárnu Epson SureColor SC-F2000 za „Nejlepší tiskárnu pro přímý tisk na oděvní textil" a papír Japanese Kozo Paper Thin za „Nejlepší médium bez pojiva v roli".

eps


Ocenění EDP jsou uznáním nejlepší inovativní technologie, která byla uvedena na trh digitálního tisku v daném roce.


SureColor SC-F2000
SureColor SC-F2000: První tiskárna triček Epson pro přímý potisk oděvů umožňuje malým a středním firmám nabízet nový design triček a nové tiskové služby. Tiskárna spojuje vysoký výkon s nízkými náklady na údržbu a provoz a dodává se včetně softwaru Garment Creator společnosti Epson, jenž například obsahuje funkci kalkulace nákladů, která výpočtem množství a ceny použitého inkoustu odhaduje náklady na každou práci.


Japanese Kozo Paper Thin
První médium Epson inspirované Japonskem, Japanese Kozo Paper Thin, je průsvitný papír pro inkoustový potisk z přírodních vláken jedné z odrůd moruše, jehož hmotnost je pouhých 34 gsm, přesto je pevný a odolný. Kombinace potahu a inkoustu poskytuje vysokou sytost barev, vhodnou zejména pro špičkové fotografie, výtvarné umění a design interiérů. Tento papír pro potisk pigmentovými inkousty, může být používán na výrobu různorodých produktů, jako jsou japonské paravány, dělící přepážky místností a dokonce papírová okna.
Duncan Ferguson, evropský ředitel divize Pro Graphics společnosti Epson, říká: „Ocenění EDP se uděluje za vynikající inovace na poli digitálního tisku, takže získat dvě ceny v jednom roce je úspěch, na který jsme vskutku hrdí. Jak tiskárna SureColor SC-F2000, tak i papír Japanese Kozo Paper Thin různými způsoby prezentují náš přístup k zákazníkům, jimž poskytujeme výrobky, které jim umožňují prozkoumávat nové příležitosti na nových trzích."Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..