Google překladač: English Deutsch

Nový model ColorWorks C7500 je vynikajícím nástrojem, který slouží k tvorbě vysoce kvalitních barevných štítků přímo na pracovišti.Pomáhá tak eliminovat náklady související s předtiskem, protože umožňuje krátkodobou tvorbu štítků šitých na míru a na požádání. Výrobci tak díky novému modelu ColorWorks C7500 mohou ušetřit spoustu času i peněz.

eps

Tiskárna C7500 navazuje na úspěch modelu TM-C3500 pro krátkodobý tisk barevných štítků na požádání, a to ve špičkové kvalitě a vysokou rychlostí. Vlastnosti tiskárny C7500:
· vysoká kvalita tisku (600 x 1 200 dpi),
· vysoká rychlost tisku (300 mm/s),
· výjimečná spolehlivost díky nové permanentní sériové tiskové hlavě PrecisionCore MicroTFP.

Tato průmyslová tiskárna pomůže výrobcům splnit jejich požadavky na tisk štítků na pracovišti, včetně štítků potravin a nápojů, balení a krabic, ale také energetických štítků EU a štítků GHS.Tisk štítků na požádání pomocí tiskárny C7500 také eliminuje náklady související s předtiskem, které vznikají například kvůli plýtvání štítky nebo velkým zásobám štítků.
Tiskárna C7500 je vybavena novou sériovou tiskovou hlavou PrecisionCore od společnosti Epson, která byla vyrobena speciálně pro použití v komerčním prostředí na trhu průmyslových štítků. Je zárukou vynikající spolehlivosti a umožňuje tvorbu vysoce kvalitních štítků vysokou rychlostí.

Technologie kontroly trysek Nozzle Verification Technology a nahrazení tiskových bodů brání tiskovým chybám a chybným pixelům, takže vždy získáte stejně kvalitní výtisky.
Tiskárna využívá vysoce kapacitní samostatné zásobníky inkoustu. To znamená, že stačí vyměnit pouze vypotřebovanou barvu. Díky tomu se snižují náklady na tisk a minimalizují ztráty inkoustu.

Tiskárna C7500 nevyžaduje téměř žádnou údržbu a nabízí velmi snadné použití. Díky ovládacímu panelu s displejem LCD je nastavení tiskárny velmi snadné a rychlé a technologie ESC/Label, naše nejnovější sada příkazů pro barevné tiskárny štítků, umožňuje integraci tiskárny do téměř jakéhokoli operačního systému.

Robert Matuška, Business Account Manager společnosti Epson Europe, říká: „Výrobci si nyní mohou užívat výhod tisku jednotlivě upravených barevných štítků na požádání a přímo na pracovišti. Kromě nepřekonatelné spolehlivosti nabízí tiskárna C7500 významné snížení nákladů díky permanentní tiskové hlavě, kterou není třeba měnit po celou dobu životnosti tiskárny . Uživatel také získá výjimečnou kvalitu tisku, a to částečně díky použití pigmentových inkoustů k vytváření rychle schnoucích štítků, které se nerozmazávají a jsou odolné vůči vodě a blednutí."

Ostrých a vysoce kvalitních výsledků lze dosáhnout použitím technologie proměnlivé velikosti kapek inkoustu (VSDT), která umožňuje tvorbu inkoustových kapek v celé řadě přesně stanovených velikostí.

Tiskárna C7500 bude k dispozici od ledna 2015.

Hlavní vlastnosti:

· krátkodobý tisk plně barevných (CMYK) štítků na požádání,
· vysoká kvalita tisk v rozlišení 600 x 1 200 dpi,
· nová tisková hlava PrecisionCore MicroTFP v sériovém uspořádání,
· vysoká rychlost tisku 300 mm/s,
· nízké náklady na štítek,
· samostatné zásobníky inkoustu, které šetří vaše peníze, protože stačí vyměnit jen spotřebovanou barvu,
· samostatné vysokokapacitní zásobníky inkoustu o objemu 300 ml,
· displej LCD pro jednoduché monitorování stavu tiskárny a ovládací panel pro úpravu nastavení tiskárny bez použití počítače,
· vytváření vysoce kvalitních výtisků na široké řadě materiálů, včetně papírů s matným nebo lesklým povrchem a syntetických médií v mnoha různých formátech a rozměrech,
· tisk na média o šířce až 4 palce,
· inkoust Epson DURABrite Ultra zajišťující dlouhou životnost výtisků, které jsou odolné vůči rozmazání, vyblednutí a většině tekutin,
· technologie kontroly trysek Nozzle Verification Technology pro zjištění ucpaných trysek před tiskem a jejich opravu s použitím minimálního množství inkoustu,
· nahrazování tiskových bodů za účelem kompenzace ucpaných trysek,
· automatická řezačka ve standardní verzi a volitelná navíjecí jednotka pro přenos média z role na roli,
· podpora jazyků tiskárny (ESC/Label) pro ovládání tiskárny C7500 z libovolného operačního systému nebo softwaru,
· nativní ovladače pro nejznámější softwarové programy, jako například Codesoft, Bartender a NiceLabel,
· software pro nasazení, správu a údržbu součástí balení.

eps1Kalendář akcí

<<  Leden 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..