Google překladač: English Deutsch

Produkty Epson se staly součástí největší fotografické události v Brně. Letos do výčtu pravidelně navštěvovaných a zaběhnutých akcí, přidal účast na F! Festivalu Fotografie, který se konal ve dnech 4. – 14. dubna 2014. Epson se předvedl nejen v rámci vlastní expozice, ale navázal na dřívější úspěšnou spolupráci v rámci Pro-Photogenia Day a stal se jedním z hlavních partnerů celého festivalu.

epson1


Festival nabídl zajímavé přednášky, diskuze, autorské prezentace, workshopy, recenze, ale rovněž prezentace fotografické techniky. Mezi nejvyhledávanější akce patřila performance za účasti známých fotografů Antonína Kratochvíla a Jiřího Turka, která se konala v pátek 11. dubna v prostorách bývalé Mosilany. V zajímavém prostředí zde začínající profesionálové i amatéři mohli sledovat vznik snímků pod rukama profesionálů od začátku až po jejich finální realizaci a tisk na velkoformátové tiskárněEpson Stylus Pro 7900.
Součástí festivalu byl rovněž Pro-Photogenia Day, jenž se uskutečnil v sobotu 12. dubna 2014 v kongresovém centru Holiday Inn Brno. Epson zde představil na vlastní expozici tiskárny SP7900, SP3880, L800 a.j. . V rámci semináře pak vystoupil Pavel Dvořáček, Business Account Manager Epson, na téma tiskáren s inkoustovým tankovým systémem, projektorů a tiskáren řady WorkForce a WorkForce Pro, následně jej doplnil Martin Lucký, Pre/Post Sales Specialist Epson, který návštěvníkům přiblížil téma velkoformátových tiskáren a krátce je seznámil s chytrými brýlemi Moverio BT-200. Brýle přijdou na český trh již v květnu.
Festival fotografie F! uspořádala Photogenia ve spolupráci s YAFA, o.s. „Naším cílem bylo vyplnit mezeru na poli českých fotografických festivalů. Spojit úctu a respekt k tradici s nadšením a nadějí, směrovanou k aktuálním trendům, novým obzorům a experimentům," uvedl Jan Sucharda, pořadatel festivalu. „Velice náš těší, že jsme se mohli stát součástí festivalu. S technologií Epson pracuje řada fotografů, a proto jsme rádi, že jsme mohli návštěvníkům z řad amatérů i profesionálů přiblížit své produkty a možnosti, které jim naše technologie v rámci tisku fotografií nabízí." říká Kateřina Bradáčová, Marketing Coordinator CZ & SK ze společnosti Epson.

www.epson.cz

epson3

epson2

 Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..