Google překladač: English Deutsch
Konecranes jeřáby
Inzerce

our_people_are_at_the_core_of_our_successI přesto, že současná doba investicím nepřeje, ve sviadnovské společnosti Huisman Konstrukce, která se podílí na vývoji a výrobě jeřábových a pokládkových systémů, vrtných věží a dalších produktů, právě dokončují moderní konstrukční centrum a montážní halu. Díky svému rozvoji firma kontinuálně navyšuje počet zaměstnanců a v letošním roce plánuje přijmout dalších 100 lidí. Zájemci mohou najít uplatnění v konstrukci a designu, montáži, svařování i jiných technických úsecích. Aktuálně ve Sviadnově pracuje přes 500 lidí a jejich počet se tak zvýší o 20 %.

Ředitel společnosti Huisman Konstrukce Roman Stankovič věří, že rozvoj firmy může pomoci celému regionu: „Technika má v Moravskoslezském kraji dlouhou tradici. Z důvodu nedostatku příležitostí ale v poslední době zejména mladí lidé z kraje odcházejí. Věřím, že rozvoj hi-tech výroby zahrnující konstrukční navrhování přes výrobu až po testování je tady pomůže udržet.“
Ve Sviadnově jsou připraveni zaměstnat nejen zkušené techniky, ale i začínající absolventy. Firma úzce spolupracuje se středními školami v Moravskoslezském kraji a univerzitami v Ostravě, Brně a Košicích. Proč také na východě Slovenska, to vysvětlil HR manager Jozef Vorobel´: „V Košicích máme konstrukční oddělení s 20 zaměstnanci a plánujeme jej dále rozšiřovat a rozvíjet. Je to jedno z mála konstrukčních pracovišť v této oblasti. Velmi dobře spolupracujeme s Technickou univerzitou Košice. O práci u nás je mezi studenty velký zájem.“
Pro zaměstnance firma nabízí řadu benefitů. Kromě týdne dovolené navíc a stravování, je to i možnost využívat systém vzdělávání v rámci pracovní doby, kancelářský balík od společnosti Microsoft doma či výhodný tarif u mobilního operátora. „Hlavně je to ale příležitost. Naši zaměstnanci pracují v mezinárodních týmech, mají možnost jezdit po celém světě a jsou v kontaktu se světovou technickou špičkou,“ dodal J. Vorobel´.
Požadavky pro jednotlivé pozice se samozřejmě liší. V oblasti konstrukce a designu se ale uchazeč neobejde bez alespoň mírně pokročilé znalosti angličtiny. Pro získání dalších dovedností nabízí firma propracovaný systém vzdělávání. Seznam aktuálních pozic najdou zájemci na webových stránkách www.huisman.cz.

 

 

 

 

 


Iscar_2020

Kalendář akcí

<<  Říjen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..