Google překladač: English Deutsch

I přesto, že současná doba investicím nepřeje, ve sviadnovské společnosti Huisman Konstrukce, která se podílí na vývoji a výrobě jeřábových a pokládkových systémů, vrtných věží a dalších produktů, právě dokončují moderní konstrukční centrum a montážní halu. Díky svému rozvoji firma kontinuálně navyšuje počet zaměstnanců a v letošním roce plánuje přijmout dalších 100 lidí. Zájemci mohou najít uplatnění v konstrukci a designu, montáži, svařování i jiných technických úsecích. Aktuálně ve Sviadnově pracuje přes 500 lidí a jejich počet se tak zvýší o 20 %.

our_people_are_at_the_core_of_our_success

Ředitel společnosti Huisman Konstrukce Roman Stankovič věří, že rozvoj firmy může pomoci celému regionu: „Technika má v Moravskoslezském kraji dlouhou tradici. Z důvodu nedostatku příležitostí ale v poslední době zejména mladí lidé z kraje odcházejí. Věřím, že rozvoj hi-tech výroby zahrnující konstrukční navrhování přes výrobu až po testování je tady pomůže udržet.“
Ve Sviadnově jsou připraveni zaměstnat nejen zkušené techniky, ale i začínající absolventy. Firma úzce spolupracuje se středními školami v Moravskoslezském kraji a univerzitami v Ostravě, Brně a Košicích. Proč také na východě Slovenska, to vysvětlil HR manager Jozef Vorobel´: „V Košicích máme konstrukční oddělení s 20 zaměstnanci a plánujeme jej dále rozšiřovat a rozvíjet. Je to jedno z mála konstrukčních pracovišť v této oblasti. Velmi dobře spolupracujeme s Technickou univerzitou Košice. O práci u nás je mezi studenty velký zájem.“
Pro zaměstnance firma nabízí řadu benefitů. Kromě týdne dovolené navíc a stravování, je to i možnost využívat systém vzdělávání v rámci pracovní doby, kancelářský balík od společnosti Microsoft doma či výhodný tarif u mobilního operátora. „Hlavně je to ale příležitost. Naši zaměstnanci pracují v mezinárodních týmech, mají možnost jezdit po celém světě a jsou v kontaktu se světovou technickou špičkou,“ dodal J. Vorobel´.
Požadavky pro jednotlivé pozice se samozřejmě liší. V oblasti konstrukce a designu se ale uchazeč neobejde bez alespoň mírně pokročilé znalosti angličtiny. Pro získání dalších dovedností nabízí firma propracovaný systém vzdělávání. Seznam aktuálních pozic najdou zájemci na webových stránkách www.huisman.cz.

 

 

 

 

 Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news