Google překladač: English Deutsch

Tento nástroj umožňuje výrobcům rozšířit využití dat z 3D měření v celém podniku díky snížení provozních nákladů. InnovMetric, nezávislá společnost zabývající se vývojem softwaru, která umožňuje výrobcům všech velikostí digitálně transformovat procesy 3D měření, oznamuje vydání verze PolyWorks 2024. Toto podnikové řešení nabízí digitální platformu, která snižuje náklady na rozšíření využití dat z 3D měření zavedením univerzální platformy pro 3D metrologii a poskytováním dat z 3D měření inženýrským a výrobním týmům v reálném čase. Digitální ekosystém PolyWorks urychluje návrh, vývoj a ověřování produktů a výrobních procesů. Kontroluje také kvalitu jednotlivých dílů i kompletních sestav a pomáhá řešit výrobní problémy, jakmile se vyskytnou.

Polyworks Image PW2024

Nová verze softwaru PolyWorks výrazně snižuje náklady spojené se zaškolením a provozem 3D metrologického softwaru, správou velkých datových souborů s mračny bodů a využíváním dat z 3D měření v rámci řešení kvality subdodavatských dodávek:

• Uživatelské rozhraní univerzální 3D metrologické platformy PolyWorks bylo přepracováno tak, aby uživatelé mohli intuitivně provádět úkony spojené s rozměrovou kontrolou a objevovat nové nástroje pro ještě přímější přístup k často používaným nástrojům a rychle našli funkce, které se vztahují k vybraným objektům. PolyWorks 2024 umožňuje novým uživatelům snáze se naučit a zvládnout základní pracovní postupy, zatímco zkušení uživatelé mohou posílit své dovednosti objevováním nových nástrojů, které mají na dosah ruky.

• PolyWorks 2024 dokáže efektivně spravovat obrovské množství dat z 3D měření pomocí cloudového úložiště, které je nákladově efektivní a přináší mnoho výhod. Například okamžité zvětšení úložného prostoru nebo replikování datových souborů napříč vícero datovými centry.

• PolyWorks nyní nabízí plug-iny, které propojují systém správy dat se standardními řešeními pro vytváření zpráv a analýzu v programech Excel a Power BI od společnosti Microsoft. Výrobní organizace ocení jednoduchou možnost jak rychle vložit inteligentní 3D kontrolní data do svého oblíbeného programu aniž by musely za vysoké náklady školit vlastní interní experty na používání řešení od třetích stran.

„Když čelíme požadavkům zákazníka, někdy stojíme před dilematem, zda vyvinout vlastní řešení, nebo využít existující řešení třetí strany. Vždy je lákavé naprogramovat nové řešení a mít nad ním duševní vlastnictví. Pro koncové uživatele by však nové řešení, na které zákazníci nejsou připravení, mohlo zvýšit jejich náklady na provoz a údržbu," uvedl Marc Soucy, prezident společnosti InnovMetric. A dodal: „Jelikož je snižování provozních nákladů našich zákazníků klíčovým prvkem naší strategie, obecně upřednostňujeme propojení našeho digitálního ekosystému se stávajícími nástroji. Tento přístup zjednodušuje osvojení našich řešení a zároveň maximalizuje využití nástrojů, které zákazníci již znají. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout otevřený digitální ekosystém, který implementuje komplexní data z 3D měření do centra výrobních procesů efektivním a nákladově přijatelným způsobem."

Vylepšení univerzální platformy
Řešení PolyWorks|Inspector™ pomáhá zkrátit dobu uvedení produktu na trh jeho měřením, kontrolou a analýzou 3D rozměrů v každé jeho fázi výrobního procesu. S verzí 2024 přináší InnovMetric výrazné zvýšení efektivity díky přepracovaným uživatelským rozhraním. Uživatelé mají nyní možnost:

• Intuitivně provádět kontrolní úkony a objevovat nové nástroje díky novému pásu karet a vylepšenému uspořádání nástrojových panelů, které nabízí logičtější pracovní postup

• Mít přímý přístup k často používaným nástrojům, čímž se zkrátí pohyb myši a sníží počet jejího kliknutí

• Rychle vyhledávat funkce, které se vztahují na vybrané objekty, pomocí kontextové karty nebo zjednodušené kontextové nabídky

PolyWorks|Inspector 2024 nabízí také nové vysoce hodnotné nástroje a pracovní postupy:

• Při zarovnání na geometrické základny použít i obecnou plochu

• Kontextové kontrolní náhledy pro analýzu odchylek povrchu ve více zarovnáních a vyhodnocení rozměrových požadavků ve více souřadnicových systémech

• CNC CMM pracovní postupy při inspekci bez CAD

Rozšiřující prvky charakteristik v plánech 3D měření
Řešení PolyWorks|PMI+Loop™ Model-Based Definition umožňuje výrobním podnikům spravovat všechny rozměrové požadavky definované konstrukčními a výrobními týmy v prostředí jejich původní CAD platformy. Verze 2024 umožňuje uživatelům přidávat specializované doplňující informace k charakteristikám, jako jsou klasifikace kritičnosti, požadavky na plán kvality a čísla revizí. Po definování v rámci platformy CAD mohou být rozšiřující prvky charakteristik použity v navazujících aplikacích, jako je například PolyWorks|Inspector.

Všechny výhody cloudového úložiště a vylepšené zásady zabezpečení
Řešení PolyWorks|DataLoop™ pro správu dat ukládá data z 3D měření na centrálních serverech a digitálně propojuje všechny osoby, které pořizují informace z 3D měření nebo k nim potřebují přístup. Verze 2024 nyní využívá všech výhod cloudového úložiště. Výrobní organizace mohou:

• Nastavit si libovolně rozlehlou infrastrukturu, která se okamžitě přizpůsobí potřebám ukládání

• Automaticky replikovat datové soubory napříč více datovými centry pro zajištění spolehlivosti

• Implementovat nákladově efektivní uložiště, bez nutnosti kompromisu

Díky bezpečnostním zásadám mohou výrobní organizace kontrolovat, kdo má přístup k datům a co s nimi může dělat Verze 2024 umožňuje uživatelům PolyWorks|DataLoop:

• Zavádět spolehlivé zásady přístupu k datům přiřazením samostatných úložných prostor různým oddělením, obchodním oblastem nebo externím dodavatelům

• Efektivně definovat bezpečnostní zásady vytvářením nových zásad z již existujících a jejich rozšířením o specifická oprávnění

Rozšíření webového rozhraní pro zobrazení databáze 3D měření
Webové rozhraní PolyWorks|DataLoop umožňuje uživatelům prohlížet si výsledky 3D měření ve standardním webovém prohlížeči prostřednictvím rozsáhlé sady standardních a účelových widgetů. Díky verzi 2024 mají uživatelé nyní možnost:

• Zobrazovat výsledky 3D měření jednoho nebo více dílů horizontálně

• Vytvářet neomezený počet widgetů v rámci ovládacího panelu

• Využívat značné možnosti matematických a grafických funkcí aplikace Excel

Digitální propojení se zavedenými průmyslovými řešeními reportování a analýzy
PolyWorks|ReportLoop™ je interoperabilní řešení, které integruje údaje z rozměrové kontroly do aplikace Microsoft Excel za účelem vytváření protokolů a pokročilé analýzy. Verze 2024 nyní umožňuje výrobním organizacím propojit server PolyWorks|DataLoop s programem Excel. Uživatelé mají přístup k vyhledávacímu nástroji pro rychlé vyhledávání zdrojů dat a k uživatelsky přívětivým nástrojům pro vkládání 3D dat z inteligentních inspekcí do svých tabulek. Buňky Excelové tabulky zůstávají díky vzorcům dynamicky propojeny s údaji, které obsahují.

Verze 2024 je debutem nového řešení PolyWorks|ReportLoop pro použití s programem Power BI. PolyWorks plugin pro propojení s Power BI umožňuje načítat data ze serveru PolyWorks|DataLoop a využít editor dotazů na zpracování importovaných dat a jejich zobrazení pomocí výkonných vizualizačních nástrojů Power BI.

O společnosti PolyWorks Europa
PolyWorks Europa je společnost, která umožňuje výrobcům všech velikostí realizovat digitální transformaci jejich 3D měřících procesů a maximalizovat hodnotu dat z 3D měření pro návrh a výrobu jejich produktů. PolyWorks Europa má pobočky ve Francii, Itálii, Španělsku a České Republice. Evropským průmyslovým výrobcům dodává inteligentní řešení PolyWorks® z oblasti 3D metrologického softwaru a technických služeb včetně technické podpory, školení, konzultací v oblasti metrologických procesů a přizpůsobení softwaru.

PolyWorks Europa je společnost patřící do skupiny InnovMetric, což je organizace zabývající se vývojem nadnárodního softwaru. Sídlí v kanadském Québecu a jejích 550 zaměstnanců má za cíl vnést data ze 3D měření do srdce procesů průmyslové výroby.

www.polyworkseuropa.com/enKalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news