Google překladač: English Deutsch

Díky týmu odborníků s bohatými zkušenostmi z oblasti průmyslové metrologie, produktového inženýrství a výroby je školení strategickým přínosem pro podporu a zlepšování dovedností našich zákazníků/uživatelů.

PolyWorks 1 PWEuropa PubPol

PolyWorks Europa poskytuje evropským průmyslovým výrobcům softwarová řešení pro inteligentní 3D metrologii PolyWorks®. Mezi službami, které nabízí, zaujímá školení uživatelů významné místo. Po zakoupení licence nebo v rámci platné servisní smlouvy mohou zákazníci absolvovat školení v prostorách PolyWorks Europa ve Zlíně nebo v jejich vlastní společnosti. A co je naším cílem? Zvládnutí softwaru, předávání znalostí a odborných kompetencí školitelů za účelem zvýšení výkonu uživatelů, ale také naslouchání a přizpůsobování se potřebám a mnohem více.
„Je pro nás zásadní poskytnout našim zákazníkům plný potenciál našeho řešení PolyWorks®," říká Kamil Kyas, obchodní manažer PolyWorks Europa Česká republika. Naším cílem je významně zlepšit dovednosti našich uživatelů tak, aby se stali skutečnými referenty v rámci své společnosti."

Co říkají zákazníci?
„Špičkové školení, špičkový školitel i tým PolyWorks, děkujeme za příjemně strávený čas ve vašich prostorách. Doufám, že budu mít příležitost se s vámi opět brzy setkat." Laurent Lhuillier, Safran Seats.
„Školitel dokázal školení přizpůsobit našim konkrétním potřebám. Ještě jednou díky vám všem, spojili jsme příjemné s užitečným a výborně využili svůj čas." Arcelor Mittal.
V roce 2022 dosáhla míra spokojenosti účastníků školení 96,2 %, což je hodnota, která se zakládá na analýze 158 dotazníků v Evropě.

PolyWorks 2 Session-de-form

Kontaktujte PolyWorks Europa
Chcete se dozvědět více o katalogu školení? Kontaktujte týmy PolyWorks:
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Tel.: +420 605 840 121


www.polyworkseuropa.com/en/services/trainingKalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..