Google překladač: English Deutsch

Snižuje náklady na měření ve 3D díky zlepšenému procesu globální správy rozměrů. InnovMetric, nezávislá společnost zabývající se vývojem softwaru, který umožňuje výrobcům všech velikostí digitálně transformovat své procesy 3D měření, oznamuje uvedení softwaru PolyWorks 2023. Tato nová verze rozšiřuje univerzální 3D metrologickou platformu PolyWorks a nabízí digitální ekosystém integrovaný do čtyř fází globálního procesu řízení kvality ve výrobní organizaci: návrh výrobku, návrh procesu, ověření a výroba.

PolyWorks 1 2023

Kromě optimalizace výkonu 3D měřicích týmů, prostřednictvím univerzálních vylepšení platformy PolyWorks 2023, dále snižuje náklady na měření ve 3D třemi různými způsoby:
• PolyWorks nabízí vylepšené digitální pracovní postupy MBD (Model-Based Definition) a MSA
(Measurement System Analysis), které výrobním organizacím pomáhají minimalizovat počet softwarů používaných v rámci jejich centrálního řízení kvality.
• Řešení pro správu dat PolyWorks lze nyní nasadit v cloudu za méně než 15 minut a propojit jej s podnikovým serverem pro správu identit.
• Společnost PolyWorks nakonec do svého řešení pro správu dat integruje nové nástroje pro analýzu hlavních příčin, které dokáží automaticky identifikovat faktory ovlivňující kvalitu výroby.

„Již 10 let intenzivně investujeme do digitálních technologií, což nám dnes umožňuje pomáhat našim zákazníkům lépe využívat data z 3D měření a zároveň snižovat jejich provozní náklady. Jaké je naše tajemství? Digitálně propojujeme platformy našich zákazníků, jako jsou CAD a PLM, PolyWorks a řešení společnosti Microsoft. Díky tomu můžeme nyní snadno zajišťovat obchodní procesy, které dříve vyžadovaly tři nebo čtyři různé softwary, a v reálném čase reagovat na problémy na výrobní lince, přičemž naše rozhodnutí jsou založena na faktických údajích z 3D měření. Navíc naši zákazníci mohou nyní nasadit naše řešení pro správu dat za méně než 15 minut, což je pro malé a střední podniky zásadní průlom," říká Marc Soucy, prezident společnosti InnovMetric. Na závěr dodává: „Výrobní podniky, které stále pochybují o významu své digitální transformace, si již nemají klást otázku proč, ale kdy."

Fáze návrhu výrobku a procesu
Řešení PolyWorks|Inspector™ pomáhá zkrátit dobu uvedení na trh měřením, kontrolou a analýzou 3D rozměrů v každé fázi návrhu výrobku a procesu. S aplikací PolyWorks|Inspector 2023 mohou nyní specialisté na 3D měření nastavovat šablony měření a efektivněji provádět úlohy 3D měření. Mohou:
• Rychle analyzovat a upravovat rozsáhlé sekvence měření vyhledáváním kroků pomocí klíčových slov nebo procházením typů kroků, jako jsou chyby a varování.
• Nahrazovat zdrojové objekty závislého prvku a zachovat všechny související objekty, zarovnání dat a protokoly vytvořené z těchto prvků.
• Vytvářet prvky založené na křivkách jediným kliknutím nad polygonovým modelem měřeného dílu pro rychlejší kontrolu kusu bez CAD dat.
PolyWorks 2
Technologie zobrazení smíšené reality poskytují lokalizované vizuální navádění, zpětnou vazbu z měření a přístup ke kontrolním funkcím, aniž by zatěžovaly ruce obsluhy. Aplikace PolyWorks|AR™ 2023 pro smíšenou realitu nabízí nové výkonné nástroje pro navádění laserového skenování, kontrolu výsledků měření a spolupráci s kolegy. Uživatelé mají nyní možnost:
• Umístit hologram okna 3D scény PolyWorks|Inspector do zorného pole operátora, aby viděli průběh skenování, provedli dodatečné skenování v oblastech s nízkou kvalitou dat a přesně určili, kde skenovat prvky.
• Prohlédnout si odchylky prvků a barevné mapy přímo nad měřeným kusem.
• Zavolat kolegům prostřednictvím služby Microsoft Teams a společně probrat výsledky měření a efektivně diskutovat o výrobních problémech.

Řešení PolyWorks|PMI+Loop™ Model-Based Definition umožňuje výrobním podnikům spravovat všechny požadované rozměry definované konstrukčními a výrobními týmy v prostředí jejich původní CAD platformy. Přiřazením PMI výrobních informací ke geometriím CAD už v softwaru CAD může PolyWorks|PMI+Loop automaticky aktualizovat tyto kontroly při změně modelu CAD a zajistit digitální sledovatelnost potřebnou k urychlení integrace změny návrhu CAD do inspekčního projektu. S verzí 2023 společnost InnovMetric řádově zvýšila rychlost svého řešení MBD a výrazně snížila velikost souborů CAD. PolyWorks|PMI+Loop je k dispozici pro CAD platformy Siemens NX, PTC Creo a DS SolidWorks.

Ověřovací fáze
Nástroje pro analýzu měřicího systému jsou nezbytné pro zaručení způsobilosti 3D měřicích procesů před certifikací výrobních nástrojů. Od verze 2021 mohli uživatelé spustit studii opakovatelnosti nebo R&R měřidla přímo z aplikace PolyWorks|Inspector, nechat se vést k zachycení požadovaných dat sondy, skenu nebo měřidla a prohlédnout si výsledky v aktualizovatelné tabulce Excel propojené s inspekčním projektem. S aplikací PolyWorks 2023 společnost InnovMetric zvýšila rychlost přenosu dat do aplikace Excel a zároveň odstranila předchozí omezení, pokud jde o počet hodnocených rozměrů, iterací, měřených kusů a operátorů.

Výrobní fáze
PolyWorks 2023 nabízí zásadní novinku ve vývoji správy dat z výrobních linek a rychlejší řešení výrobních problémů:
• Zákazníci nyní mohou v rámci jednoho kontrolního projektu uložit až milion měřených kusů z výrobní linky.
• Operátoři mohou přehledně sledovat trendy výrobních rozměrů díky zobrazení stovek grafů najednou ve webovém rozhraní PolyWorks|DataLoop™.
• Uživatelé softwaru PolyWorks|DataLoop mohou nyní automaticky vyhledávat hlavní příčiny problémů pomocí statistických analýz asociací, identifikovat faktory, které ovlivňují kvalitu výroby, a prohlížet si výsledky prezentované srozumitelným jazykem s přehlednými grafickými pomůckami.

Správa dat
Řešení PolyWorks|DataLoop pro správu dat ukládá data z 3D měření na centrálních serverech a digitálně propojuje všechny osoby, které pořizují informace z 3D měření nebo k nim potřebují přístup. Ve verzi 2023 InnovMetric zjednodušil nasazení systému PolyWorks|DataLoop:
• InnovMetric nyní nabízí šablony pro instalaci, konfiguraci a spuštění svého řešení pro správu dat v cloudové infrastruktuře Microsoft Azure nebo Amazon AWS za méně než 15 minut.
• PolyWorks|DataLoop nyní podporuje Azure AD a autentizační protokol SAML 2.0 pro propojení identit firemních serverů .

O společnosti PolyWorks Europa
PolyWorks Europa je společnost, která umožňuje výrobcům všech velikostí realizovat digitální transformaci jejich 3D měřících procesů a maximalizovat hodnotu dat z 3D měření pro návrh a výrobu jejich produktů. PolyWorks Europa má pobočky ve Francii, Itálii, Španělsku a České Republice. Evropským průmyslovým výrobcům dodává inteligentní řešení PolyWorks® z oblasti 3D metrologického softwaru a technických služeb včetně technické podpory, školení, konzultací v oblasti metrologických procesů a přizpůsobení softwaru. PolyWorks Europa je společnost patřící do skupiny InnovMetric, což je organizace zabývající se vývojem nadnárodního softwaru. Sídlí v kanadském Québecu a jejích 500 zaměstnanců má za cíl vnést data ze 3D měření do srdce procesů průmyslové výroby.

Tel.: +420 605840121
www.polyworkseuropa.comKalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..