Google překladač: English Deutsch

Produkt Klübersynth AG 14-61 je nové adhezní plastické mazivo vyvinuté společností Klüber Lubrication zejména pro ozubené věnce, pohony pastorkem a kluzná ložiska, například pro ložiska systémů pro natáčení azimutu větrných elektráren. Nové syntetické speciální plastické mazivo má širokou teplotní oblast použití a zůstává měkké i při nízkých teplotách. Produkt Klübersynth AG 14-61 může být aplikován pomocí systémů pro centrální mazání do teplot až -30 °C. Na základě pečlivě vybrané kombinace pevných maziv a aditiv nové adhezní plastické mazivo poskytuje vynikající ochranu proti opotřebení a může pomoci zvýšit životnost ozubených věnců a pohonů pastorkem. Další výhodou nového produktu je jeho mnohostranné použití.

klub1

"Jelikož produkt Klübersynth AG 14-61 vykazuje optimální výsledky nejen při mazání převodů, ale také při mazání kluzných ložisek, je možné snížit počet různých používaných maziv," vysvětluje Ari-Pekka Holm, manažer obchodní jednotky pro větrnou energii ve společnosti Klüber Lubrication. "To vede k nižším nákladům na skladování a snižuje se riziko záměny maziva používaného v konkrétní aplikaci."

Velké množství vysoce výkonných maziv společnosti Klüber Lubrication je již používáno ve větrných elektrárnách po celém světě, a další maziva jsou připravována, aby na ně provozovatelé zařízení mohli přejít. Renomovaní výrobci komponent a instalací používají produkty vyvinuté společností Klüber Lubrication pro první plnění a doporučují je také dále provozovatelům zařízení.

www.klueber.com/czKalendář akcí

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..