Google překladač: English Deutsch

Vysoké třecí síly mezi okolkem a pojížděnou hranou kolejnice, zejména při vysokých rychlostech projíždějících železničních vozidel, způsobují v případě nedostatečného mazání vysoké opotřebení kol a kolejnic . Pokud je opotřebení vysoké, snižuje se životnost kol a kolejnic a náklady na údržbu jsou následně velmi vysoké. Jako vedlejší efekt se objevuje nepříjemné skřípění. Nový produkt společnosti Klüber Lubrication Klüberrail LEA 62-2000 je vysoce účinné a plně syntetické mazivo pro mazání okolků kolejových vozidel, které je současně šetrné k životnímu prostředí.

mazivo na okolky.jpg-

"Produkt Klüberrail LEA 62-2000 je mazivo poskytující vynikající ochranu proti opotřebení kol a kolejnic, výrazně snižuje opotřebení těchto prvků," vysvětluje Thomas Kamprath, ředitel pro tržní segment železnice ve společnosti Klüber Lubrication. "Mazivo snižuje prostoje a zvyšuje provozní spolehlivost."

Nové mazivo pro mazání okolků také snižuje zadrhávání mezi kluznými plochami (stick-slip efekt) v zatáčkách a snižuje tak hlučnost. Toto tekuté plastické mazivo je vhodné pro použití v automatických rozprašovacích systémech a pokrývá širokou teplotní oblast použití. Poskytuje vynikající adhezi, čímž zajišťuje, že zůstává na kolech i při vysokých rychlostech. Dále nabízí velmi dobrou odolnost proti vymývání maziva deštěm. Základový olej použitý pro produkt Klüberrail LEA 62-2000 je podle OECD 301 F biologicky rychle odbouratelný.

O společnosti Klüber Lubrication

Společnost Klüber Lubrication je jedním z předních světových výrobců speciálních maziv a nabízí vysoce kvalitní tribologická řešení pro téměř všechna průmyslová odvětví a trhy po celém světě. Většina produktů je vyvíjena podle specifických požadavků zákazníků. Během své více než osmdesátileté existence společnost Klüber Lubrication nabízí vysoce kvalitní maziva, profesionální konzultace a rozsáhlé služby, čímž si získala vynikající pověst na trhu. Společnost je držitelem všech běžných průmyslových certifikací a má k dispozici ucelený systém zkušebních zařízení, který je jedinečný v průmyslu výroby maziv.

Společnost Klüber Lubrication, založená jako maloobchodní společnost pro produkty z ropných olejů v Mnichově v roce 1929, je dnes součástí Freudenberg Chemical Specialities SE & Co. KG, a tedy součástí obchodní skupiny Freudenberg Group, Weinheim. Společnost Klüber Lubrication má přibližně 2000 zaměstnanců ve více než 30 zemích světa.

http://www.klueber.com/czKalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..