Google překladač: English Deutsch

Tongtai Machine Tool Co. Ltd je naprostou taiwanskou jedničkou v produkci Hi-Tech CNC strojů s historií více než 45 let. S více jak 800 zaměstnanci patří Tongtai mezi největší zaměstnavatele v zemi a díky japonské kultuře uvnitř celého podniku je firma už několik let v řadě obrovským a respektovaným vzorem pro ostatní výrobce.

cz moos obr2

Pro evropské zákazníky je důležité, že disponuje servisním střediskem a skladem náhradních dílů v Nizozemí s dostupností do 24 hodin. Dříve, a někdy také ještě dnes, platí, že kvalita záručního nebo pozáručního servisu nehraje významnou roli a zajímává cena od překupníka nových strojů má mnohem větší váhu. Doba a dodací termíny se však mění a spousta firem si dnes uvědomuje, že stroj, který stojí, je velký problém. CZ MOOS TRADING byl vybudován na myšlence kvalitního servisu, která se opírala o silné technické zázemí mateřské společnosti M-MOOS. V tomto směru chceme být na trhu naprostou jedničkou. Při našem širokém sortimentu musíme také spoléhat na kvalitu našich dodavatelů. Proto jsme v minulém roce navázali spoluprací s firmou Tongtai.

CNC soustruhy a soustružnické centracz moos obr3
Výroba je zaměřena na produkci menších a středně velkých CNC soustruhů a soustružnických center, ať už vertikálních nebo horizontálních. Tongtai se vždy úzce specializoval na automatickou výrobu a na komplexní výrobní linky. Tohle zaměření je dnes jeho nesporná výhoda a každý zákazník si dnes může vybrat stroj dle jeho potřeb, který bude maximálně efektivní.

Horizontální a vertikální obráběcí centra
Obráběcí centra byla nosným a hlavním produktem japonské značky Hitachi Seiki (prvotní vlastník firmy TONGTAI). Tento fakt platí dodnes a firma dnes nabízí nejširší výrobní program obráběcích center. Sortiment vertikálních center se dělí na menší vrtací a frézovací centra, dále pak na klasicky koncipované frézovací centra ve velikosti stolu do 1 700 × 850 mm, na tento sortiment navazují centra pro přesné obrábění forem a složitých kontur a centra pro obrábění v 5 osách. Horizontální centra jsou nabízena v 5 produktových řadách. Standardní produktové řady HA, HB, HG a THM jsou klasicky koncipovaná centra, tj. s dostupností B osy a nebo výměny palet, jsou dostupné ve velikostech pracovního stolu 400 až 1 250 mm. Samostatnou kapitolou je řada TFM, která je modulární a umožňuje instalaci široké řady pracovních stolů a paletových systémů nebo zapojení strojů do automatických linek.

Komplexní řešení pro výrobu ALU kol
Další samostatnou sekcí je výroba strojů pro obrábění hliníkových kol. Páteří tohoto programu jsou vertikální a horizontální CNC soustruhy, které doplňují vrtací obráběcí centra. Na celém světě se vyrobí jen na strojích Tongtai cca 20 milionů Alu kol ročně.

www.moostrading.cz
www.m-moos.cz

cz moos obr1Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news