Google překladač: English Deutsch

Společnost HBC-radiomatic CZ, s.r.o. se od roku 1997 stala lídrem českého a slovenského trhu v oblasti rádiových álkových ovládání určených pro řízení průmyslových aplikací. V největším měřítku jsou RDO používána pro řízení růmyslových a stavebních jeřábů. Tady, díky své kvalitě, zaručují ezpečný spolehlivý provoz a značné ušetření nákladů provozovatele. Ze stejných důvodů nebo i z důvodu zajištění bezpečí pro bsluhu, jsou dálková ovládání používána i v jiných oblastech. příkladem je použití u svahových sekaček, drtiček stavební suti nebo čerpadel betonu, kde dálková ovládání také zaujala své místo.

HBC 03 ok

Micron M – malý, šikovný a opravdu odolný
HBC 02Inovovaná rodina ovladačů micron se rozrostla o nový model micron M. Nadčasový a kompaktní design s komfortní ergonomií ovladače nabídne bezkontaktní dobíjení a spousty dalších užitečných funkcí.

merlin®iLOG
V případě potřeby servisu ovladače umožnuje rychlou náhradu novým ovladačem. Uvolnění – převzetí: tato funkce umožňuje řízení stroje ze dvou nebo více míst. Zaručuje, bezpečné provozování stroje pod dohledem obsluhy.
Automatická volba vysílacího kanálu – V současné době umožňují rádiové technologie zjednodušit a zefektivnit práci obsluze jeřábů a strojů v provozu. I přes stálé více využívaná kmitočtová pásma se obsluha nemusí starat o obsazené frekvence v okolí provozu. Vše se děje automaticky a nedochází k přerušování práce.
Technologie 2,4 GHz je novým řešením konfliktů s frekvencemi a již nyní je dostupná pro většinu dálkových ovládání HBC-radiomatic. Velké výhody technologie 2,4 GHz jsou automatické řízení frekvencí zabraňující konfliktům a rušení při práci a také povolení k používání téměř po celém světě.

www.hbc.czKalendář akcí

<<  Září 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..