Google překladač: English Deutsch

Základní charakteristikou společnosti Coroll s.r.o. je důsledné zaměření na kvalitu. Již od založení v roce 1995 firma zastupuje prémiové značky špičkové japonské i evropské výroby a cíleně buduje stabilní tým odborníků s vysokou úrovní technických znalostí. Dlouholetá zkušenost spolupráce s nejnáročnějšími zákazníky při vývoji nových strojů a zároveň úzká součinnost s techniky od zastoupených výrobců přinesla podrobné znalosti v oboru.

corroll01

I díky těmto znalostem společnost Coroll s.r.o. postupně vybudovala největší sklad ložisek a dalších komponent pro obráběcí stroje ve střední Evropě. Bohaté zázemí tohoto skladu umožňuje okamžité dodávky ložisek, kuličkových šroubů, lineárních vedení a dalšího souvisejícího sortimentu výrobcům obráběcích strojů přesně podle jejich aktuálních potřeb. Výhod vysokých skladových zásob v Hronově si zvykli využívat i zahraniční zákazníci z mnoha zemí Evropy, Ameriky i Asie.
Široký sortiment přesných vřetenových ložisek a ložisek na podporu kuličkových šroubů je pro obráběcí stroje naprosto klíčový. Vedle standardních produktů Coroll nabízí i speciální řady pro vysokorychlostní aplikace, které kladou důraz na maximální přesnost, velmi tichý chod a nízký vývin tepla.
Ložiska japonské značky NSK řady ROBUST mohou být použita i pro ultra-rychlostní aplikace přes 3 miliony dmn.

NSK je také největším světovým výrobcem kuličkových šroubů, ať už broušených nebo válcovaných, tak i příslušenství pro kuličkové šrouby – ložisek a ložiskových jednotek na podporu kuličkových šroubů, speciálních maziv a dalšího sortimentu. Firma Coroll, která NSK již od svého vzniku zastupuje, je specialistou na problematiku kuličkových šroubů.
Díky bohatým skladovým zásobám, vybaveným dílnám a vyškoleným technikům nabízí Coroll rychlé dodávky kuličkových šroubů, možnost zakázkové výroby nebo i odbornou opravu kuličkových šroubů od většiny světových výrobců.
Zkušený tým vždy najde nejvhodnější řešení individuálně pro každý jednotlivý případ
Přesná kuličková a válečková lineární vedení dosahující vynikajících parametrů, přesné kruhové tyče včetně kuličkových lineárních pouzder a dalšího příslušenství – to vše je bohatě zastoupeno ve skladu Corollu. V nabídce jsou jak přesné a tuhé komponenty pro hlavní osy obráběcích strojů, tak jednodušší a cenově úsporné produkty pro méně náročné aplikace.
Dle požadavků zákazníků zde provádějí i dělení a úpravu lineárních vedení.

Velmi zajímavý sortiment pružných hřídelových spojek a dalších strojírenských komponent nabízí Coroll od japonského výrobce MIKI PULLEY, který je absolutní světovou špičkou z hlediska parametrů, kvality a spolehlivosti. Pružné hřídelové spojky MIKI PULLEY jsou používány u více jak poloviny obráběcích strojů vyráběných v Japonsku.

Coroll to není jen bohatá sortimentní nabídka, to je komplexní spolupráce s výrobci obráběcích strojů. Konzultační služby poskytované týmem zkušených odborníků, efektivní logistika, a hlavně dlouhodobost a stabilita vzájemné spolupráce.

corroll02

corroll03Kalendář akcí

<<  Září 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..