Google překladač: English Deutsch

Společnost Dassault Systèmes, 3DEXPERIENCE Company, světový lídr v oblasti návrhářského 3D softwaru, digitálního 3D modelování a řízení životního cyklu výrobku (PLM) oznámila, že společnost Faraday Future začala využívat její platformu 3DEXPERIENCE. Tento výrobce elektromobilů již implementoval specializovaná řešení „Target Zero Defect" a „Smart Safe & Connected" určená pro vývoj a vytváření nových plně elektrických vozů a pro zajištění zcela nového zážitku z jízdy.

FF 1

Vzniká tak generace vozů, které vyžadují, aby výrobci propojili tradiční postupy navrhování aut s internetovou konektivitou, alternativními zdroji elektřiny a autonomními jízdními technologiemi. Odborníci Faraday Future došli k závěru, že platforma Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE je jedinou inovativní platformou, která tuto rychlou integraci designu a technologií umožňuje.

„Při navrhování vozů se zaměřujeme na uživatele a klademe důraz na technologie. Naším cílem je propojit zážitek z jízdy s ostatními požadavky dnešního zákazníka," popsal Nick Sampson, senior viceprezident pro produktový výzkum a vývoj ve společnosti Faraday Future. „Bezkonkurenční technologie společnosti Dassault Systèmes a její orientace na zákaznickou zkušenost nám umožní naplnit naše plány a uvést na trh pokrokové elektromobily. Specializovaná oborová řešení Dassault Systèmes jako „Target Zero Defect" a „Smart Safe
& Connected" nás utvrdila, že si Faraday Future vybrala správně."

Specializovaná oborová řešení „Target Zero Defect" a „Smart Safe & Connected" byla implementována napříč celou firmou čítající přes 400 zaměstnanců ze všech částí světa, a to během dvou týdnů. Pracovníci Faraday Future se tak mohou věnovat navrhování, simulacím a přípravě na výrobu automobilů.

„Společnost Faraday Future se snaží o výraznou změnu v sektoru dopravy a dopravních prostředků. Když si jako partnera zvolila Dassault Systèmes, získala prověřené řešení, které se podařilo velmi rychle implementovat a plně vyhovuje jejímu intenzivnímu a náročnému vývojovému programu," uvedl Olivier Sappin, viceprezident divize Transportation & Mobility
v Dassault Systèmes. „Faraday Future rychle přijala platformu 3DEXPERIENCE a nyní může těžit z výhod, které přináší integrace našich rozsáhlých zkušeností v automobilovém průmyslu s nejmodernějšími technologiemi."

Kromě toho, že platforma 3DEXPERIENCE pomůže Faraday Future proměnit její vizi auta ve skutečnost, bude se využívat i v připravovaném výrobním závodu v North Las Vegas. Specializovaná oborová řešení Dassault Systèmes jako například „Lean Production Run" totiž využívají společnosti jako Faraday Future k optimalizaci svých závodů, ke kontrole kvality a kvůli možnosti zobrazovat v reálném čase situaci v provozu. S využitím bohatých možností, které platforma 3DEXPERIENCE ve výrobě přináší, může Faraday Future vybudovat a provozovat špičkový provoz, který splňuje nejvyšší moderní standardy.

FF 2Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..