Google překladač: English Deutsch

Společnost SUCO představuje řadu tlakových spínačů a snímačů, ideálních pro použití ve vodíkových aplikacích. Tyto kompaktní a odolné zařízení, dostupné ve variantách NO, NC a CO, nabízejí nastavitelný rozsah tlaku od 0,1 do 400 barů. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE 316L a jsou k dispozici s různými typy závitů i ve verzi s připojovacím kabelem.

Bibus 1 SUCO Hydrogen

Společnost SUCO nabízí řadu kompaktních a robustních tlakových spínačů (NO, NC, CO) vhodných pro aplikace využívající vodík, s variabilním rozpětím tlaku 0,1 – 400 bar, které jsou vyrobeny z nerezové oceli SAE 316L. K dispozici jsou modely s různými závity a také varianta osazená kabelem.

Tlakové snímače s technologií Silicon on Sapphire (SOS) jsou ideální pro aplikace s vodíkem
Technologie snímacího elementu je založena na tenké safírové destičce monokrystalické struktury, na níž je epitaxní metodou vytvořen Wheatstoneův můstek z křemíku. Ten se vyznačuje vynikajícími mechanickými a tepelně stabilními vlastnostmi a minimalizuje nežádoucí parazitní efekty, což má pozitivní dopad na přesnost a stabilitu. Ve spojení s titanovou membránou vzniká unikátní souhra, která umožňuje vysokou teplotní i dlouhodobou stabilitu.
Bibus 1 Datovy zdroj 2-100

Tyto spínače pro vodík musí splňovat přísné požadavky, aby byly odolné vůči vodíku a musí být také spolehlivé a přesné. V našem programu nabízíme speciální mechanické spínače pro vodík.
Snímač GS4200H je vynikajícím příkladem tlakového snímače s technologií Silicon on Sapphire (SOS), který je ideální pro aplikace s vodíkem. Tento senzor je navržen tak, aby snášel vysoký tlak a reaktivitu vodíku, což zaručuje spolehlivé měření změn tlaku vodíku a efektivní využití vodíku jako alternativního zdroje energie.

Bibus AMPER 2024 banner mail

 

Kontakty: Vladimír Duchoň, manažer produktu, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Více zde:
https://www.bibus.cz/produkty/spinace-a-senzory/tlakove-spinace-a-snimace-suco/tlakove-spinace-a-snimace-pro-aplikace-vyuzivajici-vodik/