Google překladač: English Deutsch

Společnost Deublin, přední výrobce elektrických kluzných přívodů, uvedla na trh nové řady elektrických kluzných kroužků SRC a SRD pro použití v balicích strojích běžných v potravinářském, nápojovém a farmaceutickém průmyslu a při výrobě dalšího spotřebního zboží. Nové kluzné kroužky typu SRC a SRD nabízejí širokou škálu možností, jak uspokojit potřeby konstruktérů a provozovatelů moderních balicích strojů. Tyto nové produkty se vyznačují modulárním, konfigurovatelným provedením obsahujícím až 40 elektrických kanálů; mohou pracovat rychlostí až 250 ot/min, což umožňuje rychlý výběr produktu a celkově kratší dobu potřebnou k výrobě.

Bibus 1

Rotační přívody jsou používány v nejrůznějších průmyslových oblastech všude tam, kde je nutno do rotačních částí strojů - např. do válců, hřídelí nebo vřeten – přivádět a v nich dále vést vodu, páru, olej, chladiva a maziva nebo jiná média. Rotační přívody Deublin, vyvíjené a konstruované od roku 1945 a dále zdokonalované na základě praktických požadavků, stále představují technickou špičku. Otočné přívody Deublin jsou spolehlivé výrobky, za kterými stojí konstruktérské zkušenosti z více než 70 let existence firmy.
Například moderní procesy balení vyžadují, aby stroje vykazovaly větší výkonnost a produktivitu. V rámci těchto zvýšených požadavků na stroje je potřebné větší množství dat a jejich spolehlivější obousměrný přenos při stále vyšších rychlostech (až 100 Mbps). Kluzné kroužky SRC a SRD společnosti Deublin jsou zkonstruovány tak, aby minimalizovaly jemné nečistoty, které jsou kritické pro integritu přenosu dat, a aby chránily před zvýšeným vlivem elektromagnetického rušení (EMI), které působí v mnoha výrobních prostředích.
Jako přední světový výrobce rotačních přívodů tekutých médií je společnost Deublin rovněž schopna kombinovat elektrické sběrné kroužky se spojkami pro tekutá média, které navíc umožňují průchod vzduchu, hydraulické kapaliny, vody a dalších tekutých médií jedním nebo několika kanály.

Modelová řada SRD-20
Aplikace Obalový průmysl, automatizace, otočné stoly.
SRD-20 je spolehlivý, nákladově efektivní a osvědčený produkt s vynikajícím výkonem pro mnoho aplikací. Díky unikátnímu provedení jde o velmi univerzální kluzný přívod. Tento kluzný kroužek umožňuje efektivní přenos signálu i napájení. Používá se běžně v balicích, etiketovacích a plnicích strojích a s rotačními přívody.

Modelová řada SRC-30
Aplikace Obalový průmysl, automatizace, otočné stoly.
SRC-30 je spolehlivý, nákladově efektivní a osvědčený produkt, který spotřebiteli nabízí maximální efektivitu z hlediska modularity. Tento kluzný kroužek je obzvláště vhodný pro kombinaci s rotačními přívody tekutých médií. Tento produkt je určený pro průchod signálu či proudu do 60 A. Svorkovnice na straně statoru i rotoru umožňují jednoduché a rychlé zapojení či odpojení.
Bibus 2

Modelová řada SRD-40
Aplikace Obalový průmysl, automatizace, otočné stoly a větrné turbíny.
SRD-40 pro maximální parametry až 99 kanálů, maximální napětí 640 V AC, proud do 60 A, nebo pro signál do 1 A, a dastovou komumikaci až do rychlosti 1 GB.
Používá se běžně v balicích, etiketovacích a plnicích strojích a s rotačními přívody.

Kluzné kroužky SRC a SRD odpovídají náročným požadavkům
Moderní procesy balení vyžadují, aby stroje vykazovaly větší výkonnost a produktivitu. V rámci těchto zvýšených požadavků na stroje je potřebné větší množství dat a jejich spolehlivější obousměrný přenos při stále vyšších rychlostech (až 100 Mbps). Kluzné kroužky SRC a SRD společnosti Deublin jsou zkonstruovány tak, aby minimalizovaly jemné nečistoty, které jsou kritické pro integritu přenosu dat, a aby chránily před zvýšeným vlivem elektromagnetického rušení (EMI), které působí v mnoha výrobních prostředích.
Bibus 3

Bibus lg
 

 

Ing. Radek Adam
manažer produktu

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.bibus.czKalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..