Google překladač: English Deutsch

Lídr českého trhu v oblasti relé a inteligentních elektroinstalací, společnost ELKO EP rozšířila počet míst, kde se zákazníci mohou podrobně seznámit s fungováním systému inteligentní elektroinstalace iNELS. Prostějovský showroom je v pořadí desátým v České republice. iNELS smart home solutions se stále častěji stává standardní součástí pasivních a nízkoenergetických rodinných domů. V Prostějově se právě dokončuje vzorový nízkoenergetický bytový dům, kde si zájemci mohou prohlédnout standardní vybavení budoucích bytů a vyzkoušet i inteligentní ovládání.

inels1


Ve vzorovém bytě projektu Byty Mlýnská se mohou návštěvníci přesvědčit o variabilitě osvětlení, jak klasického, tak barevného provedení v paletě RGB. Získají přehled o využití nejmodernějších LED pásků a hlavně si vyzkouší řízení domácnosti prostřednictvím iNELS prvků. Kromě světel je možné ovládat i zásuvky, což umožňuje maximální využití možností elektrických spotřebičů.
Ovládání systému inteligentní elektroinstalace iNELS smartphonem a přípravu na něj pomocí chytré krabičky eLAN-RF-003 si otestují pod odborným vedením.

Projekt Byty Mlýnská je pokračováním úsilí společnosti Stavimesny.cz, která dosud vytvářela koncepty pasivních a nízkoenergetických, převážně rodinných domů. Projekt bytového domu v Prostějovské Mlýnské ulici ctí a splňuje veškeré požadavky nejvyšších standardů na moderní bydlení. Další informace naleznete na www.bytymlynska.cz.

inels2Kalendář akcí

<<  Srpen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..