Google překladač: English Deutsch

LARA bíláSpolečnost ELKO EP představuje skutečně vychytaný přehrávač hudby a internetových rádií s názvem LARA. Miniaturní, síťový a s barevným OLED displejem.
Přehrávač LARA se ukrývá v rozměru a designu vypínače LOGUS90 a připojuje se do sítě LAN. Přehrává stream rádia i soubory multimediálních serverů. Externí zdroje hudby, například iPhone, iPod, MP3 přehrávač nebo telefon, je možné připojit do audio vstupu pomocí 3,5mm jacku.


Konfigurace nastavení zařízení se provádí v jednoduchém menu vzdáleně, nebo přes vlastní webový server přehrávače. LARA je vybavena OLED barevným displejem o velikosti 1,5". Ovládá se pouhým dotykem na předním panelu přístroje nebo infračerveným dálkovým ovladačem, který je součástí balení výrobku.
Přehrávač LARA je příjemným zpestřením a doplněním systému inteligentní elektroinstalace iNELS s multimediální nástavbou, pro který je k dispozici již nyní. Připravuje se i verze pro širší využití, kterou si budou moci zakoupit i zákazníci, kteří systém iNLES doma nemají.

www.elkoep.cz


Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce