Google překladač: English Deutsch

Chytré domy ovládané pomocí mobilu a vize dalšího rozvoje inteligentních hotelů. To byla dvě hlavní témata, jež společnost ELKO EP představovala na arabském poloostrově v rámci setkání s místními partnery. Holešovská firma, která je díky vlastnímu řešení iNELS jedním ze světových leaderů v oblasti vývoje inteligentních elektroinstalací, má na Blízkém Východě tradičně silné postavení.

elkoooo1

V loňském roce dokonce otevřela ve Spojených arabských emirátech vlastní pobočku – ta se podílela například na projektování staveb sítě hotelů Rotana Towers nebo na osvětlení sochy Buddhy v Bhútánu.

I tentokrát byl o setkání v Rijádu i Dubaji mimořádný zájem. „Arabové nové technologie milují, což dokazuje prakticky každý světový veletrh, kde tvoří podstatnou část našich návštěvníků. Navíc tu nekončí stavební horečka. Jen v Emirátech se má postavit do Expo 2020 přibližně 700 hotelů a budov. Proto je tu také mimořádná konkurence, a to včetně asijských konkurentů, které třeba v Evropě neevidujeme. V Saúdské Arábii je rozvoj více organický a proniknout do této země není jednoduché. Avšak příležitosti jsou obrovské a rozhodně stojí za to se tam prosadit," sdělil Jiří Konečný, CEO ELKO EP Holding, který se školení účastnil a osobně představoval firmu a záměry ELKO EP Middle East na těchto trzích.

Pro Jiřího Konečného šlo už o druhou návštěvu regionu během letošního roku. V březnu představoval výhody řešení iNELS v dubajském World Trade Centru na 41. ročníku elektro výstavy Middle East Electricity. „Stejně jako tehdy, i tentokrát největší ohlas vzbudily možnosti hotelového řešení Hotel Room Energy Saving KIT, které zahrnují především automatickou regulaci osvětlení a řízení vytápění pomocí iNELS RF Control," říká Jiří Konečný a s úsměvem dodává, že největší odlišností byly tentokrát teploty, které na arabském poloostrově panovaly – v Dubaji bylo 35°C a v Rijádu dokonce 43°C.Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..