Google překladač: English Deutsch

České společnosti ELKO EP se podařilo vzbudit na veletrhu ISE 2015 (Integrated Systems Europe 2015) mimořádný zájem. Centrem pozornosti se v rámci firemní expozice stala novinka – „Chytré sady iNELS", které otevírají cestu k inteligentním domům široké veřejnosti. ELKO EP se nejvýznamnějšího veletrhu určujícího trendy v oblastech audio-video techniky, multimédií a chytrých domů zúčastnilo již počtvrté a prezentovalo se v hlavní výstavní hale č. 1.

elko1


„Veletrh ISE je pro nás místem, kde můžeme odborné i laické veřejnosti prezentovat nejnovější trendy v odvětví inteligentních elektroinstalací. Překvapil nás mimořádný zájem o naši produktovou novinku – chytré sady, a to zejména návštěvníků mimo Evropu. Potvrdil se nám tak strategický záměr společnosti – zpřístupňovat technologie určené pro inteligentní domy široké veřejnosti a expandovat na nové zahraniční trhy," uvedl Jiří Konečný, jednatel ELKO EP.
Produktové „Chytré sady iNELS", novinka letošního roku, jsou startovací balíčky pro Smart Home neboli dům s inteligentní elektroinstalací, určené pro ovládání světel, vytápění a hudby. Dům, byt či jakoukoliv jinou nemovitost lze díky bezdrátové technologii na dálku ovládat z jednoho zařízení, například prostřednictvím telefonu či tabletu. Největší pozornost přitahovala sada „Radio & hudba ve vypínači" – LARA. Jde o unikátní český výrobek, který mění vžité představy o poslouchání hudby v domácnosti, na pracovišti či v obchodech, a to bez jakéhokoli šumu. Lze si vybrat některou z deseti tisíc internetových stanic. Vestavěný zesilovač o výkonu 10 W umožňuje přímé připojení reproduktoru nebo připojení externích reproduktorů v provedení na strop či do stěny. LARA kromě přehrávání hudby plní funkci videotelefonu a Interkomu.
ELKO EP představilo i iMM Client / Server Videozone Player, který umožňuje ovládání všech funkcí systému iNELS prostřednictvím televizní obrazovky. Slouží k propojení všech technologií v domě s inteligentní elektroinstalací iNELS Bus System. Základem expozice ELKO EP byl již tradičně systém iNELS – komplexní řešení inteligentní elektroinstalace, která zahrnuje jak elektroinstalaci bezdrátovou (iNELS RF CONTROL), tak sběrnicovou (iNELS BUS Systém). Řada profesionálů přitom pozitivně hodnotila kompatibilitu iNELS BUS Systém se systémy Crestron, Control4 a bezdrátovými Zwave a ZigBee.
Dvanáctý ročník veletrhu Integrated Systems Europe 2015 opět hostila nizozemská metropole Amsterdam. Každoročně na něj míří vystavovatelé, udávající trendy v oblasti audio-video techniky, multimédií a chytrých domů. V roce 2015 se ISE zúčastní rekordních více než 1000 vystavovatelů ze 140 zemí světa.

elko2Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news