Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

Wemac 1 IMG 7618Na konci dubna se firma WEMAC již tradičně účastnila Zákaznických dnů Tajmac-ZPS ve Zlíně. Jako každý rok se jednalo o skvěle zorganizovanou akci s nezaměnitelnou atmosférou, spoustou zajímavých setkání s kolegy z oboru a inspirativních setkání s návštěvníky.

Celý článek...

Trelle web polymersVzhledem k tomu, že průmysl s ohledem na udržitelnost začíná požadovat více vhodných polymerních řešení, pořádá společnost Trelleborg Sealing Solutions interaktivní livestream, na kterém představí své přední světové materiály a další možnosti pro splnění této výzvy.
Požadavek na přechod od sloučenin na bázi PFAS k životaschopným umělým alternativám a na vývoj nových biologických a regenerovatelných materiálů pro náročné průmyslové aplikace dramaticky ovlivní náš průmysl.

Celý článek...

TME 1 switch components lan...přepínače s vynikajícími elektrickými parametry. Přepínače s fyzickým kontaktním sepnutím se stále hojně používají, a to i v době dotykové technologie a nepřímého ovládání prostřednictvím grafického počítačového rozhraní. Jaké vlastnosti udržují konkurenceschopnost klasických řešení?

Celý článek...

Parker 1 PAREU914A Parker-US přechodem na elektrifikaci strojů přichází příležitost využít výhod modernizovaných hydraulických komponent. Pomocí nejnovějších počítačových simulací je možné například optimalizovat hydraulickou nádrž: úkol, který nejenže poskytuje více prostoru pro dodatečnou kapacitu baterie, ale také přináší řadu dalších výhod, mezi které patří nižší spotřeba paliva a nižší emise CO2 (např. u vznětových motorů), vyšší bezpečnost, nižší výrobní náklady, nižší náklady na údržbu, menší dopad na životní prostředí a nižší celkové náklady na vlastnictví.

Celý článek...

Snimac-tlaku-PE7-AVENTICSSpolečnost Emerson uvedla na trh nový snímač tlaku AVENTICS™ serie PE7. Tento produkt je schopen zvládat náročná pracovní prostředí díky své robustní konstrukci z nerezoové oceli.
Snímač tlaku serie PE7 umožňuje flexibilní použití díky přepínatelným výstupům - digitální, analogové a IO Link.

Celý článek...

Elesa 1 silentVibrace jsou často nežádoucím jevem a mohou nepříznivě ovlivnit zařízení, které je vytváří, stav životního prostředí v okolí a samozřejmě i zdraví lidí. Průmyslový svět již zná účinná řešení, jak zabránit nadměrnému množství vibrací produkovaného stroji s pohyblivými částmi, jako jsou motory, čerpadla nebo systémy úpravy vzduchu, v šíření a zároveň zajistit správné fungování těchto zařízení.

Celý článek...

Dexon restaurace-ustrednaVy ještě máte restauraci bez ozvučení? Tak to je pěkná nuda. Je u vás mrtvo. Zákazníci si myslí, že už budete zavírat. Stráví tam méně času a utratí méně peněz.
Je dokázáno, že příjemná zvuková kulisa vede ke větší a delší konzumaci. Vytvoříte-li českým ozvučením od Dexonu příjemnou atmosféru, zákazníci se budou u vás dobře cítit a budou se vracet. Lépe si vás zapamatují a budete se odlišovat od konkurence.

Celý článek...

Hennlich 1 fotovoltaické-elLitoměřická firma HENNLICH začala nově instalovat fotovoltaické elektrárny. Rozšířila tak své portfolio technologií zaměřených na úspory energií. Její divize G-TERM byla jedna z prvních, která v Česku před zhruba 25 lety začala instalovat tepelná čerpadla velkých výkonů pro průmysl. Za sebou má ale také stovky instalací tepelných čerpadel v rodinných domech, hotelech nebo administrativních budovách. Na rodinné domy, průmysl nebo obce se firma zaměřuje také při instalacích fotovoltaických elektráren. V blízké budoucnosti G-TERM chystá doplnit systémy také o dodávky bateriových úložišť.

Celý článek...

Mewa 1 CZ-1Jak je známo, znečištění strojů a zařízení často vede k jejich poruchám. Nečistoty, oleje, mazadla nebo rozpouštědla je proto třeba v dílnách a výrobních závodech odstraňovat vhodnými čisticími prostředky. Jak to ale provést efektivně a jednoduše? Osvědčeným řešením jsou opakovaně použitelné bavlněné utěrky, které jsou k dispozici s udržitelným textilním servisem. Aby bylo zajištěno, že splňují vysoké standardy kvality, podrobuje Mewa své čisticí utěrky zkouškám ve vlastní zkušební laboratoři.

Celý článek...

Fronius 1 PW PPIC torches BDo vývoje a výroby svařovacích hořáků vkládá společnost Fronius více než 70 let know-how v oblasti svařování a velmi vysoké požadavky na kvalitu. Tato technologická jednička reagovala na silný nárůst poptávky zdvojnásobením výrobní kapacity ve výrobním závodě v rakouském Pettenbachu. Portfolio zahrnuje širokou škálu svařovacích hořáků MIG/MAG, TIG a plazmových hořáků pro ruční, stacionární a robotické svařování.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Duben 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2425262930
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..