Google překladač: English Deutsch

index-theme-bg 01Největší výstava obráběcích a tvářecích strojů pořádaná Asociací výrobců obráběcích a tvářecích strojů a příslušenství na Tchaj-wanu (Taiwan Machine Tool & Accessory Builders' Association, TMBA). TMTS 2024 - bude slavnostně zahájena 27. března. Na této pětidenní akci se představí přední inovace a technologie v oboru.

Celý článek...

CD 01Na lepší činnost palubní Wi-Fi sítě se mohou těšit cestující v dálkové dopravě a ve vybraných spojích Pražské integrované dopravy. České dráhy uzavřely s dceřinou společnosti ČD – Telematika smlouvu na výměnu nejstarších routerů za novou, výkonnější technologii. Ta bude provedena na 146 osobních vozech a ve všech jednotkách railjet.

Celý článek...

Rail 1Blíží se další ročník prestižního mezinárodního veletrhu Rail Business Days, který je nevyhnutelnou událostí pro všechny zainteresované v železničním průmyslu. Veletrh se koná ve dnech 11.–13. června 2024 v Trojhalí Karolina v Ostravě a pro letošní rok si zvolil jako partnerskou zemi Polsko. Za minulé dva roky navštívilo veletrh přes 18 000 lidí.

Celý článek...

Kinali 1V éře průmyslu 4.0, která přináší revoluční změny ve výrobních procesech a v propojení technologií, se Test-it-off jeví jako nepostradatelný pomocník pro automatizaci testování primárně – ale nikoliv výlučně – elektroniky.

Celý článek...

HydrogenExperti z celého světa, kteří se zabývají vodíkovými technologiemi, míří do Prahy. Ve dnech 20.–22. března 2024 se v české metropoli uskuteční již 14. ročník tradiční evropské odborné konference s názvem Hydrogen Days 2024. Konference vedle výzkumných a strategických přednášek nabídne také řadu vzdělávacích seminářů.

Celý článek...

Cressto 1 feature graphic S-logger-google playMěření tlaku je známá a velmi rozšířená disciplína v mnoha průmyslových odvětvích. Pro MAR je měření tlaku, společně s měřením teploty a vlhkosti, jednou z klíčových veličin. Přičemž škála měřících rozsahů se pohybuje přes několik řádů. Od jednotek pascalů [Pa] měřených v čistých prostorách, či při řízení spalovacích procesů, až po stovky a tisíce megapascalů [MPa] v různých hydraulických systémech apod.

Celý článek...

Murr 3 Digitaler-ZwillingSpolečnost Murrelektronik již dlouho vnímá volání automatizačního průmyslu po efektivních, inteligentních a jednoduchých instalačních koncepcích. A Vario-X je naší odpovědí! Tento modulární systém přináší decentralizované senzory a akční členy do přímého prostředí stroje a nabízí flexibilní a škálovatelné řešení pro všechny aplikace. V kombinaci s digitálním dvojčetem zvyšuje Vario-X úroveň digitalizace na novou úroveň. To znamená výraznou úsporu času a nákladů při instalaci, plánování, provozu a servisu.

Celý článek...

HBC 02 1702042879045Více než 60 účastníků z 31 zemí se zúčastnilo již tradičního setkání na BootCampu 2023 v Crailsheimu. Mezinárodní prodejní a servisní síť se sešla na HBC BootCampu v Německu od 7. do 9. listopadu 2023. Náš výrobce nás hostil tři dny ve svém hlavním sídle v Crailsheimu, kde jsme si vyměňovali nápady se všemi globálními pobočkami a partnerskými společnostmi HBC i autorizovanými prodejci o inovativních technologiích a produktech, aktuálním vývoji trhu, nových aplikacích a prodejním potenciálu a mnohem více. To znamená, že se v budoucnu můžete vždy spolehnout na prvotřídní zákaznické poradenství a špičkové služby v nejlepší kvalitě HBC – po celém světě a kdekoli nás potřebujete.

Celý článek...

Amper ElesaPrůmyslová výroba dnes často vyžaduje umisťování různých elektronických zařízení, jako jsou čidla, kamerky, skenery apod., přímo do výrobních linek na dopravníky. Zároveň je nutné řešit, jak zabezpečit, aby se do elektroniky strojů, zařízení a vůbec pojistek umístěných ve výrobě nedostal žádný olej, mastnota či jiné nečistoty. Vedle toho, pokud ve výrobě používáte stroje či jiné technologie, které generují statickou elektřinu, je nutné zajistit, aby byla správně odvedena do země a danou elektroniku nepoškozovala. Pojďme se nyní podívat, jak to efektivně vyřešit. A zároveň, pokud budete ve dnech 19. až 21. března na největším mezinárodním veletrhu elektroniky Amper, tak kam si máte zajít pro bližší informace a kde se můžete podívat na konkrétní demonstraci.

Celý článek...

MSV bannerV Brně se chystá 65. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu. Od 8. do 11. října 2024 se na výstavišti představí široká nabídka průmyslových řešení a inovativních výrobních postupů. Souběžně s MSV se uskuteční i veletrhy IMT, PLASTEX, FOND-EX, WELDING a PROFINTECH, takže si na své přijdou profesionálové z nejrůznějších oblastí. Pokud se chcete zúčastnit jako vystavovatel, nenechte si ujít zvýhodněné ceny do 31. března 2024.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Březen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news