Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

AOC 1 asset-ras4qx sMonitor AOC Q27P3CW, který jsme měli možnost několik týdnů testovat v naší redakci, je předurčený pro hybridní styl práce. Je to výborný monitor pro uživatele, kteří pracují na notebooku, nebo kombinují notebook a stolní počítač. Nabízí kvalitní obraz, široké možnosti připojení včetně rychlého dokování notebooku přes USB-C a má vestavěnou kameru s podporou funkce Windows Hello. Je tak skvěle přizpůsobený pro hybridní styl práce a je výbornou volbou pro firmy, ale zejména pro domácí kanceláře.

Celý článek...

Elesa 1 PistkyKdyž před mnoha lety Ganter představil svůj jednoduchý princip pružinového pístku, pravděpodobně ani sám netušil, jak zásadním způsobem ovlivní průmyslové a technologické odvětví. Pružinové pístky, založené na jeho geniálním nápadu, se staly nezbytným prvkem mnoha aplikací a přinesly flexibilitu a spolehlivost do široké škály průmyslových procesů.

Celý článek...

kal 1 Prerusovany nanos lepidlaPřerušovaný nános tavného lepidla je metoda, která dokáže snížit jeho spotřebu až o 50 %. V tomto blogovém článku se dozvíte, jak přerušovaný nános funguje, kdy je možné jej použít a na co je třeba dát pozor.

Celý článek...

Kaletech 1 Jak spravne pripojit vyhr  vane hadice pro tavne lepidloVyhřívané hadice jsou pravděpodobně nejméně nápadnou součástí systému pro nanášení tavného lepidla, a proto se jim často nevěnuje příliš pozornosti. Jak klíčovou roli hrají, se ukáže teprve, když lepidlo přestane proudit kvůli ucpané hadici nebo vadnému topnému vodiči a výroba se zastaví. Správná manipulace s hadicemi není náročná, ale představuje zásadní rozdíl pro použitelnost celého systému.

Celý článek...

HM24 01 Socials WellbetherePřinášíme vám informace k mezinárodnímu veletrhu HANNOVER MESSE, který se koná 22. - 26. dubna 2024 v Hannoveru. Každoročně se v dubnu stává hannoverské výstaviště výkladní skříní pro zpracovatelský průmysl. Jsou zde prezentovány novinky a inovace napříč všemi obory. MPO ČR podporuje české exportéry v prezentaci na této významné akci a přispívá na jejich účast. Veletrh HANNOVER MESSE 2024 je zařazen do Českých oficiálních účastí (ČOÚ), do kategorie C.

Celý článek...

SPS 1Redakce časopisu opět navštívila veletrh SPS v německém Norimberku. 14.–16.11.2023 tak návštěvníci veletrhu mohou i letos využít široké nabídky produktů a služeb tuzemských i zahraničních dodavatelů v oblasti automatizace a digitalizace a mají možnost získat kompletní přehled o trhu.

Celý článek...

Philips 1200x947Široká nabídka monitorů pro domácí kancelář a pro hráče všech úrovní a nezbytnosti. Jednou z hlavních výhod akcí Black Friday je možnost obrovských úspor, zejména u zboží, které se zlevňuje jen zřídka, jako je elektronika. Akce Black Friday jsou skvělým způsobem, jak překonat sváteční shon: nakupující mohou využít nabídky a slevy k nákupu dárků s dostatečným předstihem před Vánocemi. A protože akce na Černý pátek jsou ideálním způsobem, jak nakoupit dárky pro své blízké (alespoň podle téměř 40 % respondentů), Philips Monitors rád nabídne akce pro všechny chutě a potřeby, abyste si užili ještě větší potěšení z hraní her nebo našli špičkové řešení pro práci či produktivitu.

Celý článek...

Trelle Turcon  VL Seal  IIDíky novému těsnění Turcon® VL Seal® II se společnost Trelleborg Sealing Solutions stala významným inovátorem ve vývoji a výrobě hydraulického těsnění. Po původním průkopnickém a osvědčeném těsnění Turcon® VL Seal® nabízí toto těsnění nové generace účinnější těsnicí schopnost, snadnější instalaci, a ještě větší spolehlivost.

Celý článek...

k2 1 IMG 9719 kopieSkupina K2 uvolnila na trh novou verzi informačního systému K2 alba, která je prvním ryze webovým podnikovým systémem od českého výrobce. Je tak zcela nezávislá na operačním systému uživatele a je dostupná na jakémkoli zařízení, které dokáže zobrazit webovou stránku. Nejde přitom o zpřístupnění pouze některých částí systémů, ale o plnohodnotnou verzi celého systému, v níž je možné řešit kompletní firemní procesy.

Celý článek...

ABB 1-Infoservice-case-study-by-eMan-CS-1-2344Před­ní český do­da­va­tel soft­wa­ru eMan vy­vi­nul apli­ka­ci na míru pro ABB, kon­krét­ně di­vi­zi ABB Ro­bo­ti­ka a Au­to­ma­ti­za­ce. Ta tak nyní může jed­no­du­še řešit ja­ký­ko­liv po­ža­da­vek či sprá­vu ro­bo­tů v jed­nom in­tu­i­tiv­ním pro­stře­dí. Webo­vá a mo­bil­ní apli­ka­ce ABB In­fo­ser­vis pro iOS a An­dro­id je do­stup­ná na PC, te­le­fo­nu či table­tu. Už po mě­sí­ci od je­jí­ho spuš­tě­ní na ni pře­šlo 30 pro­cent zá­kaz­ní­ků spo­leč­nos­ti.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Březen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..