Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

Devcom 1Společnost DevCom se již přes 20 let zabývá vývojem a výrobou leteckých přístrojů, převodníků signálu a další speciální elektroniky. Celosvětový úspěch si firma vydobyla především převodníkem LUN 1794, který představuje jedinečné MRO řešení svého druhu pro propojení západní a východní avioniky. Nyní DevCom přichází s dalším rozšířením stávajícího portfolia o nové letecké přístroje a ovládací panely.

Celý článek...

wemac voices 1Společnost WEMAC nabízí komplexní řešení v oblasti filtrace a odsávání v průmyslovém prostředí. Jak probíhá spolupráce? Instalaci mají na starost erudovaní odborníci, jak přicházejí ke znalostem? Na určité výrobky nabízí společnost prodlouženou záruku, věří natolik svým produktům? WEMAC nekončí spolupráci s klientem po instalaci zařízení, ale poskytuje následnou péči o zákazníka, co to obnáší? Odpovědi se dozvíte v rozhovoru s ředitelkou společnosti Pavlínou Pánkovou.

Celý článek...

TME 1 2000x1200Napěťové filtry, konektory a kabely pro zařízení napájené ze sítě. Napájení průmyslových automatizačních zařízení, a dokonce i domácích spotřebičů přímo souvisí s otázkami, jako je bezpečnost uživatelů, kvalita energie či rušení provozu sítě. Níže uvádíme produkty značky SCHURTER – navržené tak, aby zajistily vysoce kvalitní napájecí připojení, stejně jako bezproblémový provoz elektronických obvodů a elektromechanických prvků.

Celý článek...

AXIOM 1 taurid obr1Tvorba digitálního dvojčete se výrazně urychluje s každým typem systému, se kterým se v Taurid Ostrava setkají. Cílem je mít pro typicky zpracovávané zakázky velmi rychle hotové prvotní modely a návrhy řešení, což umožňuje eliminovat překvapení během uvedení systému do provozu.

Celý článek...

Parker CHO SEAL 6750 O-RingsDivize Chomerics Division společnosti Parker, mezinárodního lídra v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, představuje stínicí materiál CHO-SEAL 6750 na bázi fluorosilikonu s nejnižší tvrdostí v dané řadě vodivých elastomerů. Tento měkčí materiál umožňuje výjimečné utěsnění a stínění vůči okolnímu prostředí s relativně nízkou kompresní silou. Lze jej také použít vedle mnoha dalších materiálů bez rizika plastické deformace, což zákazníkům poskytuje větší svobodu při navrhování.

Celý článek...

Schrack 1 cion-4Potřeby zákazníků, kteří řeší nabíjení elektromobilů jsou velmi různorodé, Schrack Technik ale disponuje produkty, které umí splnit naprostou většinu požadavků. Nejběžnějším požadavkem jsou v současné době jednoduché AC nabíjecí stanice pro domácí využití. Ačkoliv se jedná o tu nejjednodušší formu nabíjení, existuje několik parametrů, které od nabíjecí stanice zákazníci požadují. Asi ten nejčastější je splnění podmínek dotace Nová zelená úsporám.

Celý článek...

Fronius 1S nově dostupným Welducation Simulátorem se svářeči mohou učit, trénovat a upevňovat svářečské dovednosti krok za krokem v téměř reálných podmínkách, a to zcela bez jakéhokoli bezpečnostního rizika a dodatečných nákladů na materiál, plyn nebo spotřební díly. Díky novým brýlím s rozšířenou realitou vypadá svarový spoj, proces svařování, a tedy celý zážitek ze svařování jako skutečný. Přidružený Welducation Campus navíc doplňuje celý výukový balíček o teoretické znalosti svařování.

Celý článek...

Philips 1 k uvodu - 45B1U6900C FTL2 imageV poslední době jsme měli možnost si vyzkoušet několik extrémně širokých monitorů, které se stále více prosazují nejen v oblasti her a zábavy, ale i v kancelářském prostředí. Příkladem je i monitor Philips 45B1U6900C, který má ambice oslovit zejména uživatele, kteří dnes pracují na dvou a více obrazovkách současně. Nabízí totiž velkou pracovní plochu bez rušivých přechodů. Navíc je tento monitor vybaven USB-C dokovací stanicí, KVM přepínačem a chytrými funkcemi, které pomáhají při práci ve více aplikacích současně a při využití dvou počítačů.

Celý článek...

AOC 1 asset-ras4qx sMonitor AOC Q27P3CW, který jsme měli možnost několik týdnů testovat v naší redakci, je předurčený pro hybridní styl práce. Je to výborný monitor pro uživatele, kteří pracují na notebooku, nebo kombinují notebook a stolní počítač. Nabízí kvalitní obraz, široké možnosti připojení včetně rychlého dokování notebooku přes USB-C a má vestavěnou kameru s podporou funkce Windows Hello. Je tak skvěle přizpůsobený pro hybridní styl práce a je výbornou volbou pro firmy, ale zejména pro domácí kanceláře.

Celý článek...

Elesa 1 PistkyKdyž před mnoha lety Ganter představil svůj jednoduchý princip pružinového pístku, pravděpodobně ani sám netušil, jak zásadním způsobem ovlivní průmyslové a technologické odvětví. Pružinové pístky, založené na jeho geniálním nápadu, se staly nezbytným prvkem mnoha aplikací a přinesly flexibilitu a spolehlivost do široké škály průmyslových procesů.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..