Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

HBC c 1Od stavebního jeřábu přes vrtačku až po dopravní vozidlo, od nakládacího jeřábu přes vidlicový zdvižný vozík až po drtič kamene. Již desetiletí je HBC-radiomatic vedoucím specialistou pro vývoj a výrobu individuálních rádiových ovládání, přizpůsobených na míru. Rozsáhlý výběr základních modelů, ovládacích prvků a funkcí HBC nám otvírá neomezené možnosti. Máme rádiové ovládání, perfektně odpovídající vašim požadavkům. U firmy HBC-radiomatic je individualita standardem.

Celý článek...

TME 1 2000x1200Energetická soběstačnost neboli Energy Harvesting. Největší výzvou moderní elektroniky je efektivní získávání a skladování energie. Jako odpověď na takové potřeby trhu vyvinula firma Nichicon, japonský lídr v oblasti kondenzátorů, malé baterie řady SLB: lithium-iontové články s lithium-titanovou elektrodou. Jsou to inovativní, miniaturní články, které se vyznačují nadprůměrnou kapacitou a životností.

Celý článek...

Aplikator 1-silikonove-paskAplikátor silikonové pásky je zařízení, které na nanesený pruh lepidla položí krycí silikonovou pásku pro pozdější odtrhnutí. Tím vnikne podobný efekt jako při použití oboustranné samolepící pásky. Tento způsob uzavírání obalu je v oblasti kartonových a papírových krabic běžnou praxí. Stejnou technologii je ale také možné aplikovat i na fóliové přepravní sáčky. Toto řešení začíná být oblíbené u stéle více výrobců, kteří na něj převádí svoji výrobu. V našem příspěvku se dočtete, proč tomu tak je.

Celý článek...

Easy EASY-43HDŠvýcarský výrobce technologie Robatech představil novou řadu jednotky pro tavení a nános termoplastických lepidel. Easy je nejmenší tavná jednotka z dílny Robatechu. Jeho cílem je nabídnout Vám možnosti a funkce profesionálních systémů lepení za co nejdostupnější cenu. S nízkou vstupní investicí získáte spolehlivost, bezpečnost a vysokou kvalitu, které jsou typické pro tavné jednotky Robatech.

Celý článek...

Exinco 1683098477244Hotel Prachárna v Olomouci hostil 25. dubna 2023 tradiční akci Technologické dny společnosti Exinco. K vidění byly nejnovější technologie v lisařském průmyslu, které prezentovaly zahraniční společnosti, partneři společnosti Exinco, jež byla hlavním pořadatelem akce. Na místě byli odborníci z oblasti lisování, mohli se podívat na novinky, ale i debatovat a navazovat obchodní vztahy. Na akci jsme si krátce popovídali s jednatelem společnosti Exinco, Josefem Chromým, a vznikl tak zajímavý rozhovor nejen o budoucnosti lisařského průmyslu.

Celý článek...

Hennlich veletrhNa 190 novinek z oblasti kluzných pouzder, lineárních vedení, 3D tisku nebo nízkonákladové automatizace pro český trh představí strojírenská firma HENNLICH na svém již 4. virtuálním e-veletrhu. Odborníci firmy HENNLICH představí již 17. května novinky on-line přímo ze stánku firmy igus v Kolíně nad Rýnem.

Celý článek...

SOL 1-F-format-2021-k-uvoduSledujte stránku IT Systems CZ na LinkedIn a udržujte si tak přehled o aktuálních trendech v oblasti podnikové informatiky. Stránka IT Systems CZ nabízí výběr z obsahu časopisu IT Systems, který už 25 let mapuje vývoj IT řešení pro podniky a organizace ze všech odvětví.

Celý článek...

Pneumax-EVONa veletrhu Hannover Messe 2023 společnost PNEUMAX Spa prezentovala novou řadu PX, která představuje jedinečné řešení ovládacích elektronických prvků určených pro samostatné použití nebo pro použití ve spojení s ventilovými terminály EVO (série 3000, série OPTYMA, série 2700).

Celý článek...

InnoEnergy 1 Skills-InstituEIT InnoEnergy bude strategicky spolupracovat s NIIT na rychlém rozšiřování služeb vzdělávací instituce Skills Institute. Hlavním úkolem bude především odstraňování stávajících překážek týkajících se dovedností potřebných pro různá průmyslová odvětví s důrazem na stanovené cíle v oblasti trvalé udržitelnosti.

Celý článek...

Bibus 1Společnost Deublin, přední výrobce elektrických kluzných přívodů, uvedla na trh nové řady elektrických kluzných kroužků SRC a SRD pro použití v balicích strojích běžných v potravinářském, nápojovém a farmaceutickém průmyslu a při výrobě dalšího spotřebního zboží. Nové kluzné kroužky typu SRC a SRD nabízejí širokou škálu možností, jak uspokojit potřeby konstruktérů a provozovatelů moderních balicích strojů. Tyto nové produkty se vyznačují modulárním, konfigurovatelným provedením obsahujícím až 40 elektrických kanálů; mohou pracovat rychlostí až 250 ot/min, což umožňuje rychlý výběr produktu a celkově kratší dobu potřebnou k výrobě.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Duben 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2425262930
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..