Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

Dexon bezpecnostAť už jde o průmyslový, zábavní, nebo soukromý objekt, pro jeho zabezpečení používáte kamery. Vidíte, co se děje. Jste ale pasivní a nedokážete ihned zasáhnout.

Celý článek...

BMC 1 Robatic- -Automation-Koordinovaný systém zaručuje nejvyšší úroveň provozní a funkční bezpečnosti a zvyšuje produktivitu strojů prostřednictvím prediktivní detekce chyb a údržby. Firma mayr® power transmission je předním výrobcem bezpečnostních brzd, omezovačů kroutícího momentu a hřídelových spojek. S ohledem na specifické požadavky zákazníků má společnost zkušenosti s vývojem produktů na míru zákazníkovým potřebám. Mnoho renomovaných výrobců strojů po celém světě důvěřuje řešením od společnosti mayr® power transmission.

Celý článek...

Eelesa 1 rukojetiJako každým rokem i letos přivezeme na veletrh MSV 2023 celou řadu novinek z našeho neustále se rozrůstajícího portfolia. Stále klademe důraz na co největší užitečnost, kvalitu zpracování, ale zároveň i moderní atraktivní design. Zajímavou novinkou tak mohou být madla EMPC. S barevnou krytkou, která ctí barevné ladění Vaší společnosti. Další designovou novinkou našeho sortimentu jsou rukojeti GN 8351 se šroubem, respektive GN 8341 s vnitřním závitem. Tyto produkty navíc splňují vysoké hygienické standardy, včetně modrého těsnění a jsou tak vhodné do pracovišť, kde jsou nejpřísnější hygienické normy vyžadovány.

Celý článek...

HBC 01HBC-radiomatic je spolehlivý partner a lídr v oblasti radiových ovládacích systémů. Jsme česká firma s bohatou historií a silným zázemím. S hrdostí můžeme říci, že jsme v průběhu let vyrostli v uznávaného a respektovaného dodavatele v oblasti bezdrátového ovládání a automatizace.

Celý článek...

DG 01 IMG 3533Podpis memoranda o spolupráci mezi VŠB-TUO a rychle rostoucí českou společností, specializující se právě na vysoce přesné obrábění, DG Solutions, symbolizuje spojení vědy, technologie a vysoce precizního obrábění.

Celý článek...

Bibus 00 Sun-Hydraulics ENESUN Hydraulics je přední technologická společnost, která navrhuje a vyrábí vysokovýkonné vestavné hydraulické ventily a rozvaděče, které ovládají tlak, průtok a směr jako součásti tekutinových systémů. Společnost s více než 50letou tradicí má jednoduchý cíl - nabídnout inovativní a inteligentní produkty s vysokou úrovní kvality a servisu. Jedním z takových produktů je exkluzivní ventil ENERGEN™, který vyrábí elektrickou energii - vše v jednom zpětném ventilu!

Celý článek...

TME chlodzenie RDEfektivní chlazení elektronických zařízení vyžaduje nejen výběr správného řešení, ale také jeho sladění z hlediska účinnosti a technických parametrů. Výrobci nabízejí řešení přizpůsobená specifickým potřebám a velmi přísným požadavkům. V tomto článku se seznámíme s řešeními dostupnými na trhu a poukážeme na jejich nejsilnější stránky.

Celý článek...

HENNLICH 2023 08 07 BezvuloNový materiál iglidur F300 s vysokou odolností proti opotřebení vhodné pro KTL. Cenově výhodná výroba vícekloubových mechanismů bez vůlí pro pohyb spoilerů, kapot a závěsů není v praxi příliš snadná. Často pouze vysekávané otvory bez další kalibrace průměru v řídicích ramenech v kombinaci s nýty vyžadují nákladnou rekalibraci použitých ložisek. S technicky lepším a levnějším řešením přichází firma igus, kterou v Česku výhradně zastupuje společnost HENNLICH. Jde o kluzná pouzdra z tribologicky optimalizovaných plastů z nového elektricky vodivého materiálu iglidur F300. V procesu KTL se kluzné pouzdro rekalibruje samo a také zabraňuje korozi.

Celý článek...

Kaletech Automaticke-doplnpÚspory a snižování nákladů jsou tématem, které aktuálně ve společnosti velmi rezonuje. Řeší jej státy, výrobní podniky, rodiny i jednotlivci. V době nedostatečného zásobování a rostoucích cen energií je optimalizace výrobního procesu obzvláště důležitá. To platí i pro průmyslové lepení. Nákladnost jeho provozu se totiž může výrazně lišit v závislosti na správném nastavení systému a znalostech problematiky. Rádi bychom vám představili možnosti, jak vaším rozpočtům ulevit. A to i bez velké námahy.

Celý článek...

WAtech 1 system identifikacSpolečnost WAtech a.s. úspěšně realizovala modernizaci lakovací linky pro zákazníka s širokou škálou strojírenských činností. Významnou inovací je především automatické řízení lakovacího procesu pomocí kamerového identifikátoru na pracovišti zavěšování. Cílem bylo zvýšení výrobní kapacity původní lakovací linky a modernizace řídicího systému. Při návrhu jednotlivých částí technologie byl také kladen důraz na co nejnižší energetickou náročnost.
Z důvodu požadavku zákazníka na efektvní změnu barvy byla zvolena plastová kabina Wagner Quick-Cube s automatickými pistolemi PEA-C4 s možností automatického ofuku. Integrovaná vysokonapěťová kaskáda, homogenní práškový oblak a dostupnost různých trysek dává pistolím flexibilitu a jsou použitelné pro četné lakovací aplikace.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Březen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..