Google překladač: English Deutsch

Schrack i A4 OKPřijďte se s námi setkat a poslechnout si zajímavé přednášky z oboru. V každém městě je pro vás připraveno společné večerní posezení s obchodními zástupci firmy Schrack Technik.

Registrace a účast je zdarma. Těšíme se na vás!

Celý článek...

TME 1 laminaty landing 2023 RD kopiePrototypování plošných spojů. Technologie „ruční" výroby PCB nejsou vyhrazeny pouze pro amatéry – používají je i profesionálové a malé výrobní podniky, a to zejména k prototypování plošných spojů.
Nabídka TME je určena jak velkým podnikům, tak menším výrobním nebo servisním podnikům, ale i žákům, studentům a dokonce i kutilům. Všechny tyto skupiny jistě ocení široký výběr univerzálních PCB desek, laminátů a dalších produktů pro prototypování elektronických zařízení.

Celý článek...

Turck c 1aSpolečnost Turck je již téměř 50 let globálním předním dodavatelem v oblasti průmyslové automatizace a partnerem pro automatizaci výroby, procesů a logistiky v mnoha průmyslových odvětvích. Podporuje své zákazníky svými digitálně propojitelnými řešeními pro efektivní automatizační systémy digitální transformaci a je jedním z průkopníků Průmyslu 4.0 a IIoT, poskytuje široké portfolio produktů, cílenou orientaci na systémová řešení, technickou podporu a maximální orientaci na své zákazníky.

Celý článek...

digitalizaceZe semináře si odnesete široký přehled možností digitalizace, nové hlubší znalosti přínosů jednotlivých softwarových produktů a řešení, inspiraci a zkušenosti z podniků po zavedení digitalizace a své vlastní priority pro budoucí digitalizaci.

Celý článek...

HENNLICH 2024 03 07 Podání ruky robotovi - igus uvádí na trh bionickou ruku pro ReBeL CobotPortfolio systému ReBeL se rozrůstá o humanoidní ruku vyrobenou ze samomazných a bezúdržbových triboplastů. Litoměřice/Kolín nad Rýnem, 7. března 2024 - Roboti se stali nedílnou součástí průmyslu a stále častěji si nacházejí cestu do malých a středních firem v podobě kolaborativní robotů (kobotů), jako je například ReBeL. Zvládnou toho hodně - třídí, vybírají a přemísťují se pomocí kamer, přísavek a uchopovacích systémů. Aby bylo možné převzít některé lidské operace, vyvinula nyní společnost igus zastoupená v Česku firmou HENNLICH pro svého kobota ReBeL humanoidní ruku. Ta je vyrobena výhradně ze samomazných triboplastů, takže je cenově velmi výhodná a snadno se integruje.

Celý článek...

White Container 1EIT InnoEnergy, přední inovační motor v oblasti udržitelné energie, dnes uvádí na trh společnost Repono, celoevropský projekt zaměřený na vlastnictví a provoz velkých systémů skladování energie (ESS). Uplatněním holistického přístupu založeného na vlastním portfoliu, který lze replikovat v různých regionech, bude společnost Repono schopna standardizovat a urychlit způsob, jakým jsou tyto systémy nasazovány v celé Evropě tak, aby ukládaly gigawatthodiny přebytečné elektřiny z obnovitelných zdrojů, omezily riziko výpadků, vyrovnaly ceny energie a umožnily nepřetržité vyvážené dodávky čisté energie.

Celý článek...

Hiwin 1 originalni dvouosy manipulator HIWIN pro automatizovany presun rozlo  enych kartonovych krabicSpolečnost HIWIN s.r.o. dokončila a dodala originální dvouosý manipulátor pro automatizovaný přesun rozložených kartonových krabic za využití gripperu pro složení a slepení produktového obalu. Jedná se o typickou ukázku aktuálních trendů v ucelené nabídce řešení HIWIN, kdy se kombinují standardizované katalogové produkty pro individuální řešení podle požadavků zákazníka.

Celý článek...

GIMATIC 00Vakuové uchopovače jsou navrženy pro manipulaci s těžkými baleními obsahujícími tekutiny nebo pevné produkty s různými tvary a hmotnostmi.

Celý článek...

Axiom 1 Ingmetal 1INGMETAL s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, která se od svého založení v roce 1990 zabývá strojírenskou výrobou se zaměřením na tvarově složité a přesné díly. Jako člen skupiny HIRSCH Servo Group zaměstnává INGMETAL 79 zaměstnanců, z toho 25 konstruktérů a technologů, a specializuje se na výrobu forem z expandovaného polystyrenu a polypropylenu.

Celý článek...

Modula 1 Police s nastrojiVe výrobní společnosti Klauke Slovakia, jejíž hlavní činností je lisování kontaktů a výroba kabelových svazků pro automotive segment, byly implementovány dva automatizované zakladače značky Modula od firmy Systech Group. První z nich, který je vysoký 4,5 metru, je využíván v distribučním centru Klauke Slovakia ke skladování nedokončených balení pro koncové zákazníky. Druhý zakladač Modula je vysoký 6,5 metru a slouží k uskladnění nástrojů pro výrobu. Důvodem pro pořízení zakladačů byl nedostatek místa v halách.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news