Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

HENNLICH 2023 08 07 BezvuloNový materiál iglidur F300 s vysokou odolností proti opotřebení vhodné pro KTL. Cenově výhodná výroba vícekloubových mechanismů bez vůlí pro pohyb spoilerů, kapot a závěsů není v praxi příliš snadná. Často pouze vysekávané otvory bez další kalibrace průměru v řídicích ramenech v kombinaci s nýty vyžadují nákladnou rekalibraci použitých ložisek. S technicky lepším a levnějším řešením přichází firma igus, kterou v Česku výhradně zastupuje společnost HENNLICH. Jde o kluzná pouzdra z tribologicky optimalizovaných plastů z nového elektricky vodivého materiálu iglidur F300. V procesu KTL se kluzné pouzdro rekalibruje samo a také zabraňuje korozi.

Celý článek...

Kaletech Automaticke-doplnpÚspory a snižování nákladů jsou tématem, které aktuálně ve společnosti velmi rezonuje. Řeší jej státy, výrobní podniky, rodiny i jednotlivci. V době nedostatečného zásobování a rostoucích cen energií je optimalizace výrobního procesu obzvláště důležitá. To platí i pro průmyslové lepení. Nákladnost jeho provozu se totiž může výrazně lišit v závislosti na správném nastavení systému a znalostech problematiky. Rádi bychom vám představili možnosti, jak vaším rozpočtům ulevit. A to i bez velké námahy.

Celý článek...

WAtech 1 system identifikacSpolečnost WAtech a.s. úspěšně realizovala modernizaci lakovací linky pro zákazníka s širokou škálou strojírenských činností. Významnou inovací je především automatické řízení lakovacího procesu pomocí kamerového identifikátoru na pracovišti zavěšování. Cílem bylo zvýšení výrobní kapacity původní lakovací linky a modernizace řídicího systému. Při návrhu jednotlivých částí technologie byl také kladen důraz na co nejnižší energetickou náročnost.
Z důvodu požadavku zákazníka na efektvní změnu barvy byla zvolena plastová kabina Wagner Quick-Cube s automatickými pistolemi PEA-C4 s možností automatického ofuku. Integrovaná vysokonapěťová kaskáda, homogenní práškový oblak a dostupnost různých trysek dává pistolím flexibilitu a jsou použitelné pro četné lakovací aplikace.

Celý článek...

DK 1 5year-warranty-oscilatZdroj je „srdcem" každého vláknového laserového řezacího stroje. Jen díky vlastnímu vývoji a výrobě můžete všechny klíčové komponenty dovést k dokonalosti, a právě proto Mitsubishi používá pouze vlastní řízení, motory, frekvenční měniče, relé a mnoho dalších dílů. Mitsubishi vyvinulo také vlastní vláknový zdroj vyznačující se vysokou spolehlivostí a produktivitou. Je vybaven inteligentním systémem umožňujícím prediktivní údržbu a servisní zásah dříve, než by došlo k poruše stroje.

Celý článek...

Axiom 1Vzdělávací a inspirativní seminář o úspěšné digitalizaci českých firem. Ze semináře si odnesete široký přehled možností digitalizace, nové hlubší znalosti přínosů jednotlivých softwarových produktů a řešení, inspiraci a zkušenosti z podniků po zavedení digitalizace a své vlastní priority pro budoucí digitalizaci.

Celý článek...

Murrelektronik 1 IMG 0560Společnost AsservmentiPresse si vybrala sběrnicovou kabeláž a moduly společnosti Murrelektronik pro individuální řízení zařízení a správu dat. V této případové studii vysvětlujeme důvody a výhody, proč se společnost rozhodla pro řešení Murrelektronik.

Celý článek...

TME 1 2000Prezentace nabídky prvků montovaných na PCB a otevřených napájecích zdrojů. Měniče AC/DC se používají k napájení průmyslových, kancelářských nebo spotřebitelských zařízení přímo ze sítě. Velmi často nejsou vyráběny výrobci elektronických zařízení, protože na trhu je k dispozici mnoho hotových modulárních řešení s velmi širokou škálou parametrů. Jedním z dodavatelů těchto prvků je značka Cincon.

Celý článek...

Pramet ONMX06-ECO-Face-millDor­mer Pra­met uvedl na trh novou eko­no­mic­kou řadu čel­ních fréz, která po­krý­vá ši­ro­kou škálu apli­ka­cí s ne­ga­tiv­ní­mi os­mi­hran­ný­mi a čtver­co­vý­mi bři­to­vý­mi destič­ka­mi a s řadou pláš­ťo­vých fréz. Nej­no­věj­ší řada Pra­met za­hr­nu­je tři va­ri­an­ty šest­nác­ti­bři­to­vých desti­ček ONMX pro hloub­ky řezu do 4 mm (0,157").

Celý článek...

wemac 1Firma Absolent, která je již přes 30let premiantem v oblasti lokálních, semi-centrálních a centrálních filtračních systémů pro filtraci aerosolů, a především olejového kouře letos představila novinku, modulární jednotku A•erity.
Zákazníci budou moci tuto novinku obdivovat na stánku firmy Wemac na říjnovém MSV. Firma Wemac, která je výhradním dodavatelem firmy Absolent pro Českou republiku, má novou jednotku A•erity již ve svém sortimentu, a proto jsme poprosili její zástupce o krátké představení už nyní.

Celý článek...

OnlioSpolečnost Atlassian, která nabízí podnikové systémy Jira, mění obchodní podmínky. Od února roku 2024 definitivně ukončuje podporu systému Atlassian Jira Server a firmy, které tento produkt provozují jako klíčový nástroj a potřebují tedy mít vždy zajištěnou nejvyšší bezpečnost s posledními aktualizacemi, se musí poměrně rychle rozhodnout. Buď si výrazně připlatí za přechod na nový produkt určený do datových center velkých podniků, anebo budou služby a data migrovat do Atlassian cloudu.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Duben 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2425262930
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..