Google překladač: English Deutsch

Sensit cSnímače CO2 do vzduchotechnických kanálů. V sortimentu českého výrobce snímačů SENSIT s.r.o. lze nově kromě snímačů teploty, relativní vlhkosti a CO2 použitelných v aplikacích kolejových vozidel najít také dva snímače v provedení pro měření koncentrace oxidu uhličitého do vzduchotechnických kanálů.

Celý článek...

EAO INTERFACE 2Cesta vlakem se může proměnit v interaktivní zážitek s bezdrátovým nabíjením vašich přístrojů přímo zabudovaným v sedadle, nebo stolku. Možnosti využití nekončí jen u nabíjení, propojení přístroje cestujícího a informačního systému dopravce otevírá prostor pro obchodní a marketingové využití, které téměř nemá hranice.

Celý článek...

Julca 1Podle dvou studií týkajících se dopravy a životního prostředí, které dnes zveřejnila Evropská agentura pro životní prostředí (EEA), zůstává železniční doprava v porovnání s automobilovou a leteckou dopravou z hlediska emisí skleníkových plynů celkově nejekologičtějším druhem motorizované osobní dopravy v Evropě.

Celý článek...

MSV 1Mezinárodní strojírenský veletrh opět soustředí na jednom místě inovace, které posouvají průmyslovou výrobu do nové éry. Největší středoevropská přehlídka průmyslových technologií se letos uskuteční na brněnském výstavišti od 8. do 11. října 2024.

Celý článek...

Wemac 1aVěděli jste, že středně velký stroj na tlakové lití ve Vašem provozu může každý rok způsobit více než 1000 kg lepkavých, špinavých částic?

DÝCHAJÍ VAŠI PRACOVNÍCI KONTAMINOVANÝ VZDUCH?
Olejový kouř může ovlivnit funkci plic pracovníků a může způsobit kožní problémy, například ekzémy.
MÁTE VYSOKÉ NÁKLADY ZA ENERGIE?
Znečištěný vzduch vyžaduje častou výměnu vzduchu v objektu a snižuje životnost filtrů všeobecného větrání, což vede k vysokým nákladům na energii.
PRACUJTE VE ŠPINAVÉM PRACOVNÍM PROSTŘEDÍ?
Znečištění olejovým kouřem vytváří znečištěné pracovní prostředí, což vede k nákladům na čištění a údržbu.
MÁTE STRACH Z PŘEKROČENÍ EMISNÍCH LIMITŮ?
Olejový kouř vznikající při tlakovém lití může překročit zákonné emisní limity pro znečištění ovzduší.

Celý článek...

1Více než 30 vystavovatelů, téměř 50 řečníků, tři výstavní haly a jeden nezapomenutelný strojírenský zážitek. Akce Strojírenská inspirace se konala v Plzni od 4. do 6. června 2024. Tato jedinečná událost se zaměřila na digitální výrobu, automatizaci a inovace ve strojírenství. Poprvé se uskutečnila v areálu DEPO2015, který se stal centrem pro sdílení zkušeností a nápadů mezi odborníky z průmyslu a digitalizace. Cílem bylo vytvořit komplexní veletrh, který změní pohled na všechny oborové akce. Podařilo se nám dosáhnout opravdové strojírenské inspirace?

Celý článek...

MSV el 1Slavnostní otevření nové výrobní haly
Dne 30. května 2024 se ve Studénce konalo slavnostní otevření nové výrobní haly společnosti MSV elektronika. Tuto významnou událost si nenechala ujít řada významných hostů, kteří se přišli podívat na novinky a pokrok společnosti. Přítomni byli mimo jiné starosta města Studénky, Libor Slavík, a první náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje, Jakub Unucka.

Celý článek...

Amtek 1 pruletové maindi-soric vyřešil problém s detekcí menších a rychle procházejících objektů na výrobních linkách. Nové snímače kombinují oba principy detekce – jak statický, tak dynamický.

Celý článek...

hakan 1aHakan je univerzální testovací zařízení pro zkoušky brzdových systémů na jednotlivých kolejových vozidlech. Je nezávislý na výrobci a typu brzdového systému a také na předpisu, dle kterého je zkouška prováděna. Zkoušku brdy je možné provést na nákladním voze, osobním voze nebo lokomotivě. Speciální funkcionalitou jsou zkoušky brzdových komponent od českého výrobce DAKO, které je možné také testovat. Pro tyto účely je ovšem potřeba zkušební stav.

Celý článek...

Asco 890 IO-Link Digital Positioner  IO-Link Signaling BoxSpolečnost EMERSON s potěšením oznamuje uvedení na trh nových digitálních pozicionérů IO-Link a signalizačních boxů IO-Link série 890. Tato nová komunikační verze IO-Link je k dispozici ve verzi z polyamidu a nerezové oceli. Možnost komunikace I/O Link umožňuje řízení, zpětnou vazbu z ventilu a diagnostiku pro zlepšení bezpečnosti procesů.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Duben 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2425262930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news