Google překladač: English Deutsch

Společnost Pepperl+Fuchs pod svou značkou ecom představuje na veletrhu Hannover Messe (od 23. do 27. dubna) v hale 9, stánek D76, novou generaci své revoluční řady tabletů určených pro nebezpečná prostředí Tab-Ex.
Průmyslový tablet Tab-Ex 02 kombinuje špičkový výkon s inovativními aplikacemi, např. pro rozšířenou realitu.

pepperl2

Ideálně se hodí pro aplikace využívající IoT a zjednodušuje výměnu dat mezi systémy SCADA a DCS, systémy ERP (SAP, IBM Maximo), systémy managementu projektů a systémy pro počítačovou podporu plánování. Tab-Ex 02 jako kompaktní a lehký tablet je skvělým společníkem pro širokou škálu úloh při kontrole zásob, sledování materiálu a dodávek, údržbě nebo správě výrobních prostředků. Na veletrhu Hannover Messe představuje ecom, jak mohou firmy úsporně implementovat a výhodně využívat řešení IIoT: včetně inovativních řešení pro lokalizaci v reálném čase a efektivní správu vzájemně komunikačně propojených výrobních prostředků.

Tab-Ex 02, vycházející z nejnovějšího tabletu Samsung Galaxy Tab Active2, je vybaven vysoce výkonným operačním systémem Android 7.1 Nougat a výkonným procesorem Octa Core s 1,6 GHz a 3 gigabajty RAM. Značka ecom tak poskytuje technický základ pro složité aplikace, které propojují lidi, procesy a systémy prostřednictvím internetu věcí a budou v následujících letech rozhodujícím faktorem úspěchu firem. Vylepšený hardware tabletu Tab-Ex 02 umožňuje např. identifikovat objekty v instalacích prostřednictvím aplikací rozšířené reality. Software poskytuje všechna důležitá data v reálném čase přímo uživatelům v provozu a současně umožňuje získaná data sdílet v podnikové síti. Rozšířená realita zaručuje lepší transparentnost, vyšší dostupnost a rychlejší i bezpečnější procesy  od plánování výroby přes provoz až po údržbu závodu.

Tablet Tab-Ex 02 je součástí nabídky bezdrátově propojených automatizačních prostředků určených do prostředí s nebezpečím výbuchu ecom Mobile Worker Ecosystem, která zahrnuje chytrá telefony, tablety, periferní zařízení stejně jako softwarové aplikace. Se zastřešující značkou Pepperl+Fuchs zákazníci oceňují konzistentní a na budoucnost orientovaná řešení a globální nabídku služeb pro nebezpečná prostředí, které otevírají zcela nové možnosti v celém dodavatelském řetězci. Návštěvníci ve stánku ecom a Pepperl+Fuchs (hala 9, stánek D76) získají přehled o ucelené nabídce Mobile Worker Ecosystem s velkou nabídkou hardwaru a softwarových produktů od partnerských firem.Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news