Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

lappRozhodnutím valné hromady ze dne 1. července 2014 se stal novým jednatelem a ředitelem společnosti LAPP KABEL s.r.o. pan René Sedlák. René Sedlák nastoupil do společnosti před sedmi lety na pozici provozního ředitele. Manažerské schopnosti a vysoká erudovanost v oboru vedla v roce 2011 k rozšíření jeho zodpovědností o řízení finančního oddělení společnosti LAPP KABEL s.r.o. Pod jeho vedením procházela společnost důležitými změnami, zejména v oblasti nákupu a logistiky. Významně se také podílel na rozšíření centra strategických služeb.

Nový jednatel zná obor kabelové techniky velmi dobře a na manažerských pozicích pracuje více než 15 let. Dříve pracoval ve společnosti LG.Philips Display CZ jako provozní ředitel. Od roku 2006 zastával také pozici jednatele této společnosti.

Úspěch založený na rodinných hodnotách
Úspěch skupiny Lapp po celém světě není náhodný. Díky neustálým inovacím svých výrobků si skupina Lapp již více než padesát let udržuje náskok lídra v oboru. Ani ten sebelepší produkt by však nebyl úspěšný bez kvalitních služeb
a spokojených zákazníků. Touto filozofii si byl Oskar Lapp a jeho žena Ursula Ida vědomi již v počátcích svého podnikání, a proto začali budovat image rodinného podniku na čtyřech základních pilířích: orientaci na zákazníka, rodinných hodnotách, inovacích a orientaci na úspěchu. Tyto hodnoty jsou stále základním kodexem také ve společnosti LAPP KABEL s.r.o.

Představení LAPP KABEL s.r.o.
Společnost LAPP KABEL s.r.o. se sídlem v Otrokovicích je součástí celosvětově působící skupiny Lapp s centrálou v německém Stuttgartu. Majitelem skupiny, ve které pracuje více než 3 200 zaměstnanců, je rodina Lapp. Skupinu tvoří 18 výrobních společností, 40 distribučních společností a spolupracuje přibližně se 100 zahraničními zastoupeními. Konsolidovaný obrat celé skupiny Lapp za rozpočtový rok 2012/2013 činil 830 milionů eur.

lappczech.lappgroup.com

 


Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
1617181920
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..