Google překladač: English Deutsch

Předem sestavené propojovací kabely pro ethernet, známé jako patch kabely, jsou základní součástí síťové techniky. Na běžné typy LAN kabelů pro budovy nejsou z hlediska prostředí kladeny velké požadavky. Jinak je to ale v průmyslu, kde jsou tyto typy kabelů nuceny odolávat vlivům elektromagnetického rušení, požadavkům na odolnost prostředí a také požadavkům na splnění mezinárodních standardů. Nově představené patch kabely LAPP jsou v tomto směru univerzálnější a umožňují použití v oblasti síťové techniky budov i v průmyslu, převážně rozvaděčích. To umožňuje uživatelům snížit počet komponent a ušetřit náklady na logistiku.

Lapp 01

Propojovací kabely ETHERLINE® LAN Cat.6A jsou vysoce odolné proti elektromagnetickému rušení, především díky dvojitému stínění. V tomto případě jde o kombinaci měděného opletení a stínění folií.
Navíc mají všechny typy patch kabelů certifikaci Underwriters Laboratories (UL). To znamená, že jsou vhodné pro použití ve strojích dodávaných na severoamerický trh.

Mezi další výhody patch kabelů ETHERLINE® LAN Cat.6A patří:
• úspora času během instalace díky oboustranně osazenému kabelu
• žádné chyby způsobené vlastní výrobou
• délky propojovacích kabelů od 0,25 m až do 50 m
• k dispozici v 8 barvách
• úzké provedení konektoru RJ45 umožňuje použití v zařízeních s vysokou hustotou portů
• splnění zvláštních požadavků na protipožární ochranu díky bezhalogenovému vnějšímu plášti LSZH
• vhodné pro ethernetové aplikace až do 10GBase-T
• cenově výhodné (srovnatelné s běžnými kabely CAT.5e)
Benjamin Kraus z produktového managementu průmyslové komunikace společnosti LAPP uvádí: „Pro bezproblémovou průmyslovou komunikaci musí být všechny komponenty – od propojovacího kabelu po síťovou zásuvku – dokonale kompatibilní. Díky našim dlouholetým zkušenostem s kabely a rozsáhlému produktovému portfoliu můžeme zákazníkům poskytovat odborné poradenství a vhodná řešení ve vysoké kvalitě."

www.lapp.cz

Společnost LAPP Czech Republic s.r.o. se sídlem v Otrokovicích je předním dodavatelem značkových produktů v oblasti kabelové a spojovací technologie. Portfolio společnosti zahrnuje vysoce flexibilní ovládací a propojovací kabely pro nejrůznější odvětví a provozní podmínky, systémy pro přenos dat a průmyslový ethernet, průmyslové konektory, kabelové vývodky, systémy pro ochranu a vedení kabelů a označovací systémy. Společnost se také zabývá systémovým řešením na míru a zákazníkům, kteří preferují kompletní řešení v podobě hotových kabelových svazků, poskytuje LAPP návrh řešení a jejich výrobu. Výroba probíhá ve výrobním závodě v Otrokovicích.Kalendář akcí

<<  Únor 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..