Google překladač: English Deutsch

row_1.jpgProgresivní bezsáčkový vysavač se snadnou obsluhou. Použití nejpokrokovější technologie - kombinace cyklonovače (Air Force 2) a odděleného zásobníku na prach (pouze Rowenta) umožňuje konstantní sací výkon a snadné vyprazdňování zásobníku s prachem (Exit system). Nová hubice Delta Silence je 4x tišší než běžná hubice a přispívá k nejnižší hlučnosti mezi bezsáčkovými vysavači - 76 dB. Vysavač má patentovaný tvar s průhledem vpředu, filtraci před motorem pomocí omyvatelného filtru HEPA a filtrace za motorem, ke které slouží pěnový filtr.

Celý článek...

klima.jpgJaponská společnost Daikin Industries v Plzni na Borských polích slavnostně otevřela svoji továrnu na výrobu klimatizací pro domácnosti. Celková investice do výstavby a vybavení tohoto závodu, který už nyní zaměstnává přes 550 lidí, dosáhne téměř tří miliard korun. Už v následujícím roce by mělo v Daikinu pracovat všech 1 200 zaměstnanců. „Náš závod v Plzni je vůbec první továrnou v České republice, která zde začala vyrábět špičkovou klimatizační techniku. Jak víme, podmínkou úspěchu je neustálé zvyšování kvality a s tím související technologický vývoj. Touto cestou se chceme vydat i na českém trhu,“ říká Yoshiaki Bando, prezident Daikin Industries Czech Republic, s.r.o.

Celý článek...

Jmenovitý chladicí výkon 330-1406 kW
Jedná se o kompaktní blokové tepelné čerpadlo systém vzduch-voda / chladič vody se vzduchem chlazeným kondenzátorem. Používá se pro chlazení/topení VZT, klimatizaci průmyslových hal a kanceláří, dále jako zdroj tepla/chladu pro "fan-coilové" rozvody. Skládá se ze dvou nezávislých chladících okruhů se šroubovými polo-hermetickými kompresory typu BITZER, vodou chlazeným kondenzátorem, tlak. snímači pro vysoký a nízký tlak chladiva, termostatickým expanzním ventilem s vnější kompenzací. Vodní okruh se skládá z výměníku voda/chladivo, pojistného ventilu, expanzního ventilu atd. Standardně je plněno ekologické chladivo R 407 C. Provoz tepelného čerpadla / chladiče je plně bezobslužný, regulace výkonu je prováděna v šesti krocích a chod je automatický na základě nastavené požadované teploty výstupní vody. Ovládání tepelného čerpadla / chladiče a nastavování požadovaných provozních hodnot je pomocí mikroprocesorové karty pCO2.
www.veskom.cz

Daikin Europe představil aktualizovanou verzi centrálního ovladače s dotykovým displejem Intelligent touch controller (I-controller), který umožňuje pokročilé centrální ovládání klimatizačních zařízení Daikin. I-controller představuje unikátní zařízení v Evropě, umožňující centrální ovládání systémů celé budovy dotykem pera. Jeho použití je předpokládáno v menších budovách (2x 64 vnitřních jednotek). Připojuje se přímo k systému prostřednictvím Daikin DIII-NET bez potřeby dodatečného počítače. Zařízení je možné osadit pohodlně na stěnu, přičemž zabírá méně místa, než standartní brány pro BMS. Obsahuje barevný dotykový LCD displej, který umožňuje monitorování a ovládání celého systému dotykem pera. Poskytuje detailní provozní informace o každé jednotce v systému. Jednotky lze prostřednictvím I-controlleru samostatně zapínat a vypínat, I-controller zaznamenává informace o stavu filtru, signalizuje případné poruchy a podobně. V případě potřeby je možné monitorovat a rozpočítávat spotřebu energie systému na jednotlivé vnitřní jednotky. Tyto údaje je samozřejmě možné přenést do počítače a zpracovat je např. v aplikaci MS Excel. Pomocí tohoto ovladače je také možné řídit i "ne" Daikin zařízení, jakož i zpracovávat externí vstupy, jako např. požární alarm. Nové funkce tohoto ovladače zahrnují možnost dálkového přístupu k systému přes internet, připojení k servisní službě Daikin Airnet, zabudovanou ochranu proti neautorizované obsluze, vylepšený displej a volitelné barvy, podporu podporu více jazyků a jednoduchý interlock.
www.daikin.cz


19
Další
Konec

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news