Google překladač: English Deutsch

zgl.jpgTeplovzdušná jednotka je výrobkem a dodávkou firmy ELBH Týn nad Vltavou. Je provedena jako tuhý rám v krabici z ocelového pozinkovaného plechu. Součástí je ze strany vnějšího přívodu čistého vzduchu vnitřní regulovatelná žaluzie s napojovacím přechodem pro venkovní protidešťovou žaluzii (tato není součástí jednotky), dále navazuje topný registr s vývody pro napojení do systému teplovzdušného rozvodu ÚT a teplovzdušný ventilátor, jednotka je z vnitřní strany ukončena přírubou pro napojení teplovzdušného výtlačného potrubí a velkoplošné výústky typu VV (též výrobek f. ELBH) s filtrem

Celý článek...

ventilator1.JPGFirma AIRFLOW Vám představuje novou řadu ventilátorů iCON určených k větrání koupelen, toalet, kuchyní, společenských prostor atd. Ventilátor je moderní, tenký a nenápadný. Jedinečný třílistý uzávěr zabraňuje zpětnému proudění (pachy) a napomáhá tak snížení hluku. Kruhový design zajišťuje snadnou instalaci na kruhové potrubí. Standardně je dodáván v provedení 230V/50Hz, v nabídce je však i nízkoenergetická alternativa 12 V DC s delší životností a vyšší účinností. Design uzávěru zaručuje velice tichý chod. Kombinované kolo “axiální a radiální” (iCON 30 a iCON 60) zajišťuje dostatečný tlak (až 130 Pa).

Celý článek...

vzduch_1.jpgFirma AVT, s.r.o. se sídlem v Hradci Králové představuje zařízení pro čištění vzduchu. Společnost vyrábí nejen zařízení pro čištění vzduchu, ale i zařízení pro čištění odpadních vod, vzduchotechniku z plastů, plastové rozvody kapalin nebo nádrže z plastů pro stavebnictví. Sklářské stroje a technologie povrchových úprav patří také do širokého sortimentu společnosti. Zařízení dle této nabídky jsou určena především pro čištění vzduchu odsávaného z průmyslových technologických procesů. Mezi nejčastější ověřené aplikace patří čištění vzdušiny odsávané z výrobních technologií: chemické leštění nebo leptání skla; neutralizace kyselých odpadních vod; galvanizace (chromování, niklování, zinkování atp.); žárové zinkování; odmašťování a moření kovů; spalování komunálních a nebezpečných odpadů; sklady chemikálií; výroba močoviny (prachový úlet, amoniak); různé další chemické provozy.

Celý článek...

chlazeni_1.jpgKlimatizaci s vlastní instalací bez nutnosti odborného spuštění a instalace představuje firma AZ Chlazení. Jedná se o nejběžněji používaný typ klimatizace s možností vlastní montáže bez nutnosti odborného spuštění a instalace. Tento typ je vhodný jak do domácnosti, kanceláře i do technologických místností. Technické parametry se dozvíte na adrese: http://www.klimatizace.net/klimatizace/k_samoinstalacni.htm

klimat.jpgVysoce účinné chlazení Robur je tvořeno jednoblokovými vodními chladícími agregáty vybavenými vzduchem chlazeným kondenzátorem a určenými pro venkovní instalaci. Absorpční chladící cyklus používá jako chladivo směs vody a čpaku pro výrobu zchlazené vody s teplotou až 4°C. Chladící systém je napájen tepelnou energií dodávanou plynovým hořákem a proto je potřeba elektrické energie omezena na pohánění větráku a motorů čerpadel (jediné pohyblivé součásti jednotky). Výkon jednoho modulu je 17,49 kW Jednotky jsou dodávány v 21 modelech ve výkonu od 17,49 do 87,45 kW, k dispozici jsou také jednotky se sníženou hlučností.

Celý článek...

Narex_vysavac_1.jpgFirma Narex představuje novinku ve svém sortimentu – vysavač pro suché a mokré použití, pro odsávání běžných dílenských nečistot (prachu, dřevěných pilin a třísek, kovových špon, střepů, atd.) do papírového sáčku nebo nádoby, ale i pro odsávání mokrých nečistot a vodních loužiček přímo do nádoby. U tohoto vysavače je také možné regulovat sací sílu v ruční trubici a nechybí ani pojezdová kolečka pro snadnou manipulaci. Vysavač je lehký a kompaktní pro snadné přenášení. Dodávka obsahuje papírový filtrační sáček, sací hadice 32 mm x 1,8 m, plastovou ruční trubici s regulací sací síly, 2x plastovou prodlužovací trubici o průměru 36 mm, štěrbinovou hubici, podlahovou hubici šíře 270 mm a filtrační patronu pro suché vysávání.

Celý článek...

row_1.jpgProgresivní bezsáčkový vysavač se snadnou obsluhou. Použití nejpokrokovější technologie - kombinace cyklonovače (Air Force 2) a odděleného zásobníku na prach (pouze Rowenta) umožňuje konstantní sací výkon a snadné vyprazdňování zásobníku s prachem (Exit system). Nová hubice Delta Silence je 4x tišší než běžná hubice a přispívá k nejnižší hlučnosti mezi bezsáčkovými vysavači - 76 dB. Vysavač má patentovaný tvar s průhledem vpředu, filtraci před motorem pomocí omyvatelného filtru HEPA a filtrace za motorem, ke které slouží pěnový filtr.

Celý článek...

klima.jpgJaponská společnost Daikin Industries v Plzni na Borských polích slavnostně otevřela svoji továrnu na výrobu klimatizací pro domácnosti. Celková investice do výstavby a vybavení tohoto závodu, který už nyní zaměstnává přes 550 lidí, dosáhne téměř tří miliard korun. Už v následujícím roce by mělo v Daikinu pracovat všech 1 200 zaměstnanců. „Náš závod v Plzni je vůbec první továrnou v České republice, která zde začala vyrábět špičkovou klimatizační techniku. Jak víme, podmínkou úspěchu je neustálé zvyšování kvality a s tím související technologický vývoj. Touto cestou se chceme vydat i na českém trhu,“ říká Yoshiaki Bando, prezident Daikin Industries Czech Republic, s.r.o.

Celý článek...

Jmenovitý chladicí výkon 330-1406 kW
Jedná se o kompaktní blokové tepelné čerpadlo systém vzduch-voda / chladič vody se vzduchem chlazeným kondenzátorem. Používá se pro chlazení/topení VZT, klimatizaci průmyslových hal a kanceláří, dále jako zdroj tepla/chladu pro "fan-coilové" rozvody. Skládá se ze dvou nezávislých chladících okruhů se šroubovými polo-hermetickými kompresory typu BITZER, vodou chlazeným kondenzátorem, tlak. snímači pro vysoký a nízký tlak chladiva, termostatickým expanzním ventilem s vnější kompenzací. Vodní okruh se skládá z výměníku voda/chladivo, pojistného ventilu, expanzního ventilu atd. Standardně je plněno ekologické chladivo R 407 C. Provoz tepelného čerpadla / chladiče je plně bezobslužný, regulace výkonu je prováděna v šesti krocích a chod je automatický na základě nastavené požadované teploty výstupní vody. Ovládání tepelného čerpadla / chladiče a nastavování požadovaných provozních hodnot je pomocí mikroprocesorové karty pCO2.
www.veskom.cz

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce