Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

klimat.jpgVysoce účinné chlazení Robur je tvořeno jednoblokovými vodními chladícími agregáty vybavenými vzduchem chlazeným kondenzátorem a určenými pro venkovní instalaci. Absorpční chladící cyklus používá jako chladivo směs vody a čpaku pro výrobu zchlazené vody s teplotou až 4°C. Chladící systém je napájen tepelnou energií dodávanou plynovým hořákem a proto je potřeba elektrické energie omezena na pohánění větráku a motorů čerpadel (jediné pohyblivé součásti jednotky). Výkon jednoho modulu je 17,49 kW Jednotky jsou dodávány v 21 modelech ve výkonu od 17,49 do 87,45 kW, k dispozici jsou také jednotky se sníženou hlučností.

Celý článek...

Inzerce

Narex_vysavac_1.jpgFirma Narex představuje novinku ve svém sortimentu – vysavač pro suché a mokré použití, pro odsávání běžných dílenských nečistot (prachu, dřevěných pilin a třísek, kovových špon, střepů, atd.) do papírového sáčku nebo nádoby, ale i pro odsávání mokrých nečistot a vodních loužiček přímo do nádoby. U tohoto vysavače je také možné regulovat sací sílu v ruční trubici a nechybí ani pojezdová kolečka pro snadnou manipulaci. Vysavač je lehký a kompaktní pro snadné přenášení. Dodávka obsahuje papírový filtrační sáček, sací hadice 32 mm x 1,8 m, plastovou ruční trubici s regulací sací síly, 2x plastovou prodlužovací trubici o průměru 36 mm, štěrbinovou hubici, podlahovou hubici šíře 270 mm a filtrační patronu pro suché vysávání.

Celý článek...

row_1.jpgProgresivní bezsáčkový vysavač se snadnou obsluhou. Použití nejpokrokovější technologie - kombinace cyklonovače (Air Force 2) a odděleného zásobníku na prach (pouze Rowenta) umožňuje konstantní sací výkon a snadné vyprazdňování zásobníku s prachem (Exit system). Nová hubice Delta Silence je 4x tišší než běžná hubice a přispívá k nejnižší hlučnosti mezi bezsáčkovými vysavači - 76 dB. Vysavač má patentovaný tvar s průhledem vpředu, filtraci před motorem pomocí omyvatelného filtru HEPA a filtrace za motorem, ke které slouží pěnový filtr.

Celý článek...

Inzerce

klima.jpgJaponská společnost Daikin Industries v Plzni na Borských polích slavnostně otevřela svoji továrnu na výrobu klimatizací pro domácnosti. Celková investice do výstavby a vybavení tohoto závodu, který už nyní zaměstnává přes 550 lidí, dosáhne téměř tří miliard korun. Už v následujícím roce by mělo v Daikinu pracovat všech 1 200 zaměstnanců. „Náš závod v Plzni je vůbec první továrnou v České republice, která zde začala vyrábět špičkovou klimatizační techniku. Jak víme, podmínkou úspěchu je neustálé zvyšování kvality a s tím související technologický vývoj. Touto cestou se chceme vydat i na českém trhu,“ říká Yoshiaki Bando, prezident Daikin Industries Czech Republic, s.r.o.

Celý článek...

Jmenovitý chladicí výkon 330-1406 kW
Jedná se o kompaktní blokové tepelné čerpadlo systém vzduch-voda / chladič vody se vzduchem chlazeným kondenzátorem. Používá se pro chlazení/topení VZT, klimatizaci průmyslových hal a kanceláří, dále jako zdroj tepla/chladu pro "fan-coilové" rozvody. Skládá se ze dvou nezávislých chladících okruhů se šroubovými polo-hermetickými kompresory typu BITZER, vodou chlazeným kondenzátorem, tlak. snímači pro vysoký a nízký tlak chladiva, termostatickým expanzním ventilem s vnější kompenzací. Vodní okruh se skládá z výměníku voda/chladivo, pojistného ventilu, expanzního ventilu atd. Standardně je plněno ekologické chladivo R 407 C. Provoz tepelného čerpadla / chladiče je plně bezobslužný, regulace výkonu je prováděna v šesti krocích a chod je automatický na základě nastavené požadované teploty výstupní vody. Ovládání tepelného čerpadla / chladiče a nastavování požadovaných provozních hodnot je pomocí mikroprocesorové karty pCO2.
www.veskom.cz

Inzerce

Daikin Europe představil aktualizovanou verzi centrálního ovladače s dotykovým displejem Intelligent touch controller (I-controller), který umožňuje pokročilé centrální ovládání klimatizačních zařízení Daikin. I-controller představuje unikátní zařízení v Evropě, umožňující centrální ovládání systémů celé budovy dotykem pera. Jeho použití je předpokládáno v menších budovách (2x 64 vnitřních jednotek). Připojuje se přímo k systému prostřednictvím Daikin DIII-NET bez potřeby dodatečného počítače. Zařízení je možné osadit pohodlně na stěnu, přičemž zabírá méně místa, než standartní brány pro BMS. Obsahuje barevný dotykový LCD displej, který umožňuje monitorování a ovládání celého systému dotykem pera. Poskytuje detailní provozní informace o každé jednotce v systému. Jednotky lze prostřednictvím I-controlleru samostatně zapínat a vypínat, I-controller zaznamenává informace o stavu filtru, signalizuje případné poruchy a podobně. V případě potřeby je možné monitorovat a rozpočítávat spotřebu energie systému na jednotlivé vnitřní jednotky. Tyto údaje je samozřejmě možné přenést do počítače a zpracovat je např. v aplikaci MS Excel. Pomocí tohoto ovladače je také možné řídit i "ne" Daikin zařízení, jakož i zpracovávat externí vstupy, jako např. požární alarm. Nové funkce tohoto ovladače zahrnují možnost dálkového přístupu k systému přes internet, připojení k servisní službě Daikin Airnet, zabudovanou ochranu proti neautorizované obsluze, vylepšený displej a volitelné barvy, podporu podporu více jazyků a jednoduchý interlock.
www.daikin.cz

Strana 18 z 18

18
Další
Konec
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..