Google překladač: English Deutsch

Nejlepší marketing, nejlepší obchod - GO! Express & Logistics CEE se po tříleté přestávce vrací ze setkání GO! partnerů v Kolíně nad Rýnem hned s několika úspěchy!
Setkání celé skupiny GO! Express & Logistics na akci GO! Systempartnertreffen 2023 bylo významným okamžikem. GO! Express & Logistics CEE se po tříleté přestávce mělo konečně příležitost opět setkat a sdílet své úspěchy, zkušenosti a budoucí plány. Setkání proběhlo na palubě lodi Oceandiva na řece Rýn spolu s 500 účastníky z GO! poboček z celé Evropy.

GO 1

Když už mluvíme o úspěších...
GO! Express & Logistics Česká republika, Slovensko a Polsko obdržely hned 3 ocenění GO!liath! Náš marketingový tým pro region střední a východní Evropy se umístil na prvním místě za dynamický rozvoj našich marketingových aktivit. Chtěli bychom pogratulovat celému marketingovému týmu, který tvoří Ondřej Novák, Lucie Štichová a Aleksandra Kret.
GO 2

Děkujeme!
Naši odhodlaní kolegové ve Varšavě získali první cenu v kategorii Obchod. Toto ocenění svědčí o našem růstu a nasazení celého týmu. Rádi bychom vyslovili zvláštní poděkování vedoucím našich poboček - Mateuszovi Kiragovi a Karolovi Popielovi - za jejich vizi, vedení a odhodlání. Díky vašemu vedení dosáhla varšavská pobočka vynikajících výsledků.
Také bychom chtěli poděkovat našim zákazníkům za to, že nás na této cestě provázejí. Důvěra a loajalita, kterou nám dáváte, jsou pro nás velmi cenné. Vaše potřeby a spokojenost jsou naší prioritou, a proto neustále zlepšujeme naše procesy a investujeme do rozvoje naší nabídky.

general-overnight.czKalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..