Google překladač: English Deutsch

Společnost GO! Express & Logistics představila začátkem října zcela nové webové stránky, které návštěvníka upoutají zejména jednoduchým designem. Nabízí intuitivní orientaci v odkazech, trackování zásilek, anebo také například informují o aktualitách. Na rozdíl od původních webových stránek, tyto nové jsou navíc interaktivní pro mobilní telefony, takže návštěvník se může pohodlně proklikat stránkami ze svého chytrého mobilního telefonu.

go1


Nový design webových stránek ale není vše, co GO! Express & Logistics z hlediska marketingu v blízké době čeká. Společnost plánuje s novým rokem hned několik změn. Kromě nových www stránek čeká GO! také menší úprava firemního loga a změna „claimu", který do teď hlásal „Čas je vše". Protože společnost neustále zdokonaluje svoje služby a snaží se svým zákazníkům nabízet efektivní a kvalitní transport zásilek, přechází na nový claim „Beyond limits", který vystihuje podstatu firmy, a sice že se postaví každé logistické výzvě.

GO! Express & Logistics je mezinárodní společnost zabývající se expresní přepravou a logistikou. GO! Express je poskytovatelem expresní přepravy všech druhů zásilek od dokumentů po těžší balíky ve 220 zemích světa. V České republice působí od roku 2002, aktuálně s centrálou v Praze - Hostivici a pobočkami v Praze, Brně a Plzni.

https://www.general-overnight.com/cze_cs

go2Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..