Google překladač: English Deutsch

Tork-PeakServeHygienická řešení Tork PeakServe pro čištění a dezinfekci povrchů zajišťují širokou škálu možností, jak mohou průmyslové provozy dodržovat zpřísněné hygienické normy.
Zdravotní a hygienická společnost Essity, globální výrobce profesionálních hygienických produktů Tork, nabízí širokou škálu hygienických řešení, která pomáhají výrobním podnikům udržet správnou hygienu a také zvýšit efektivitu výroby v nově upravených prostorách. Patří mezi ně Tork PeakServe soustavy na výdej ručníků, řada prostředků na čištění povrchů a dezinfekční systémy.

Nově rozšířená řada Tork PeakServe dávkovačů využívá revoluční technologii nepřetržitého výdeje ručníků s natlakovanými náhradními náplněmi, která zajišťuje nepřetržitou zásobu ručníků pro správnou hygienu rukou. Rozšířená řada těchto produktů nabízí široký výběr řešení pro jakékoli prostředí, kde se vyskytuje hodně lidí.

Správná hygiena ve výrobních podnicích zahrnuje čištění povrchů tak, aby nedocházelo k přenosu nákazy prostřednictvím míst, kterých se lidé často dotýkají. Řada odolných dávkovačů Tork Performance má různé možnosti montáže, takže vedoucí výrobních podniků mohou umisťovat hygienické potřeby tam, kde je to nejvíce žádoucí.

Pořízení hygienických stanic může u zaměstnanců podpořit hygienické návyky – zvláště, když jsou strategicky rozmístěné. Tork dávkovače dezinfekce pomáhají udržet správnou hygienu, zatímco dokumenty, které dává Tork k dispozici, jako například Příručka Tork pro rozmístění dávkovačů, zaměstnance naučí, jak dávkovače na pracovišti nejlépe rozmístit, aby fungovaly co nejefektivněji.

„Abychom udrželi zaměstnance zdravé a v bezpečí a zajistili efektivitu provozu, musí být dodržování hygienických pravidel nadále naší prioritou," říká Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager ze společnosti Essity, Professional Hygiene. „Balíček hygienických řešení Tork nabízí ty nejzásadnější produkty a zdroje pro zachování jak hygieny, tak produktivity výrobních podniků, což hraje klíčovou roli pro úspěšný přechod na nový hygienický standard. Výběrem těch správných produktů a jejich optimálním rozmístěním se dá dosáhnout zlepšení efektivity výroby bez kompromisů v dodržování hygienických pravidel."

Pro více informací o tom, jak udržet nový hygienický standard, navštivte tuto stránku.

Tork®
Značka Tork nabízí produkty a služby profesionální hygieny zákazníkům po celém světě, od restaurací a zdravotnických zařízení po kanceláře, školy a průmysl. Mezi naše výrobky patří dávkovače, papírové ručníky, toaletní papír, mýdlo, ubrousky, papírové utěrky, ale také softwarová řešení pro úklid na základě analýzy a vyhodnocení dat. Tork se stal lídrem na trhu díky svým odborným znalostem v oblasti hygieny, funkčnímu designu a udržitelnosti. Podporuje zákazníky v tom, aby mysleli na budoucnost a byli za všech okolností schopní pokračovat v podnikání. Tork je globální značka společnosti Essity a je oddaným partnerem zákazníků ve více než 110 zemích. Čerstvé zprávy a inovace společnosti Tork najdete vždy na www.tork.cz.

Essity

Essity je globálním lídrem v oblasti hygieny a zdraví. Zaměřuje se na zlepšování každodenního života skrze své produkty a řešení. Essity obchoduje přibližně ve 150 zemích světa pod značkami globálních lídrů TENA a Tork, ale i dalšími silnými značkami jako jsou JOBST, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa. Essity zaměstnává přibližně 46 tis. lidí. Čisté prodeje se v roce 2019 vyšplhaly na cca 13,5 miliardy dolarů. Ústředí společnosti Essity se nachází ve švédském Stockholmu. Společnost je kotovaná na burze Nasdaq Stockholm. Essity překonává překážky k životní pohodě a přispívá k rozvoji zdravé a udržitelné společnosti. Další informace najdete na www.essity.com.Kalendář akcí

<<  Srpen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..