Google překladač: English Deutsch

U příležitosti Světového dne hygieny rukou, který připadá na 5. května, oznamuje značka Tork spadající pod Essity, že odborně oceněné školení Tork VR Clean Hands je nyní dostupné zdarma pro jakákoli zařízení. To znamená, že zdravotníci mohou procvičovat správné mytí rukou kdekoli a kdykoli.
Světová zdravotnická organizace (WHO) oznámila, že letos se Světový den hygieny rukou zaměří na heslo Vteřiny zachraňují životy – myjte si ruce! Toto důležité poselství upozorňuje na životně důležitou roli čistoty rukou a snaží se o celosvětové zlepšení hygienických standardů. Na podporu této iniciativy, s cílem zlepšit dodržování správné hygieny rukou mezi zdravotníky, se Tork rozhodl zpřístupnit oceněné školení Tork VR Clean Hands pro všechna zařízení.

TORK 1

Studie, kterou si nechal Tork zpracovat, ukázala, že 8 z 10 zdravotníků by se chtělo zlepšit v hygieně rukou. Ovšem tradiční formy školení ve správném mytí rukou jim připadají nezajímavé. Školení Tork Clean Hands zavede účastníky do digitálního světa, kde se mohou ve vzájemné interakci trénovat '5 momentů hygieny rukou' vytyčených WHO v realisticky působícím prostředí.

„Hygiena rukou byla ve zdravotnickém prostředí vždycky důležitá a současná pandemie to ještě zdůraznila. Zdravotníci odvádějí skvělou práci při dodržování správné hygieny rukou, díky čemuž mohou ochránit své pacienty i sebe. Zároveň však hledají cesty, jak se ještě zlepšit. Tím, že zpřístupníme školení Tork Clean Hands pro stolní počítače i další zařízení, můžeme skutečně zajistit správnou hygienu rukou, a to tím, že umožníme zdravotníkům trénovat kdykoli a kdekoli chtějí," říká Tom Bergin, marketingový ředitel oblasti Zdravotní péče v Essity Professional Hygiene.

Tork 2Školení Tork VR Clean Hands, které se stalo vítězem kategorie na loňském ročníku Amsterdam Innovation Award, bylo vytvořeno ve spolupráci s behaviorálními vědci, světovými experty na hygienu rukou z fakultní nemocnice a fakulty medicíny při ženevské univerzitě ve Švýcarsku. A také dalšími fakultními nemocnicemi po celém světě. S cílem vytvořit efektivní a intuitivní výukový nástroj.

Díky přidání verze pro stolní počítače si lidé mohou na školení o správné hygieně rukou snadněji najít čas. Navíc, aby bylo inovativní školení pro zdravotníky dostupnější, bude nyní k dispozici v sedmi jazycích, včetně angličtiny, němčiny, polštiny, holandštiny, francouzštiny, španělštiny a arabštiny.

„Jsme hrdí na to, že se nám podařilo udělat naše školení o správné hygieně rukou pro zdravotníky ještě přístupnější. Hygiena rukou je důležitá oblast a její zlepšení má potenciál zachraňovat životy. Tork také dodává vysoce kvalitní dávkovače dezinfekce, které jsou vhodné pro prostředí náročné na hygienu. Dávkovače dezinfekce Tork jsou kompatibilní s pracovním provozem a snadno a rychle se vyměňují. Flexibilní sortiment bude vyhovovat vašim potřebám," dodává Tom Bergin, marketingový ředitel oblasti Zdravotní péče v Essity Professional Hygiene.

Pokud se chcete dozvědět více o sortimentu dezinfekcí nebo byste si rádi vyzkoušeli školení Tork Clean Hands, navštivte web Tork.

Tork®
Značka Tork nabízí produkty a služby profesionální hygieny zákazníkům po celém světě, od restaurací a zdravotnických zařízení po kanceláře, školy a průmysl. Mezi naše výrobky patří dávkovače, papírové ručníky, toaletní papír, mýdlo, ubrousky, papírové utěrky, ale také softwarová řešení pro úklid na základě analýzy a vyhodnocení dat. Tork se stal lídrem na trhu díky svým odborným znalostem v oblasti hygieny, funkčnímu designu a udržitelnosti. Podporuje zákazníky v tom, aby mysleli na budoucnost a byli za všech okolností schopní pokračovat v podnikání. Tork je globální značka společnosti Essity a je oddaným partnerem zákazníků ve více než 110 zemích. Čerstvé zprávy a inovace společnosti Tork najdete vždy na www.tork.cz

Essity
Essity je globálním lídrem v oblasti hygieny a zdraví. Zaměřuje se na zlepšování každodenního života skrze své produkty a řešení. Essity obchoduje přibližně ve 150 zemích světa pod značkami globálních lídrů TENA a Tork, ale i dalšími silnými značkami jako jsou JOBST, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa. Essity zaměstnává přibližně 46 tis. lidí. Čisté prodeje se v roce 2020 vyšplhaly na cca 13,3 miliardy dolarů. Ústředí společnosti Essity se nachází ve švédském Stockholmu. Společnost je kotovaná na burze Nasdaq Stockholm. Essity překonává překážky k životní pohodě a přispívá k rozvoji zdravé a udržitelné společnosti. Další informace najdete na www.essity.comKalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..