Murrelektronik
Google překladač: English Deutsch

dncepic.jpgElektrické pohony jsou přesné a přizpůsobivé – a tedy ideální v případech, kdy je třeba rychle vyvinout požadovanou sílu a přesně najíždět do příslušné polohy. Způsob použití přitom určuje jeho vybavení: kluzný závit například pro přestavování formátu v tiskařských a balicích strojích a v dopravnících. Závit s uložením matice v kuličkových pouzdrech je pak vhodný pro dynamické aplikace „push & pull“, jako při úlohách typu „objemové plnění“ nebo třeba při stohování CD.

Celý článek...

256950284.jpgMOVIMOT®, převodový motor s integrovaným frekvenčním měničem, je osvědčenou kombinací převodového motoru a digitálního frekvenčního měniče ve výkonovém rozsahu od 0,37 do 3,0 kW. Navzdory integraci frekvenčního měniče potřebuje zařízení MOVIMOT® jen nepatrně více místa než běžné převodové motory a samozřejmě je k dispozici ve všech standardních provedeních a pracovních polohách s brzdou i bez brzdy pro připojovací napětí 380 až 500 V a 200 až 240 V.

Celý článek...

pohony-bran-4_1140811560.jpgNásledující situaci jistě dobře znáte: prší ... je lhostejné,zda jste právě přijeli nebo odjíždíte ... Musíte vystoupit, otevřít vrata, vozem buď vyjet ven nebo zajet dovnitř ... znovu vystoupit, zavřít vrata. Učiňte si svůj život komfortnějším a bezpečnějším. Pohonem brány Hörmann otevřete a zavřete Vaši vjezdovou bránu aniž byste museli zastavovat - pohodlně ze svého vozu pomocí rádiového dálkového ovládání. Pohon brány DTA a STA od společnosti Hörmann je svým moderním, štíhlým designem a kombinací z hliníku a ušlechtilé oceli sladěn s Vaší pěkně vypadající bránou.

Celý článek...

bg_3.jpgVýkonné motory, které jsou používány u běžných centrálních vysavačů jsou nejvíce zatěžovány při spínání systému. V tomto okamžiku vzrůstá proudové zatížení a dochází k největšímu opotřebovávání uhlíků a mechanických částí motorů. Jedině u centrálních vysavačů HUSKY byl tento problém vyřešen pomocí elektroniky s příznačným názvem SOFT START, která plynule rozbíhá motor a prodlužuje významně jeho životnost. Všechny motory HUSKY jsou vybaveny systémem AUTOMATIC STOP chránícím motor před poškozením.

Celý článek...

rolba.jpgNákladní vozidla značky Scania křižují silnice více než stovky zemí světa, od Albánie po Zimbabwe. Méně známá je však skutečnost, že tato švédská automobilka je i významným dodavatelem průmyslových motorů pro nejrůznější obory.
Scania představuje tři ze svých motorů tak, jak je asi neznáte. Jejich umístění a účel možná mnohého překvapí. Motory Scania pomáhají v nesložitějších provozech, zachraňují lidské životy, zkrátka spolehlivě dělají, co je třeba.

Celý článek...

PohonyJerabu-Drapak_funkcni.gifElektronické řízení je určeno k ovládání čtyř-lanového drapáku se zavíracím a nosným pohonem. Koordinuje spolupráci obou těchto pohonů s ohledem na veškerou s tímto související ovládací logiku, řízení a blokování. Díky tomu se pak drapákový jeřáb jeví z pohledu jeřábníka jako normální běžný zdvih, kde se jen zadávají povely "nahoru / dolů" a "otevřít / zavřít". Všechny povely jsou zadávány přímo pákovým ovládačem. Samozřejmě že je možno tyto funkce libovolně kombinovat: při zvedání nebo spouštění můžeme drapák otevírat nebo zavírat. Otevřeme-li drapák jen částečně, můžeme ho také v tomto stavu libovolně zvedat nebo spouštět.

Celý článek...

mc70.gifMC70 je robustní ruční mobilní zařízení, které v sobě zahrnuje mobilní telefon, PDA, počítač, snímač a imager čárových kódů. Toto kompaktní, lehké zařízení umí kombinovat bezdrátovou síť, hlasovou a datovou komunikaci a zachycení dat, díky čemuž můžete využít téměř každou aplikaci v jakémkoliv prostředí. Vylepšená funkce zvuku spočívá ve vynikajícím akustickém výkonu, sluchátku, náhlavní soupravě (headset) a režimu hlasitého telefonu. Vaši mobilní pracovníci budou mít vše co potřebují pro růst jejich produktivity ve vnitřním i venkovním prostředí – od zaměstnanců pracujících v terénu, kteří odečítají a opravují měřící zařízení po řidiče doručující

Celý článek...

Icla_IxS.gifKompaktní pohony jsou zajímavé tím, že jejich digitální řídicí jednotka je zabudována (integrována) přímo do pláště motoru. Pohon tak tvoří kompaktní celek s vlastní inteligencí. Základem kompaktních pohonů jsou krokové motory, AC-servomotory nebo EC-motory. K motorům je možno montovat také

Celý článek...

motor2000208.gifServomotory jsou určeny pro elektrické pohony s regulací otáček v rozsahu nejméně 1:1000 a s vysokou rovnoměrností
chodu při nízkých otáčkách. Napájení servomotorů z frekvenčních měničů připojených k jednofázové nebo trojfázové síti různých napětí 115, 230, 400 V aj. Motory s robustní hliníkovou kostrou a konektory nahoře mají ve statoru trojfázové vinutí a na rotoru permanentní magnety ze vzácných

Celý článek...

Strana 21 z 24

21

Kalendář akcí

<<  Srpen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..