Google překladač: English Deutsch

Uzavřít vjezd do velkoskladu, výrobních prostor nebo depa není to samé jako řešit garážová vrata pro osobní auto. Takové prostory mají svá specifika a v nabídkách výrobců najdete taková vrata pod označením průmyslová.

minirol ejoin n low

Výrobce s 25 lety praxe na českém trhu
Pokud vás zaujmou průmyslová vrata a jejich níže popsané výhody, určitě se podívejte na nabídku značky Minirol. Její výrobce, společnost BUILDING Shutter Systems, funguje na českém trhu od roku 1996 a mimo vrat ve Velké Bíteši vyrábí na míru i venkovní rolovací stínění a mříže pod značkou Minirol. Více informací o značce Minirol najdete na oficiálním webu. Návrh konkrétního řešení nebo cenu průmyslových vrat si můžete vyžádat prostřednictvím nabídky zdarma.

1 – Průmyslová vrata na míru
V případy značky Minirol najdete v nabídce dokonce dva typy průmyslových vrat - lamelová a fóliová. Druhá jmenovaná jsou kromě exteriéru vhodná i do interiéru. Díky zakázkové výrobě si můžete sami zvolit rozměr vrat, typ ovládání, barevné provedení nebo dokonce možnost prosvětlení.

2 – Jednoduchá údržba a opravitelnost vrat
Rychloběžná rolovací vrata jsou konstruována tak, aby následná péče o ně nebyla pro uživatele příliš náročná. V případě fóliových vrat mluvíme o takzvané samoopravitelnosti vrat, protože naprostá většina potíží končí pouze vytrženou fólií z vodících lišt. Při jednom cyklu otevření a zavření vrat se sama vrátí do původní polohy.

3 – Bezpečný chod a ovládání vrat
Pro zvýšení bezpečnosti při chodu vrat je můžete opatřit prvky jako je detektor překážek pro nevhodně umístěné předměty nebo vozy v oblasti vrat, infrazávora kvůli rozpoznání pohybu uživatelů nebo zvířat, případně lišta s větrnými háky pro zajištění vrat při nepříznivém počasí.

4 – Vrata se specifickými vlastnostmi
Protože si výrobce vrat značky Minirol uvědomuje, že řada klientů má díky povaze své činnosti zvláštní požadavky, nabízí konstrukci vrat přizpůsobenou rozmanitým podmínkám - např. do výbušného prostředí, rozměrově atypická vrata, vrata s pancířem z neprůstřelných lamel, protipožární vrata nebo vrata do chladírenských a laboratorních prostor.

www.minirol.czKalendář akcí

<<  Červen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    3  4  5
  6101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..