Google překladač: English Deutsch

Co kdybychom vám řekli, že i venkovní prvky sídla vaší společnosti mohou nést firemní barvy? Upoutejte své zákazníky už na dálku a vynikněte mezi konkurencí. Slaďte svá vrata podle firemního brand manuálu!

Minirol 1

Využijte každé nové možnosti, jak se zviditelnit v řadě konkurenčních firem. Sladit prvky exteriéru firemního areálu je tou nejjednodušší věcí, která je však velmi efektní. A pokud zrovna plánujete pořízení nových průmyslových vrat, tak to bude zároveň i ideální rozhodnutí, které vyjde výhodně i vaši firemní kasu.

Originální prezentace + kvalitní vrata = ideál
Ať už pořizujete vrata do výrobní haly, továrny, skladu, depa nebo hangáru, na všech těchto místech pendluje velké množství lidí. Jak vašich zaměstnanců, tak i obchodních partnerů. A kolem ještě ke všemu denně projíždí vaši stávající či budoucí zákazníci. Tak proč toho nevyužít? Nejjednodušší způsob, jak upoutat jejich pozornost a usadit se jim hluboko v mysli, je skrze firemní barvy.

Jak výběr vrat s přesným odstínem funguje?
Řada výrobců průmyslových vrat už dnes vlastní pokročilé technologie, díky kterým nalakují výrobky jakoukoliv barvou, která vydrží stále stejně krásná dlouhé roky. Česká značka průmyslových rolovacích vrat Minirol od výrobce Building Shutter Systems se pyšní vlastní práškovou lakovnou. Stačí si jen vybrat ze vzorníku RAL barvu v konkrétním odstínu a o kvalitní provedení už se zde postarají sami. Minirol totiž lakuje u průmyslových vrat rovnou celý plech, ze kterého se až následně válcují jednotlivé rolety. Díky tomu jsou produkty extrémně odolné vůči korozi, a to i v těch nejmenších záhybech.

Zaujala vás možnost mít firemní barvy neustále zákazníkům a obchodním partnerům na očích? Navštivte stránky minirol.cz a zeptejte se na více informací.Kalendář akcí

<<  Srpen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..