Google překladač: English Deutsch

Obráběcí centra řady SRTi od inženýrů firmy HURCO byla vyvinuta specificky pro manipulaci s těžkými přesnými součástmi, kde je třeba obrábět složité kontury navzdory jejich těžké hmotnosti a nadprůměrné velikosti. Na veletrhu AMB, například, HURCO použilo VMX 60 SRTi pro demonstraci toho, jak velké pojezdy drah v kombinaci s konfigurací výkyvné hlavy a otočného stolu účinně rozšiřují výrobní spektrum. Tato konfigurace umožňuje horizontální obrábění a optimální kontrolu třísky.

hurco1

Jako osa C podporuje permanentně integrovaný otočný stůl neomezený úhlový pohyb. Toto je aspekt, který zkracuje časy obrábění a má positivní vliv na nákladovou efektivnost nabízenou strojem – jak vysvětluje Michael Auer, generální ředitel pro HURCO GmbH: "Jestliže má stroj otáčet obrobek pro frézování povrchu válce, pak stůl provádí kontinuální rotační pohyb."

Pouze jeden proces upnutí
Všechny rotační stoly osy C v řadě SRTi jsou schopny neomezeného kontinuálního pohybu. Otočná hlava osy B také poskytuje přístup k obrobku na otočené obráběcí rovině. To je výhodou při obrábění složitých kontur, jako jsou oběžná kola nebo turbíny, podle Michaela Auera: "Upínací procesy stojí čas. Pro tyto často požadované obráběcí kombinace, jsou úspory času tím, že máme pouze jeden jediný upínací proces, bez obětování přesnosti, důležitou konkurenční výhodou v zakázkovém obrábění."

Produktivita vzrůstá díky nakládacím systémům
Možnost nakládání bez lidského zásahu prostřednictvím automatizovaných systémů také zvyšuje efektivitu strojů HURCO. "Spolupracujeme s prodejci různých automatických nakládacích systémů", vysvětluje Michael Auer. "To znamená, že můžeme přesně splnit široké množství různých zákaznických požadavků, abychom dosáhli únosného způsobu zvýšení produktivity." Výsledek v praxi: HURCO koordinuje se zákazníky vývoj odpovídajících řešení zahrnujících obráběcí centrum a nakládací robot od jednoho ze svých partnerů. Toto se může rozšířit na integraci obráběcího stroje do stávajícího digitálního výrobního systému.
Cílem automatizovaných nakládacích systémů je udržitelné rozšíření kapacit s podmínkou, že není pro obsluhu stroje požadován další personál. HURCO bude představovat aktuální, komplexní příklad integrace na AMB. Ten obsahuje kombinaci HURCO VMX 60 SRTi a EROWA Robot Compact 80.

HURCO na veletrhu AMB (18. září – 22. září 2018): Hala 10, stánek D53

hurco2

hurco3Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..