Google překladač: English Deutsch

Dvanáct let po dodání prvního svařovacího robotu koncepce H-frame společnost Valk Welding letos dodala třístý model založený na tomto úspěšném konceptu.
Společnost Valk Welding byla první integrátor robotických systémů, který představil koncept vývoje svařovacího robotu založeného na koncepci H-frame. Tuto koncepci, jejíž alternativou se později stala koncepce E-frame, se od té doby pokoušelo napodobit množství integrátorů robotických systémů, ale nepodařilo se jim dosáhnout stejné úrovně výkonu.

valk1

Výhodou svařovacího robotu na pevné rámové konstrukci je skutečnost, že svařovací robot, řídicí jednotka, pojezdy a bezpečnostní přepážky jsou montovány jako celek a u koncového uživatele mohou být nainstalovány během několika hodin. Předností tohoto systémů je nejen krátká doba potřebná na instalaci u zákazníka, ale i možnost celou jednotku později přesunout a znovu ihned použít, aniž by bylo nutné upravovat stávající programy. Díky možnosti interních přesunů přímo u zákazníka dochází k výrazné úspoře nákladů i času.

Sestava koncepce H-frame se dvěma pracovními stanicemi vedle sebe umožňuje operátorům vkládat a vykládat svařované díly na jedné stanici, zatímco robot svařuje na druhé stanici. Kromě toho může přesun pomocných komponentů a svařených dílů probíhat na obou stranách instalovaného zařízení, což otevírá mnoho možností z hlediska logistiky.
Koncepce H-frame Valk Welding se nabízí ve verzi s pracovní délkou 2 500 a 3 000 mm s pevným robotem a s délkou až 6 000 mm s robotem na pojezdu.

Pokud se chcete seznámit s možnostmi, jak lze robotické svařování na koncepci H-frame efektivně využít ve výrobě, podívejte se po kliknutí sem na kanálu YouTube na naše video.

 Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news